» »

Problem: Router ASUS WL-500g

Problem: Router ASUS WL-500g

wann ::

Zivjo!

Imam problem, z omenjenim ruterjem.Uporabljam OS Fedora Core 3 in nikakor ne morem priti na control panel od ruterja(na panel se gre preko web browserja), oz. ga nikakor ne morem spraviti v delovanje.IPje sem nastavil kot pise v manualu, ampak vseeno ne dela.Je mel kdo podobne probleme?;((


LP
WANN

Jst ::

Meni je Asus po instalaciji Suse 9.2, avtomatsko dodelil IP, preko DHCP. In prek Konquererja se lahko bp povežem.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

wozzu ::

vneseš ip: 192.168.1.1 pa se ti odpre okno za vnos uporabniškega imena in gesla... btw jaz uporabljam netscape 7.1 pa nimam nobenih težav z nastavljanejm routerja...

lp w

wann ::

Hm...Bi imelo to slucajno ksno vezo da sm jst to poskusal z mozillo?!(pomoje je vseeno kateri browser je...)

LP

WANN

Mikka ::

A mogoče kdo ve uporabniško ime in geslo za nastavitev zadnje verzije fw firmware_1927
admin/admin ne prime

bosstjann ::

eno prazno drugo pa admin

Mikka ::

bosstjann hvala!
Ni mi jasno....vse dela kot mora od interneta, brezžične povezave, ftp-ja, kontrola prometa....nikakor pa mi ne uspe skupaj spravit kakšne igrice, da bi delala znotraj omrežja (npr. FlatOut), čeprav se pri nekaterih igrah celo vidimo v nastavitvah ampak ne moremo igrat, ker jih vse dol pomeče. Izključen je požarni zid, enaki win xp sp2 na vseh mašinah....obupal sem.

Zakaj pri nastavitvah ftp-ja zahteva logiranje. Jaz sem dodal uporabnike ampak to ne dela in lahko dostopaš samo anonimno...ajoj...pa vse bi lahko blo čisto preprosto...zakaj ni


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Manifest zbrisan pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
385701 (4814) xApeiron55
»

Postavitev serverja

Oddelek: Omrežja in internet
193337 (2948) Pimoz
»

Zaščita spletne strani

Oddelek: Omrežja in internet
92044 (1734) *ziga*
»

alternativa programa SERV-U za osebni server

Oddelek: Programska oprema
292481 (1935) XPfrik
»

ADSL Callisto821 router (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
32963460 (27155) JoskoMacher

Več podobnih tem