» »

Nejasna ponudba od VZAJEMNE zavarovalnice.

Nejasna ponudba od VZAJEMNE zavarovalnice.

Matev ::

Nejasna ponudba od VZAJEMNE zavarovalnice.

Na dom sem dobil lepo pismo v katerem mi na zelo lep način ponujajo spremembo mojega zavarovanja.
In sicer je napisan sledeči tekst:
Vaše obstoječe doživljenjsko dopolnilno zdravstveno zavarovanje lahko s 1.1.2005 preoblikujete v cenejše dopolnilno zdravstveno zavarovanje VzajemnaZDRAVJE. Novo zavarovanje Vam bo zagotavljalo popolnoma enak obseg zavarovalnega kritja kot doslej. Spremenjeno bo le trajanje zavarovanja, ki se bo z novo pogodbo spremenilo iz doživljenjskega v dvanajstletno, vaša premija pa bo zato nižja.


Zanima me v čem je hakeljc te spremembe iz doživljenjskega v dvanajstletno.

EssEncE ::

Manj plačaš, ko pa dvanajst let mine, se moraš pa spet zavarovat in takrat ogromno kasirajo.

Torej se ne splača.:\

flashroyal ::

Seveda, po 12ih letih pa cepaj zavarovalnino, saj bomo starejši in bolj potrebni zdravstvenega varstva in s tem ne bo več "vzajemna", katere lastniki smo vsi, ampak navadna profitna zavarovalnica, ki jo bodo, ko bomo malo pozabili namen in osnovo ustanovitve spremenili v delniško družbo z lastniško strukturo tistih, ki bodo v primernem trenutku na položajih. Kdor pozna zgodovino SKB, ki je nastala iz Ljubljanske banke - stanovanjsko komunalne banke ve o čem govorim. Za samo spremembo pogodbe pa se mora odločiti vsak sam, seveda ob poznavanju celote in pri stvari oceniti, ali bo šel na limanice trenutno cenejših pogojev.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obvezno in dopolnilno zdravstveno zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9937581 (9421) jocoj
»

Zavarovanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
102620 (2124) Quantum
»

Dodatno zdravstveno zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6515356 (5919) Alexius Heristalski
»

Zdravstvo

Oddelek: Problemi človeštva
438931 (5891) LeQuack
»

Certifikati Vzajemne

Oddelek: Loža
81424 (1181) mtosev

Več podobnih tem