» »

Opera 7: kmalu

Opera 7: kmalu

The Register - Razvijalci skandinavskega 'revolucionarnega' spletnega brskalnika Opera so pridni. Sedma različica ima tako okenske uproabnike (linuxaši boste še malo počakali -- pa saj ste že navajeni, ne?) v različici beta obiskati v roku nekaj tednov (odvisno od količine veščovja). Kaj pa prinaša? Nič posebnega -- velik del kode -- vključno z izrisovalnim pogonom -- je na novo napisan, izboljšana oz. dodana podpora za standarde (recimo DOM) ter prav klišejsko izboljšanje hitrosti. Pozdravit gre tudi izboljšan vmesnik za elektronsko pošto, saj na tem delu Opera do sedaj ni ravno kraljevala. Bomo videli. Klik!

4 komentarji

Fury ::

Opera cist seka :)
Jest se happy camper ze 1 let :).. cist use na misko delam.. razn kksn URL upisem :)

Lepo minimalistic theme, pa gesturse uklops, pa na mouse4 mam new window, na mouse5 pa hotlist :)

Pa se tok hudo leti use!! :)

Ziga Dolhar ::

Se strinjam. Pred tem, ko sem dobil ADSL, je bil to moj ljubi browser za zbiranje novic. Nekako sem lažje odprl 20 strani kot pa bi to naredu z Explorerjem :].

root987 ::

sej bi jo uporablo ce bi mev neomejen internet, samo tk je pa ie hitrejsi.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

shadow ::

opera je zakon tud za dialup ... ce ne druzga lahko surfas brez slik in je zadeva dost podobna surfanju z DLSom in slikam ... vsaj men ... jast ne opazm razlike doma ... skor :)

aja pa cudn se mi zdi da ma linux verzija vec opcij kot pa windows verzija ... wird. skratka opera forever.

cakamo na 7.0. upam da bo bolsa podpora za windows1250 in pa iso-8859-2 ... ker men sfuka sumnike in to cist ... pa sploh je slo-tech cist opera un-friendly page ... ja ... CIST.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Na Android prihaja Opera Mobile

Oddelek: Novice / Android
308243 (5237) kriko1
»

Izšla Opera 10 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
11915264 (9854) clix
»

Izšla je Opera 9.5 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
21023272 (12164) Gandalfar
»

Opera 9.5 Alpha (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
12313464 (9361) kriko1
»

Opera 9 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
23621455 (13203) R33D3M33R

Več podobnih tem