» »

Navijanje III 1ghz??

Navijanje III 1ghz??

kamilo ::

Zanima me koliko se da navit pentium III 1 ghz, osnovno ploščo imam msi 815-Pro.na Na koliko bi se dalo navit procesor da bi zadeva bila stabilna..??8-O
  • zaklenil: OZZY ()

Cosmo ::

Poglej na www.overclockers.com....sicer pa kolikor vem se take teme zaklepajo.

lp
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Mr.B ::

Bore malo.
Omejitev PIII je okoli 1.133 GHz . Saj si bral , ko je Intel umaknil svoj procesor zaradi težav s stabilnostjo , itd.

Škoda da si nabavil tak procesor. Izbral bi si kakšnega 700 ali 750 pa ti bi brez težav , brez posebnega hlajenja , razen dobrega hladilnika delal na 1GHz.

Jaz imam MSI 6337 sklepam da imaš ti isto plato, in meni dela na Goldenorbu , brez dvigovanja napetosti , itd samo FSB sem nastavil iz 100 na 133 MHz , tako da nisem navijal nobene druge komponenta zaradi dvigovanja FSB-ja iz 700 na 933 MHz , pa se mi pri hudih obremenitvah segreje do 45 °C.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

element ::

Na 1100, če maš srečo... :( Kupu bi 700@giga

msmiha ::

Vse preveč je teho vprašanj na kolko bi se dalo navit moj proc... Na vsako tako vprašanje sem, dal odgovor z dvema bazam. Sedaj se mi pa več ne ljubi odgovarjat na ta ena in ista vprašanja. Še zadnjič Klik 1Klik 2. upam, da si boste zapomnali za vse večne CAJTE!
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

footprint ::

Mene pa zanima zakaj se prvo kupi procesor potem pa sprašuje o navijanju ????

Če imaš namen navijat prvo preberi ducat gradiva o tem in kaj je najugodneje kupit za najoptimalnejšo verjanto. Potem se odločiš o nakupu glede na debelino svoje denarnice.

V kolikor pa debelina denarnice ni problem pa svetujem vsem NE Navijajte svojih mašinc kupite is raje SGI. To bo potešilo vse skrite želje le denarnici ne bo všeč. Za tiste ki ne vedo kaj je SGI, skoraj ni pomoči, oglej si tukaj

OZZY ::

YP. Taka vprašanja se zaklepajo.
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD vprasanje

Oddelek: Strojna oprema
442177 (930) jest10
»

Tualatin Upgrade Adapter nasel v ZG!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
14410865 (7203) Spajky
»

Kako naviti AMD 1600XP

Oddelek: Navijanje
301839 (1374) Hux
»

Napajalnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141030 (816) franci
»

celeron 800/900

Oddelek: Navijanje
372055 (1469) Brane2

Več podobnih tem