» »

problem z IP-jem

problem z IP-jem

Simko ::

Ok, zadeva je sledeča:
Imam dva rač povezana v mrežo , prvi ima dve mrežni, ena za net, druga za povezavo z drugim rač. Imam tudi inštaliran internet connection sharing. Uporabil sem software, ki je vgrajen v winse.
No zadeva tudi laufa. Oba rač. lahko greta n ainternet.
Ampak problem se pojavi, ko hočem igrati age 2 preko zone-a. Igram lahko le z bratom, ki je direkt povezan z mojim rač. Zdrugimi ne morem. Če sem jaz host ne potegne nobenga, razen mojega brata in mene, če je kdo drug host, mene ne potegne noter.
No in potem sem pogledal moj IP, ko sem host in ta je 192.168.0.1...torej IP kartice, ki je povezana v domačo mrežo. Druga mrežna ima čisto drugačen ip in mislim, da bi tisti moral biti prepoznaven pri age-ih , ko hočem igrati preko neta....
No zadeva je že tekla, ampak sem dal dol sygate, potem pa kar ta ISC v winsih in zdaj ne dela..je pa delalo z ISC tudi že....

Pa da vidimo, kakšni maherji ste :c)
Igrco sem deinštaliral že parkrat.....čisto sem obupan že no....

Aja, še to, mislim, da ta tema spada sem in ne pod igre, ker nočem debatirati o igri......

andrej ::

na ICS hostu moras nares pravilne mappinge, ker je ICS v bistvu preprosti NAT. Pojdi na nastavitve za ICS in poglej programs oz. services tab.

Simko ::

hmmm....kje najdem to?....vse kar lahko izberem je katera kartica bo za net in katera za povezavo z drugim rač.....

Simko ::

Aja, še to....z drugega rač. lahko igram normalno in se vedno poveže. Danes se mi je pa zgodilo, da sem lahko 2x igral tudi z mojega....ne vem zakaj in kako, lahko sem...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1793565142 (1971) c23po
»

ADSL ?

Oddelek: Omrežja in internet
397901 (4632) BlazP
»

ADSL in HUB

Oddelek: Pomoč in nasveti
201792 (1489) cmocko
»

kako spraviti dva računalnika na en kabelski internet

Oddelek: Omrežja in internet
111300 (1088) Tomi
»

mrežna-problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
381671 (1399) Jinxy

Več podobnih tem