» »

problem z 6800Gt in napajalnikom

problem z 6800Gt in napajalnikom

blblb ::

Pozdrav

No pred kratkim sem si kupil GF6800GT ki je zamenjala mojo prejsno graficno kartico (9800Pro)
Moj sistem:
AMD Athlon 2600+ (Barton)
Abit NF7-S
GF 6800GT
2x 80GB disk
2x opticna enota
mrezna kartica :)
300W napajalnik Enhance

Problem je ko hocem zagnati katerokoli igro mi racunalnik zasteka in ekran se zapolni z artifakti in edina resitev je hard reset. Ob tem se tudi zaslisi iz diska tako kot da bi se ugasnil.
Voltaze so slednje (MBM)
+3,3V - 3,26 3,25 3,28
+5V - 4,97 4,95 4,97
+12V - 12,10 12,04 12,22
voltaze CUR. MIN. MAX.

Jutri ali mogoce se danes bom probal formatirati disk se prej bom pa poizkusil z reinstalacijo vseh gonilnikov in directx-a
Ce pa se to ne bo delalo pa dobim 420W Tagana v cetrtek ali petek. :)

Zanima me ali je to posledica napajalnika ali cesa drugega? Ce ni posledica napajalnika kaj bi bilo lahko narobe? (graficna, maticna??)

lp, blblb
  • spremenil: blblb ()

Nagi Bator ::

Tako na pamet bi rekel da bo od cetrtka naprej bolje!0:)

bastadu ::

Ja res bi znalo bit:D

blblb ::

No danes sem dobil napajalnik in ga lepo prikljucil vendar tezava ostaja. Sem probal z reinstalacijo driverjev za maticno in graficno ter directx-a in ni pomagalo.

Sem pa opazil da graficna deluje normalno ce ni driverjev instaliranih, takoj ko jih pa instaliram se pojavijo isti simptomi (zmrz racunala in napolnitev ekrana z artifakti). Racunalnik zamrzne tudi ce hocem gledati kaksen film...

Jaz vedno bolj sumim graficno kartico... Danes zvecer bom probal se sformatirati disk in ce to ne bo pomagalo se preizkusiti graficno kartico v drugem racunalniku. Ce ne bo delalo jo bom pa nesel na servis ane :))

lp, blblb

chucki ::

najprej daj graficno v drug racunalnik........sele potem formatiri svojga..ce v drugem ne bo delal ves da je nekaj z graficno narobe :\

blblb ::

No zdaj sem sformatiral racunalnik in problem se kar ostaja... graficna kartica deluje normalno ko ni driverjev instaliranih takoj ko jih pa instaliram se pa zacnejo pojavljati problemi.

chucki: sistem sem moral slej ko prej formatirati in slucajno sem imel cas in voljo danes tako da bi bilo cisto vseeno ce bi ze prej izvedel da serje graficna in ne OS/driverji

Tako da bo zgleda treba graficno nesti na servis :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

SLi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Strojna oprema
445346763 (149484) SureNot
»

Windows XP sp3 šteka

Oddelek: Pomoč in nasveti
171680 (1013) Slovencelj
»

Rač. med igranjem igre ugasne!

Oddelek: Pomoč in nasveti
281765 (1281) teddy81
»

Temperatura GPU previsoka?!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71564 (1281) EvilDare
»

Čudne napetosti pri DFI NF2 ?!

Oddelek: Strojna oprema
17982 (807) MEDENA

Več podobnih tem