» »

Raziskava o vplivu spama na otroke

Raziskava o vplivu spama na otroke

CNN.com - Hja, tudi nam odraslim, ne samo otrokom gre nezaželena pošta več kot na živce. Dobro, saj jo praviloma ignoriramo, ampak ali so tega zmožni tudi otroci? Kako vplivajo reklame za Viagro, spolno deviantne pripomočke, orožje, pranje denarja in bogsigavedi česa še vse na otroke iz starostne skupine od 8 do 18 let, je ugotavljal izdelovalec varovalnih rešitev v internetu Symantec. Ugotovili so, da se kar 80% otrok ob pregledovanju takšne pošte počuti nelagodno. Priporočam tudi ogled sekcije z nasveti staršem, kako se soočati s to problematiko. Povzetek je tudi na CNN.

14 komentarjev

C_maniak ::

Ja in kok lhk mečejo otroke od 8 pa do 18 let v isto skupino???8-O
Mnde bo res ena reklama za AK47 al pa viagro manj vplivala na 18 letnika, kot pa na 8 letnga froca!!
Halo....

Gejmer ::

Nelagodno. Kje pa! Kupim use. :D
Nanda yo?

tx-z ::

hh. v 4 letih odkar mam isti mail, sm dubu samo ene 4 spame..Kupi sonyev videorekorder.. zadel si potovanje okoli sveta.. ;: :)

McHusch ::

Ob vsakodnevnem večurnem prebiranju spama, ki ga dobim, in vseh pripadajočih povezav se počutim nelagodno in neprijetno, začenja se mi vrteti, doživljam hude glavobole. Zadnje časa opažam, da me ponoči tlačijo more, v katerih me preganja SuperSpam™ pošast, zaradi česar slabše spim in sem bolj utrujen.

>:D >:D

mrTwelveTrees ::

psihiater...
pol bo še; spam doktor...

tha_man ::

(c) 1982 Sinclair Research Ltd

blue96 ::

spam slabo vpliva na vse ljudi, nima smisla izpostavljat otrok.
.

Freelancer ::

A ti si pa Freud, da si do tega prsu?:\

Filo ::

zigam: kakšen je tvoj naslov mejla?


>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
bwahahahahahahahahahahahahahahah

||_^_|| ::

itak da se otroci počutijo nelagodno če jim pa tastari nabijajo da jih je štorkla prnesla...

Binji ::

8-18 let! LOL! Kot da ne bi vedli da se lih tle iz otrok razvijejo odrasli. Sej jst priznam da se ob prebiranju pocutim nelagodno - me je strah da me tastari ne vidjo:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

San ::

Koga to sploh zanima, večina nas itak nima otrok, tisti, ki jih imajo, pa imajo opravka z obilico otroškega spama drugih oblik - Cartoon Net zame sploh ni več gledljiv zaradi količine reklam, ki jih bašejo v program.

Kot je Chomsky rekel, potrošniškim zombijem je mnogo lažje vladati. Najbolje, da so taki že od malih nog.

l_jst ::

Sevede se počutm nelagodno. A sploh vejo kolk cajta porabm da vs ta sranje zbrišm

flipflop ::

Nov mail si odpri:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft popustil razvijalcem varnostne programske opreme

Oddelek: Novice / Varnost
325182 (2522) denial
»

Kaj mi je storiti? DOS attack (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
506235 (4939) SaXsIm
»

Komercialna storitev sledenja mobilnim telefonom že na voljo

Oddelek: Novice / Zasebnost
439669 (8258) poweroff
»

Tokrat bo črv napadel... Črva!

Oddelek: Novice / Varnost
142353 (2353) undefined
»

Virusi!Nujno!

Oddelek: Pomoč in nasveti
61243 (1066) MOJNET.net

Več podobnih tem