» »

povprečna plača za počitniško delo

povprečna plača za počitniško delo

«
1
2

billgates ::

povejte mi prosim, kolko zanaša povprečna plača za počitniško delo in kolk časa morš delat.(npr.-x cajta za x denarja) hvala.

Bojevnik ::

Pzabil si povedat kaj misliš delat, ker od tega je odvisna tudi plača

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bojevnik ()

Roadkill ::

Povprečna plača za počitniško delo je nekje med 1-40eur na uro.

Malo bolj specificiraj.
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

karafeka ::

40€ na uro??

Verjetno si mislil 40€ na pridobljeno stranko, na izdelano spletno stran itd. ?

Bojevnik ::

Sicer za 40€ še nisem videl, toda ta visoko plačana dela (10€++/uro), so ponavadi kratkotrajna dela
(kakšen kmet rabi folk za gnoj skidat, rabijo statista za kakšen film, itd...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bojevnik ()

;-) ::

Jaz bom dobil 3.3€ (800sit) pa bom delal 14 dni v Impolu. Pač enemu bom nekaj pomagal (baje) pa mu orodje daval v roko itd. Pa nakoncu malo pospravo po tavečjem. meni se zdi pošteno kaj pravite?

Drugače pa za drugo polovico počitnic bi pa tud rad kaj delal pa sem prepozen-vsaj za okolico slovenske bistrice.

billgates ::

ja delo bom v merkurju ali bigbangu in bom na police zlago pa po skladišču škatle noso pa take finte pa mogoče kako svetovanje pri nakupu.

;-) ::

Ja lol kaj ne vprašaš za kolko boš delal?

gruntfürmich ::

EWEER
morda bi lahko v cometu dobil delo - za avtomatom.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

;-) ::

Um predaleč...

Pa zdaj pač grem v firmo, drugi del pa bi se rad poizkusil v čem drugem. V gostinstvu veliko rabijo pa v kakih prodajalnah samo ne tuš, mercator, raje big bang, kaka obutev, računalništvo, tehnične stvari pa to...

res sm mal pozen ja, eni že davajo marca prošnje.

Roadkill ::

40eur na uro sem dal samo zato, da pokažem, koliko je odvisno od tega, KAJ bo delal. Zdaj ko vidimo, da bo zlagal na police vemo, da bo bližje 1€ kot 40€. :)

Odvisno je tudi od kraja dela, če je to osrednja slo regija, pol okol 2,5-4€.

Za 40€/h dela ne poznam, je pa sošolec vodil predavanja o računalniški varnosti za 30€/h.
Ü

mtosev ::

Jaz bi tud delal ampak samo nekaj z racunalniki

Pozna kdo kaj v MBju?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Goldee ::


Izhodiščne urne postavke

Razpredelnica je zgolj informativna.

FIZIČNA DELA
LAŽJA: lažja dela v proizvodnji, lepljenje deklaracij, raznos letakov, čiščenje, pakiranje, pomoč v gospodinjstvu, štetje prometa, dela na domu, plakatiranje... 2.51 EUR/h

SREDNJE TEŽKA: pomožna dela v gradbeništvu, kmetijska/vrtnarska dela, zahtevnejše čiščenje, dela v skladišču, montaža pohištva, pomoč pri elektroinštalacijah, pomoč v avtopralnici... 3 EUR/h

TEŽJA: enkratne selitve, težja proizvodna dela, težja dela v gradbeništvu, dela na višini, zelo umazana dela... 3.55 EUR/h

STORITVENA DELA
LAŽJA: pomoč v strežbi, pomožna dela v kuhinji, pomožna dela v trgovini, telefonska prodaja, raznos časopisov, kurirska dela... 2.5 EUR/h

SREDNJE ZAHTEVNA: težja gostinska dela, kuharska dela, prodaja na terenu-akviziterstvo, prodaja na sejmih, vnos podatkov, dostava, voznik kombija, promocija/degustacija, telefonist/receptor, blagajnik/prodaja vstopnic... 3 EUR/h

ZAHTEVNEJŠA: varstvo otrok, voznik tovornjaka, redar, delo v igralnici... 3.1-3.5 EUR/h
TIPKANJE: cena za eno stran 1.45-2 EUR

STROKOVNA DELA
LAŽJA: dela, ki zahtevajo dokončano V. stopnjo izobrazbe: tehniki, pomoč v računovodstvu, poslovodska dela v trgovini, tajniška dela... 3 EUR/h

SREDNJE ZAHTEVNA: za opravljanje teh del se zahteva 1., 2. ali 3. letnik fakultete: poučevanje, inštruiranje, obdelava podatkov, servisiranje računalniške opreme, risanje in oblikovanje... 4.6 EUR/h

LAŽJE PREVAJANJE: iz tujega v slovenski jezik 8 EUR/h

LAŽJE PREVAJANJE: iz slovenskega v tuji jezik 10 EUR/h

ZAHTEVNEJŠA: dela lahko opravljajo študenti 4. letnikov ali absolventi: zahtevnejše poučevanje, inštruiranje, programiranje, projektiranje in inženiring, izdelava spletnih strani, analize, vodenje... 5.85 EUR/h

TEŽJE PREVAJANJE: iz tujega v slovenski jezik 15.06 EUR/h

TEŽJE PREVAJANJE: iz slovenskega v tuji jezik 17-20 EUR/h



VIR: Mservis
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

karafeka ::

Mercator je imel urno postavko za delo v skladišču (kamor se šteje prevzem robe, sortiranje, zlaganje, dostave robe po gostilnah, delo z viličarji, konec koncev tudi filanje polic po zaprtju trgovine), 600SIT!!. A tule pa piše, da bi morala biti izhodiščna 3 € ?

;-) ::

Preberi drugo vrsticlo lol.-

karafeka ::

Ja dobro, je pa vseeno velika razlika. 600 - 3 € (719).

Cerka 100€ na mesec

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karafeka ()

billgates ::

ja delo bom v koroški regiji.(merkur, bigbang, elmax...) se pravi da bi js dobo okolo 2.5 evra na uro?

Zgodovina sprememb…

thramos ::

No vsaj za lj je tale razpredelnica že malo zastarela. Pod 3, 3.5 € del praktično ni več, pa tudi za npr. selitve in podobna dela se dobi vsaj 6 €.
Verjetno pa med počitnicami zarad večje ponudbe delavcev postavke padejo?

Doman ::

Jaz delam za CNC mašino za 4€, nočna je pa 5€:)) Za vikende dobim okoli 250€ plače, med poletnimi počitnicami pa 1k€/mesec.

'FireSTORM' ::

jaz sem delal za 600 na uro
kot prodajalec in svetovalec strankam
v murski soboti...
kolega pa je delal v ljubljani na letališču
da je letala zmetal
pa je imel 2000 na uro...
tako da ni samo odvisno KAJ delaš
važno je očitno tudi KJE delaš...

edit: cifre so v tolarjih
ker takrat še ni bilo evra...

edit2: mislim v sloveniji
Those penguins.... They sure aint normal....

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Ja dobro, je pa vseeno velika razlika. 600 - 3 € (719).

Cerka 100€ na mesec


719-600=119SIT

119SIT * delovni dnevi (recimo 23 delovnih dni) = 2737sit na mesec

2737 sit = okol 10€ (govorim na pamet)

Šprical matematiko a? Ali si računal za celo leto>:D

Buldožer ::

Jst trenutno delam za 3,33 € podnev, ponoči in med prazniki pa za 5 €. Delalm pa v proizvodnji v tiskarni. Delal sem pa tudi za manj recimo takrat še 650 SIT dve leti nazaj, pa tud za več recimo 1000 SIT na ulici samo to je bilo delo, ki se je opravljalo le 4 ure dnevno. Drugače se pa dobi vse sorte samo iskat je treba.
Več glav več ve. No, ni nujno!

Roadkill ::

EWEER: Večina ljudi dela več kot eno uro na dan ;)
Ü

bozjak ::

hah EWEER, zdj pa pomnoži to z 8 ur na dan, pa boš bliže uni cifri 100€ ;) kdo je pol špricov matematko?

Anyway, po alstnih izkušnjah se mi zdi da se delat 1 mesec za 600 sit na uro ne splača. Lansko poletje sem delal skos, imel sem samo 2 tedna frej. V merkatorju (kot prodajalec na računalniškem oddelku) sem dobil 600 sit na uro, vse skupaj sem dobil 105k. Drug mesec sem delal težko fizično, le po par dni pri isti stranki, tako da sem dobival od 1000-1600 sit na uro. Razlika je očitna. Vem da težko fizično ne more delati vsak, a meni je bilo (in mi je še vedno) kar krepko žal za prvi mesec.

lp
http://upor.blogec.si
http://bozjak.deviantart.com

billgates ::

tam so tiste postavke za študentski sevis? jaz ne bom delal preko študenskega servisa.

;-) ::

heh 8 ur mi je ušlo:D sorry

ali3n ::

Petrol na Letališki išče pomoč pri pranju vozil (avtopralnica); pogoj 18 let; plača 800 sit
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Ejsi_Disi ::

@Firestorm: kolega pa je delal v ljubljani na letališču

Kje pa imajo v LJ letaišče? ;((
Rock n' roll ain't noise pollution!

hamax ::

Brnik - Aerodrom Ljubljana

sam sem delal na Adriji bolj natančno pri Hekati. Sem pral avijone in njihove dele.
srednje do težko fizično delo
plača 850 sit/ura

Gr0unD Zer0 ::

prostitucija, fantje:D :D :D

sicer ne vem kolko je na uro, a menda precej več kot mizernih 600-1000 sit

it would still suck for a men's job>:D

OChack ::

brnik....
Int€l inside, IDIOT Outside

stalker ::

Kot pavzerja me zanima kakšno (fizično) delo na črno. Povprašal sem že vse znance za kakšno delo na kmetiji in podobno, pa ne rabijo nič.
Vipavska, goriška regija pride v poštev.

opeter ::

V Prekmurju se dela avtocesta, baje je dosti dela na črnem...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

robert512 ::

na goriskem pa res ni problem dobit delo, obiranje cesenj in kosnja so na vrhuncu ...

kolkr vem je prej obratno, vsi tarnajo da ne morjo dobit ljudi

karafeka ::

EWEER
heh 8 ur mi je ušlo sorry


No, jaz sem delal po 7 ur, vendar tudi vsako soboto. Je pa takšno razgibano delo veliko boljše kot pa 8 urno čepenje za računalnikom. Zelo lepa plača je tudi za kakšna arheološka izkopovanja (vendar tam že moraš znat držat lopato in kramp. drugače boš hitro tehnološki višek :))

'FireSTORM' ::

AC/DC:
potem pa na brniku no
smo natančni...
to je zame vse ljubljana...
dregaš v nekaj kar sploh ni point
saj vsak lalek ve da sem mislil letališče brnik in v ljubljani na gradu...
Those penguins.... They sure aint normal....

OldSkul ::

Jst sm delal v Mercator taglavni stavbi na oddelku za informatiko. 550/sit na uro, dobival pa taka brezvezne naloge, recimo moral sem ROČNO popisat kode za vso rač. opremo v 11 nadstropjih. Nikol več... samo izkoriščajo te, nč druzga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

Ejsi_Disi ::

MAh, kar vse pa ni LJ.
Rock n' roll ain't noise pollution!

Zgodovina sprememb…

Roadkill ::

Jojprejoj. Brnik je od nekdaj Ljubljansko letališče.
Ü

MarkV ::

Ljubljančani se itak (prepotentno) obnašajo, kot da je cela Slovenija njihova. Oni bi rekli Ljubljana od Jadrana pa do Triglava, če bi lahko.

Roadkill ::

To je morda res, ampak hočem povedat, da je uradni naziv brniškega letališča "Aerodrom Ljubljana".
Ü

Tody ::

MarkV bedarije govoriš in to dobro veš :D

Če je tako ime letališču :D

Drugače se da dosti del dobit samo iskat jih je treba, tisti izven ljubjanjske kotline ste vrjetno bolj v kur** ampak če se hitr spravte iskat lahko najdete kak summer job za 4.17 eur kar je pomoje kr cool. Če pa ste bolj aktivne narave pa lahko iščete tiste za teden ali dan k so pa malce več plačani.

matejv ::

eh, za racunalnikom sem 8ur na dan, pa dobim 4,17€ na uro. kam bolje. edin mal vec dela da bi mel bi blo fajn :D

d0rK ::

Kaj pa delas?

matejv ::

instaliravam serverje za testiranje, tko kake win2k3, longhorn, etc... kak virtual image naredim kdaj, pa tko, nic kaj prevec kompliciranega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matejv ()

karafeka ::

Škoda, da nimajo take tarife pri kakšnih fizičnih delih :)

Pegaz ::

Jaz rad kaj računalniškega v Novem mestu / Trebnje. Npr. formatiranje in inštaliranje softwera / tipkanje. Pozna kdo kaj?

LP

Pyr0Beast ::

Hehe, bi se tudi jst pridružil, če je kaj v Nm XD
Modanje win, kakšna odprava HW/SW napak, sam da je s kompi :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Doman ::

6€ za delo s CNC mašino... prejšni mesec dobil 1400€ plače8-)

DimmniBurek ::

Jaz kelnarim v piceriji za 4.5€ na uro. Kr OK...

Če že, pejte delat raje v kafič, nimaš pizdarije s krožniki in hrano(vsaj kake pice ne streseš na tla:8) ) in nasploh je manj dela...
There Is No Stronger Drug Than Reality
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko je X€ nakazanih na S.P. efektivno?

Oddelek: Loža
4911565 (10374) M.B.

Studentski servis plača- bruto ali neto

Oddelek: Loža
245379 (4960) Gandalfar
»

Iščem delo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6634355 (31545) T0RN4D0
»

Mercator - dober sosed ? ma ja moj burek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12445653 (42974) nicjasno
»

Počitniško delo !

Oddelek: Loža
373283 (2303) Jebiveter

Več podobnih tem