» »

Tony Blair po novem z elektronskim naslovom

Tony Blair po novem z elektronskim naslovom

The Register - Britanski konzervativci so kruto napadli premiera Tonya Blaira. Je namreč eden redkih svetovnih voditeljev in edini v skupini G8, ki nima (javno znanega) elektronskega naslova, preko katerega bi mu lahko poslali svoje pismo.

Nasprotniki ga tako postavljajo ob bok Castru in Gadafiju ter voditeljem Severne Koreje, Zimbabveja, ki takisto ne priznavajo nadmoči elektronskih pisem nad dimnimi nadomestki. No, vse pa ni tako črno: torijski kolegi so s skupnimi močmi premieru le ustvarili poštni predal.

Če želite, mu lahko pišete tudi vi. Naslov? RtHonTonyBlairMP@hotmail.com.

6 komentarjev

Roadkill ::

ROFL pa ne more met Blair hotmaila :)))

Tito ::

ČE vrjameš...:D

Madafaka ::

kaj ti bo premijejev mail če pa itaq ne odgovarja nobeden na tvoja pisma ! Sem pisal bushu in sem dobil samo avtomatsko potrdilo da zaradi velike količine pisem ne more predsednik vsega pregledati zato pregleda služba za e-maile ! Uglavnem bedno ! aja pa še .. kako to da ima blair hotmail ?? to se mi zdi malo sumljivo, saj na hotmailu komot crackneš pass ???

iration ::

> Sem pisal bushu

LOL, in ti si bil prepričan, da si bo vzel 15 minut in to odpisal?! :P

> kako to da ima blair hotmail ?? to se mi zdi malo sumljivo, saj na hotmailu komot crackneš pass ???

Crackneš pass in prebereš vse maile, ki jih pošiljajo njegovi naivni nasprotniki, ker mislijo, da Blair vse to bere.

Tukaj mora biti ena povezava: naivnost -> nasprotniki iraške osvoboditve (dopuščam 1% možnosti, da si pisal Bushu zaradi česa drugega).
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

undefined ::

> No, vse pa ni tako črno: torijski kolegi so s skupnimi močmi premieru le ustvarili poštni predal.

Čudo, da jim je uspelo. Drugač bi jim lahk poslal 12 letnega nečaka na pomoč. :)

Neandertalec ::

Konzervativci hocejo, da ima ze vsak svoj email?!? Poleg tega, da je najboljsi golfist crn in najboljsi raper bel! Svetu ocitno res ni vec resitve....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wireless keyloging

Oddelek: Pomoč in nasveti
253003 (2483) Robi :P
»

RTV naročnina in IP TV

Oddelek: Pomoč in nasveti
307999 (5516) Tarzan
»

Britanski ministrski predsednik bo dobil svoj e-naslov

Oddelek: Novice / Varnost
112303 (2303) undefined
»

Kaj dati necaku za spilat

Oddelek: Igre
201476 (1081) eland

Več podobnih tem