» »

povprečna plača za počitniško delo

povprečna plača za počitniško delo

1
2
»

mare_ ::

Novo mesto pa računalniki: good luck. Če nimaš kakšnega očeta/mame/strica/tete z vezami, zelo težko ;) Pa tudi če maš, še vedno težko.

robbe ::

Jst mam na helpdesku 3,5€/h. Delo fajn pa tud zašvicaš ne :)

T0RN4D0 ::

varnostnik 3.5€na uro... samo delam skos nočne pa vikende :) Ravnokar bil 24 ur na šihtu naprimer :D

Tim Burton ::

Mcdonalds, 3.34 evra/ura. Odsvetujem vsakmu, dnevno nardiš okol 400 hamburgerjev :(

mtosev ::

Posta slovenije zlaganje reklam 2,99EUR na uro
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

;-) ::

Alumat -impol pomoč pri proizvodnji žice (pri stikalu sm sedel pa čakal da vtrga žico - 8ur)
3,5€

Pomoč pi gradnji katoliškega vrtca (urejanje okolja-igrišča)
4€

Mcdonalds, 3.34 evra/ura. Odsvetujem vsakmu, dnevno nardiš okol 400 hamburgerjev :(

Tebe bi dal v proizvodnjo delat za 2,5€ tako kot delajo nekateri z neko ubijalsko normo, potem več nebi jokal da je 400 hamburgerjev na dan dost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

LjubimPeezde ::

Jaz sem par let nazaj delal eno poletje v proizvodnji en mesec. Plačan sem bil po 450sit/uro kar je manj kot dva evra (da ne omenjam da je bilo v proizvodni hali tako vroče da bi lahko jajca cvrl).
Zgleda da je fročad čedalje bolj razvajena saj ji tut 3EUR in več ni dovolj za počitniško delo. >:D

Tim Burton ::

Sem se napačno izrazu, odsvetujem delo v Mcdonaldsu večini. Tam delam že 4 mesce in do zdaj ni zdržal še praktično noben ki je prišel delat prek študenta (2 punci na blagajni so izjeme, ki potrjujejo pravilo).
Poleg tega ni treba govort da sem razvajen, sem že marskaj dal skoz, med drugim tudi KC, z urno postavko 500 sit/uro, kjer sem skrbel za 80+ stare ljudi. Dvomim da bi kater na tem forumu bil voljan previjat starce v planicah v kombinaciji z gnojnimi ranami, preležaninami, prepogostim krvavim bruhanjem, odvozom in urejanjem mrličev,....

Tac20 ::

Zgleda da je fročad čedalje bolj razvajena saj ji tut 3EUR in več ni dovolj za počitniško delo. >:D


A zdej če nočeš delat kozlarij za 400 sit na uro si pa razvajen? Vsak si postavlja svoja merila kaj bo počel in za kakšen denar, nekje ne pa povsod pa poizkušajo izkoriščat študente, jst ne bi mrličov za 2 eura in pol okol vozil pa nisem razvajen za to. Uglavnem če ti neki znaš in to dobro delaš bi ti mogl dober plačat, še posebi pa študentom ko podjetja ne stane toliko kot delavec pa še v neko olajšavo jim gre...

Pouh ::

v skladišču, po večini prenašam majhne paketke, včasih kakšene malo težje plehe ali kakšno šipo- 3.1e

mosnik ::

Jaz bi pa samo tole rad vprašal če kater mogoče ve ali bi lahko jaz delal na napotnico od enga kolega da
ne bom prekoračil cenzusa pri štipendiji
danč

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mosnik ()

buttcrack ::

Če ti to podjetje dovoli in če te/ga inšpekcija ne dobi, potem ni nobenih ovir...

overlord_tm ::

programiranje - okolica lj - 6e

Pegaz ::

Delo v fabriki - večinoma žaganje lesa na strojih. Ni preveč težko, razen takrat ko pripeljejo debele plohe in jih je treba dvigovat.

3,33€

Pimoz ::

delo v podjetju motvoz in platno (grosuplje): pač maš stroje k navijajo špago in pol to vn uzameš k se ustavi in naštimaš na novo... 4,17€ (1000sit)
precej enostavno delo, klobki težki od 2kg do 5kg pol jih še zložiš na paleto...
mal se morš na začetku priučit dela na strojih drugač pa če si pridn so vsi fuuul prjazni...dejansko (free coffee and stuff...:D )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pimoz ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko je X€ nakazanih na S.P. efektivno?

Oddelek: Loža
4911678 (10487) M.B.

Studentski servis plača- bruto ali neto

Oddelek: Loža
245412 (4993) Gandalfar
»

Iščem delo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6634387 (31577) T0RN4D0
»

Mercator - dober sosed ? ma ja moj burek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12445701 (43022) nicjasno
»

Počitniško delo !

Oddelek: Loža
373300 (2320) Jebiveter

Več podobnih tem