» »

Thermaltakeove tipkovnice in miške

Thermaltakeove tipkovnice in miške

3D Velocity - Thermaltake je za Xaser ohišja izdelal še en dodatek. 5. maja so predstavili tipkovnice in miške, ki se naravnost genialno prilegajo ohišjem. Izbirate lahko med tremi barvami, tipkovnica pa ima veliko dodatnih funkcij in bi jo lahko uporabljali tako v službi kot v šoli ali doma! Miška je seveda optična, cel komplet pa naj bi stal okoli 20.000 SIT. Klik!

12 komentarjev

San ::

Kič je v modi zgleda.

flipflop ::

Sej ne zgleda tako slabo,edino kurzorske tipke ma čudno narejene.

Switch ::

Tudi meni zadeva ni všeč, tako kot Thermaltakeova ohišja. Oseben okus mi pravi, da so preveč načičkana:D

Sid Izprijeni ::

Madonca, kurzorji so pa res kretenski.

Pa še grdo je!
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

WhiteWolf ::

Ta XASER ohisja men ne disijo, kaj sele ta tipkovnica! So res tko nacickana! CHIEFTEC je za ljudi z dosti boljsim okusom!

mrTwelveTrees ::

kva je to, ena packarija... grdo ! ;((

km- ::

chieftec je mega
tej Xtralala je pa za tiste ki se jim ne da modificirat in je gnjusno..

goku :) ::

Ja, to vsekakor drži, gre samo zato, da se termaltake hoče neki napihovati s temi tipkovnicami.

Tako grdo pa spet ni, pa Xaser ohišje tudi ni slab. Čeprav sem pristaš chieftecha!

Road Runner ::

men je pa ubistvu tole kr usec (usak ma svoj okus, right?) pa tut predvidevam da u resnic bols zgleda k na sliki :)

ferdo ::

pregovor pravi: vsake oči majo svojga malarja



tale pogrutavščina je prou dobra. sigurno majo kako pomanjklivost.nič ni popolno.
meni je všeč.
vedite pa, da za 1x ma samo LOGITECH najboljši komplet tipkovnico&miš k je vredna svojga dnarja.
in vedno se kopera najboljše.
bodite VI inženir in naredte neki tazga. nekdo je omenu da se enim neda MODIFICERAT.ajde loti se.
SAJ ni težko:\ .... potem pa sam sebe vpraši kako zgleda tvoja modifikacija;)

tole tipkovnico bi tkoj kupui, če bi mela tipke razdeljene v dva dela, levi/desni del in malo zalomljena pod kakim kotom.
drgač je pa miš&tipkovnica = čist vredu.
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

kihc ::

Jest bom takole reku;
stvar sem gledal že pred kar nekaj česa na TT jevi strani, in se mi zdi čisto ql. Vendar tako kot Xaser ohišja za svoj 'svojevrsten' izgled zahtevajo zelo veliko soldov. Pri ohišjih se to že kako požre saj so (moje mnenje) zelo zakon. Predvsem verizja 2, ker 3 so že...šit.
Tale tipkovnica in miš pa bolj sodita v kakšno trgovino 'vse po 199'. Ne pa da se cenovno primerjata z 100× bolšimi tipkovnicami samo zaradi tega 'X'.

partysound ::

kwa s te ga staromodni
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik Lenovo - garancija

Oddelek: Pomoč in nasveti
101734 (1576) Good Guy
»

Kaj s praznimi CD-ji?

Oddelek: Loža
201534 (888) Nejc Pintar
»

Težave z BSplayerom

Oddelek: Pomoč in nasveti
191821 (1477) debur
»

KODEKI

Oddelek: Programska oprema
7953 (905) Tr0n
»

php bi skompajlu...

Oddelek: Izdelava spletišč
9877 (754) Uporabnik

Več podobnih tem