» »

Cene RAMa znatno padle

Cene RAMa znatno padle

Jaz - Igor me je preko e-mail opozoril, da še vedno nismo objavili novice o znatnem padcu cen RAMa v Sloveniji. Tako zdaj dobite 128MB PC133 pomnilnika za okoli 26K SIT z DDVjem, kar je skoraj 100% ceneje, kot pred nekaj meseci. Kako dolgo bo tako stanje trajalo sicer ne vem, toda osebno bi priporočil čimprejšnjo nabavko vsem, ki rabite pomnilnik. Povsem lahko se zgodi, da bo cena skočila na prejšnjo raven v roku par dni!

3 komentarji

edmund ::

Za obesit se! Jaz mam ali vedno srečo - prvo čakam dva mesca, da malo cene padejo, pol pa kupim - za dva dni pa še spet padejo ;((
Samo sem ugotovil, da se ne smeš sekirat ;) Če bi sedaj imel ves keš skupaj, ki sem ga vložil v računalnik, bi sedaj super duper hyper mega mašinco ;) dosedaj bi pa imel Amigo 500...

matevzm ::

Ne vem, po moje bodo cene ostale na tem nivoju nekaj casa..
Bojda so preocenili povprasevanje (ki ga noce biti), cene dol tiscijo slabi financni rezultati tehnoloskih pojetij in splosen pesmizem, bozic tudi ni vec tako dalec in bi se njegovi ucinki morali ze poznati (pa se kar pada). V Ameriki so tudi odpravili antidumpinske kvote za korejske proizvajalce, kar pomeni vecjo ponudbo, proizvajalci pa so presli na 128Mbit cipe.
Nekateri proizvajalci so sicer res ze v tezavah, a tisti ki so presli na 0.18 proces imajo se rezervo in se za pomanjkanje se ni bati.

Predator ::

jes nom nč čaku jutr grem še po 256MB pa ma da je dost do poletja;>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Virtualni spomin

Oddelek: Pomoč in nasveti
413365 (2499) WarpedGone
»

[C] Sinhronizacija procesov

Oddelek: Programiranje
71032 (905) Cvenemir
»

Zakaj imam samo 3GB namesto 4GB rama? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
8919799 (9884) bobi1992
»

Navidezni pomnilnik

Oddelek: Šola
133259 (2859) B & O
»

Vista in 2GB po aplikaciji

Oddelek: Operacijski sistemi
191854 (1564) r0b3rt

Več podobnih tem