» »

Kateri rač. zvočniki?

Kateri rač. zvočniki?

jerry2000 ::

Bom pa drugače vprašal: Katere zvočnike 4.1 ali 5.1 imate in kako vam delajo?

Jerry

levvvis ::

Logitech SoundMan sr-30 (4.1 po tvoje :) )

Zelo solidni le če nažeš do konca jih slišiš da jim malo zmanjka moči in hreščanje. Ampak sem rekel do daske! Kdaj pa imaš do daske?? Nimaš... torej...
Kupil pa sem na webu pri Trgovina Iskra.
Malo čez 21k z dostavo vred.

yjj ::

4.1

abcde7 ::

jest mam kr 160W ene navadne!:D

DrSergioDJ ::

mam dtt2200 ( 5.1), mnenje : dobri zvočniki za dokaj nizko ceno ( 27k, kje točno ne vem več ), je pa isto kot je napisal nekdo zgoraj -> ko das do konca glasnost,hrešči malo, ma verjemi, skoraj nikoli ne boš dal čež 70% ( razen če bi rad pol spet stene postavlu :D ) z nakupom sem zadovoljen ( sem kupil za nov let paket sb live 5.1 + dtt2200 za 50k )
...

Dalmatinc ::

Hmm a se mi splača zvočnike zamejat. Kak ste zadovolnji tisti k ste z stereja prišlji na 4.1

HEKO ::

Jaz ti priporočam Creative DTT 2200 tako kot DrSegioDj....so zelo ql...

Tud 3500 niso slabo ampak so dooooosti predragi in niso newem kak boljši od 2200...Tud 2500 je dober nakup...Pri Creativu je pač tako, da vse kar je dobro je pač drago :))


Zame najbolša rešitev je, da si en vredi stolpič priključiš na comp, na hi-fija pa priključiš 4 ali celo 5 dobrih zvočnikov in ih razporediš v Surround 3d...pa maš mir :)

em......kolko denarja sploh misliš investirat?
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Dalmatinc ::

12 jurjev za geniusov komplet 4.1

msmiha ::

Geniusov paket 5.1 men kar dobro služi.:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

gorenc ::

hehe, skrijte se pred mojimi zvocniki. Imam sistem 2.1 in sicer Labtec APX 4620. Za tiste, ki modela ne poznate - satelita sta 3 sistemska;
5.5 + 5.5W RMS(tweeter)
7.5 + 7.5W RMS(midrange)
Subwoofer 44W RMS
skupaj 70W RMS
Frequency Response: 28Hz - 20kHz

samo woofer tehta 10kg in je precej mocnejsi od tistega v sistemu Creative 3500

ALI IMA KDO Klipsch ProMedia 2.1?? Kako se obnesejo?
Klipsch ProMedia 2.1;
Power Output: (200 watts RMS total)
Subwoofer: 130 watts RMS
Satellites: 35 watts RMS x 2
Frequency Response: 31Hz - 20kHz
Crossover: 120 Hz





kuzifix ::

Hmm, Acoustic Research, modela ne vem tocno, razporeditev 5.0.
Frekvencen razpon glavnih dveh zvocnikov 20Hz-20kHz (kaj mi bo subwoofer), ojacevalc Onkyo 575 (6×75w pri 8 ohmih)...
Skratka prbije:D:D:D
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

gorenc ::

eh to je hi-fi,...;((
priznam premagal si me:D

DOLF ::

2x100 r.m.s. na 8ohm (2x300w špica)
+
2x100 r.m.s. na 8ohm (2x300w špica)
+
2x90 r.m.s. na 4ohm (2x135 špica)

Šest:D omar ki vse to pretvorijo v nežne>:D vibracije he, he

Za tiste ki maste kile za referenco... vse skupaj tehta čez 150kg!!!
....I have seen things you people wouldn't belive.....

kuzifix ::

Dolf mas se ksn DVD gor prkloplen? Se povabm na prezentacijo >:D. Drgac lohka pa tud svojga Sonya 7700 prnesem :D
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

DOLF ::

Full prezentacija bo ta konec tedna pri meni na vikendu na dolenjskem. Enga odojka bomo obrnil malce čevapov.... pa 200 pirov in tri dni fešta... Pa vso svojo kramarijo bom prvleku, pa projektor, pa rjuhe čez cel zid (diagonala 8m:D)pa do konca. Če le ne bo dežja ker bo vse skupaj na prostem...
Ja če hočte se lahko oglaste, vsi slo-techovci ste vabljeni. To je cca 125 km iz Ljubljane (17 km iz Brežic). Če je interes povejte pa vam razložim pot...

gorenc ::

wow, kaksna ponudba:) nice, nice,...

aja, samo ne verjamem, da imas te zvocnike priklopljene na racunalnik:D

moj skromni nasvet; 200 pirov v treh dneh spije okoli 4 ljudi (pravih moskih:\), tako da imej pripravljenega se kaj mocnejsega.

levvvis ::

Hvala za povabilo DOLFE! Jst te bom kr od doma poslušal - teh 60km bo pa že nesl do mene a?
Fajn se mejte - pa ne vsega razbit!;)

DOLF ::

Pivo bo teklo v potokih, vendar bo potrebno imeti glave trezne, saj bo preveč tehnike da bi ga do konca zažural... pol pa vse razbil>:D... za žejne pa bo seveda tudi domačega cvička in kakšen liter žganja za presekat!
GORENC: Zvočnike nimam priklopljene na računalnik ampak na oajčevalce (tri stereo zverine) Ojačevalci pa so poganjani iz compiča preko Hercules Game Theater XP:D!!
....I have seen things you people wouldn't belive.....

karma ::

Vpr.za DRSERGIODJ-a: ker vidim, da maš isti komplet kot jst (dtt200+sb live 5.1) me zanima, če ti vleče digital audio iz CD/DVD-ja po unem kabliču ki si zravn dubu..ker meni ga ne....aja pa pr installu Play Centra 2.0 naj bi nekaj kodne strani spreminjal(nekje sem to bral al tu al v Jokerju)....share your huge experience base with me plz :)))):\:)|O:O:P
...obsolete...

JurijTurnsek ::

jst mam crativov 4.1 sistem tisti za 20k sit pa je ful dobr(pa glasn)
http://www.slatnaskejta.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri zvocniki so bolsi?

Oddelek: Zvok in slika
91682 (1448) Doman
»

Še vedno ni prepozno za novoletno darilo

Oddelek: Novice / Ostale najave
322016 (2016) lorenz
»

Specifikacije zvočnikov (system response, noise ratio...)

Oddelek: Zvok in slika
143631 (3350) alien-w
»

Katero zvočno, ki je glasna

Oddelek: Zvok in slika
111105 (950) DOLF

Več podobnih tem