» »

Iščem programerje

Iščem programerje

Totscha ::

1. Sploh ni važen programski jezik, ki ga obvladaš, ker gre za delo na zelo specifični aplikaciji. Meni je pomembno samo to, da razumeš logiko. Ker pa zadeva bazira na PHP, je treba občasno kaj malega sprogramirati v tem jeziku. Samo tukaj gre za res za osnove PHP, ki se jih iz nič naučiš v parih dneh, če si že kaj programiral.
2. Delo je v Ljubljani, na začetku ni možno delati doma.
3. Tedenska obremenitev: Kolikor si pripravljen prenest in kolikor te mi rabimo, ker je delo projektno. Vsekakor pa pod 30 ur na teden, ko te rabimo, ne pride v poštev.
4. Rabimo za dalj časa, ker nas izobraževanje preveč košta, če folk dela samo pol leta.
5. Moraš met status študenta (oz. si frišn pavzer), ker je plačano preko napotnice. Tvoje!

No tukaj mam zdaj še link do uradnega oglasa, kjer si lahko preberete ostalo: Oglas
Haters gonna hate... ;)

darh ::

750/uro.... pa saj nisi resen.
Excuses are useless! Results are priceless!

Sergio ::

[sarcasm]Ah ne, za studente je itak vse dobro... ;-)[/sarcasm]
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Gandalfar ::

delo zgleda cist simpl...

AndrejS ::

Bolj simpl je samo vožnja vozičkov pri dobrem sosedu za 500/h

Totscha ::

Ne veste kaj je hec. Zdaj sem tukaj večinoma dobil študente, ki na "boolean" odgovorijo z "Bule kwa?!". Taki so tud pol leta ostali na postavki 750 in sem jih samo za res preproste stvari lahko ponucal. Če se človek izkaže kot sposoben in samostojen se temu ustrezno dvigne tudi urna postavka. Logično.

Ne rabim hudih maherjev, sam da se človek na osnovno logiko spozna.
Haters gonna hate... ;)

darh ::

Se opravičujem.. sem se preveč v ceno zapičil... maš pa prav Totscha -- preveri kje študirajo tisti ki imajo bule :) stavim da FRI :))


offtopic: Sergio -- buzzoff... pico si mi še dolžn! >:D
Excuses are useless! Results are priceless!

Sergio ::

OT (sori)

xbite: dobiš. pa še zastonj lekcijo o FRIju, infidel :)

On Topic:

Žal je 750 SIT iz dneva v dan vsak dan manj.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

cryptozaver ::

Vsak navaden zidar ima na uro 1000+ SIT.

Da sploh ne omenjam keramicarjev, ki za mal bolj zahtevno polaganje vzamejo 5000 SIT/m2... in ne bi vec nasteval.

NO COMMENT!!!

Takole se pac pri nas ceni znanje. SRAMOTA!!!

Zheegec ::

Hehe, Vegovci že nismo primerni, za takšno plačilo še gajbe Laškota ne moreš nabavit ;)

Še sreča, da imam fizićko delo plačano 1000SIT/h :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

OwcA ::

Treba se je sprijazniti, da dan danes programiranje ni samo za elito. Čedalje večja je potreba po "nigerjih" (Monkey see, monkey do ;)). Neko brezumno vnašanje podatkov je dejansko manj zahtevno od težkega fizičnega dela.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Totscha ::

Ni ravno brezumno vnašanje podatkov, ampak si pa edini, ki približno razume za kakšno vrsto dela se gre.
Haters gonna hate... ;)

Matej_ ::

Razumem da je z v vidika podjetja in stroškov dela smiselno študentom plačevati kar najmanj, a kakšne programerje naj bi pa 750sit/h privabilo? Omenil si slabe izkušnje (tisti "Bule kwa?!" je kar posrečen :)), a vse to je rezultat mizerne urne postavke. Sposobne osebe ki vsaj nekaj da nase, za tak denar ne boš dobil. Meni osebno se zdi postavka ki je na ravni tiste ki jo znanci dobijo za polnenje polic v trgovinah malodane žalitev. Nekaj več sposobnosti in znanja je pa mislim da tu vendarle potrebno. Razen seveda če res ne gre za delo kot ga je opisal OwcA, potem pa lahko povsem znižaš kriterije in rečeš da potrebuješ čisto povprečnega študenta.

cryptozaver ::

zahteve za delo citiram (link ki ga navajas):

Delo je projektno in obsega:

* programiranje/vnos vprašalnikov v aplikaciji za računalniško podprto telefonsko anketiranje in spremljanje dodeljenega projekta,
* pripravo sintaks in podatkov v SPSS-u.

Pogoji:

* dobro poznavanje dela z računalnikom,
* znanje Excela (vrtilne tabele, filtri, pisanje formul - npr. vlookup, if,..),
* poznavanje SPSS programa (frequencies, crosstabs, select cases, case summeries, sort cases, compute, recode, custom tables), možnost priučitve.

Zaželjene so izkušnje pri podobnih delih (delo z bazami podatkov, programiranje, ...).

Hmmmm ampak se zmer ne stekam: kaj je tuki brezumno vnasanje podatkov???

BigWhale ::

Ma keramiko pejt polagat al pa trojanski tunel grebst, pa ne jokaj. Clovek je dal oglas kot ga je dal. Ali pa pojdi na razgovor tja in ga prepricaj, da si vreden vec.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem programerja in sprašujem za urno postavko (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
6211419 (5297) ThinMan

Iščem/ponujam delo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10138864 (26827) Primoz
»

povprečna plača za počitniško delo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6437779 (35314) Pimoz
»

Mercator - dober sosed ? ma ja moj burek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12445709 (43030) nicjasno

Več podobnih tem