» »

Creativovi novi zvočniki

Creativovi novi zvočniki

Jaz - Sergio si je v novem testu (in prvem take vrste na Slo-Techu) ogledal dva Creativova kompleta zvočnikov, DTT 2200 in DTT 3500 Digital. Gre za naslednike pri nas zelo popularnih zvočniških kompletov in ne dvomim, da bodo našli pot v marsikateri dom. Nad uboge stvarce se je spravil s Quakom3, Armageddonom in posebnimi audiofilskimi prijemi, tako ste lahko prepričani, da jih je temeljito premučul. Njegove izsledke si lahko ogledate tukaj.

10 komentarjev

DrSergioDJ ::

ej, lepo si to opisu. sam posedujem DTT 2200 a ker se nima dvd playerja ( sej bo enkrat ), se z vsem ostalim strinjam, in JA, lahko bi priložili stojala za zadnja zvocnika. Good job. an A, sit down

Elemen_T ::

Meni bi se pošteno dopadli taki zvočniki....imam namreč neke 40W jajca...mašina p 850Mhz....:P

Jeronimo ::

Sergio - zelo lepo si opisal kompleta. Sigurno bi se prilegel drugi sistem v hiši. Verjetno ga pa bi lahko uporabljal po potrebi za televizijo in računalnik. Se pa človeku kar sline cedijo , sam 100.000 je pa kar veliko.:)

Sergio ::

hvala hvala... res sem pocascen :D

andrej ::

prispevek je dober, samo me zanima zakaj si vzel slike ravno z AnandTecha - zdaj skoraj zgleda, kot da si celotno zadevo dobil od tam... Mnogo bolje bi blo ce bi jih sam slikal, ali pa potegno slike z creative sita in prospektov... Drugace pa nadaljujte s taksnimi clanki, ki niso cisto OC - vsi ne OC:D

Yohan del Sud ::

To bi rabu zdej ko špilam System Shock. >:D

Sergio ::

Jah nimam digitalnega fotoaparata... Če ima kdo kakšnega odveč, se pa javljam. :D

undefined ::

Čudno, tudi meni se je na začetku zdel sub-woofer pretiran, ko se menjal zvočni sistem. Zdaj pa se mi zdi kot nujni del zvočnega sistema brez katerega ne bi mogel več. Sergio je preveč posplošil svoje subjektivno mnenje kot se meni zdi. :D

Sergio ::

Če bi slišal woofer od 3500ke bi ti blo jasno. Woofer je PRETRD in ni užitek ga poslušat... če pa hočeš enkrat slišat RES KVALITETEN zvok, se oglasi pri meni :D

LordWorm ::

Sergio kaj mas pa ti zaen zvocniski sistem da ni trd?

Zakaj ste vsi tako trdi da testirate samo 2200 in 3500?!Isto so naredil pri jokerju,ampak noben se pa ne spomne testirat 2500,ki je od teh se najbolsi.-skor ni razlike med 2500 in 3500 razen v ceni...
8-O8-O [:]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dolby 5.1

Oddelek: Zvok in slika
363065 (2613) ciper
»

Kateri rač. zvočniki?

Oddelek: Zvok in slika
191850 (1526) JurijTurnsek
»

AC3+WIN2000+POWERDVD=YESSSSS!!!!

Oddelek: Zvok in slika
81523 (1322) eraserr
»

Creativovi zvocniki

Oddelek: Zvok in slika
472309 (1649) Mate
»

Cambridge SoundWorks DTT3500 Digital

Oddelek: Novice / Zvočne kartice
82410 (2410) PaJo

Več podobnih tem