» »

LCD Monitor namesto TV-ja??

LCD Monitor namesto TV-ja??

emilo ::

Ker sem pred kratkim svoji punci kupil divx predvajalnik yakumo in ze njegovim delovanjem nisem zadovoljen(pri novejših filmih štekanje slike, tezave s podnapisi...), sem se odločil, da bom v novem stanovanju poleg tv namesto divx predvajalnika raje postavil malo zastarel računalnik in se rešil tezav, ki jih povzročajo predvajalniki! Zanima pa me sledeče, kaj če bi namesto tv raje kupil kar LCD monitor(recimo Samsung 19) in bi dokupil externi tv tuner(ki deluje tudi ob ugašjenem računaliku)? Vem da 19˝ monitor ni posebno velik a po pravici povedano večjega tudi ne potrebujem zaradi prostorske stiske! No lepo bi prosil za kakšne iskušnje predvsem z eksternimi tv tunerji, pa hvala vnaprej! Aja gledal pa sem ta tv tunner

--------------
spremenil sem ti povezavo - P.
  • spremenil: Predator ()

glinik ::

Kaj pa če bi si nabavil LCD monitor, recimo 19" in zraven kupiš TV tuner? Recimo Samsung 193p in TV tuner (cca. 20k), te ne stane pretirano dosti. Tv tuner ima kolega, pa še posnameš si lahko kaj ti paše. Edina slaba lastnost je, da ti mora rač. delat in s tem ruži, če nimaš vodnega hlajenja. To je po moje najcenejša varianta.

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Stepni Volk ::

emilo - gre samo za cenovni limit... za ceno 150K SIT (Samsung 193p) se da dobiti tudi enako velik LCD Monitor s TV Tuner-jem.

Pri monitorju moraš paziti na čim večjo kotno vidljivost... da bo kot TV uporaben... osebno bi si cenovno mejo pri 19" monitorju dal okoli 100K SIT.

V Metro-ju je 66cm (cca 26") Watson LCD 2751 za 859 EUR = 206'160,- SIT (799 EUR = 191'760,- SIT Neto).

smrco ::

Jest sm si pa glihkar nabavu 19" LCD od NEOVO model F-419 pa sm dav zanga 100k, zdej si bom pa nabavu se externi TV-tuner NEOVO TV-02...

Vsa zadeva je za moje pojme zlo super, edino kar morsa met je resiver da sploh kej slisis, sam pomoje itak usi zdej dajejo domače kine zravn...tko da... Poglej si ta dva modela na:

http://data.neovo.com/doc/english/produ...

http://data.neovo.com/doc/english/User%...

pa lep pozdrav...
Smrco


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o LCD od A-Ž (strani: 1 2 3 4165 166 167 168 )

Oddelek: Kaj kupiti
83751015844 (11242) KTr1sk
»

LCD 17'' za 80k ali 19'' za 100k?

Oddelek: Kaj kupiti
343045 (1929) milica
»

Kje in kateri LCD monitor kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
132670 (2376) lambda
»

nakup 19' LCD

Oddelek: Kaj kupiti
222272 (1591) okfec
»

LCD

Oddelek: Kaj kupiti
312031 (1319) osmi

Več podobnih tem