» »

barva las.

barva las.

«
1
2

trillian ::

tole je ena mojih najljubsih tem.
barvanje las.
ste privrzenci naravne barve ali cim bolj nenaravne?
kdo vas barva?
kaksna je bila vasa najljubsa barva?
osebno sem v tem letu zamenjala (kronolosko od lanskega novega leta) modro, rudeco, blond-oranzno, temno oranzno, vijolicno, crno, blond, zelo mocno rdeco in sedaj (ja, sergej, spet sem zamenjala) imam kombinacijo vijolicne in oranzne (ne sprasujte kako mi je to uspelo).
zakaj sploh o tem govorim? danes sem zamenjala barvo pa me je jako presenetil izid. najprej mi sploh ni bilo vsec, zdaj mi je pa iz trenutka v trenutek bolj. pri korenu se zacne vojolicna in potem se prelije v temno oranzno...
saj ste se si, fantje, kdaj prebarvali lase? ali ne?


love, ursula

OrlyTM ::

hehe ... zanimivo ... hehe ... jest prisegam na peroksid :D:D:D

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

DrSergioDJ ::

jap, jest tud na peroksida prisegam :D:D:D:D
...

trillian ::

res? peroksid.
polagam vam na srce... ne pretiravajte z njim. sploh pa ne z 12% peroksidom. cisto ti unici lase. vem iz prve roke. vam se sploh ne sanja kako tezko je priti iz crne barve na blond. trikrat se moras pobelit, da je sploh kaksen efekt, pa se takrat vlece na oranzno.
sicer pa barve na splosni kar dobro prenasam.

love, ursula

Aggressor ::

Hehe, le zakaj bi bil tak, kot sem, če mi ni treba....
Get it?
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Sergio ::

sergio se je barval 3x: prvic, drugic in nikoli vec :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

outsider ::

Me bo najprej pocaku da mu lasje zrastejo pol se bo pa pobarvu nazaj na rdec, ampak ne z POLI LIVE COLORS...

luni ::

hehe eni pa ze mamo perfektno barvo las in se nam ni treba ukvarjat s pokusi postati drugacen :P
Artificial Intelligentia

trillian ::

ja sergej... ti ni bila ona crno-modra vsec?
pa tako ljubek si bil pri frizerju z onim glavnickom, da si se lahko praskal...
:)))

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

KamikazA ::

9% Procentni peroksid je čisto dovolj za znižanje moje inteligence!!! Noja sej res pa je da mamo lase (ne karakter, al pa tut) bl blobd že po naravi!

Ka pa mislite o raznih fancy salonih? Jaz sem moral oblubit kolegici da se grem naslednjič z njo postrčt v en fancy slon za ceno ene 11 silen fanov, pa sem mnenja da bomdnar stran vrgu! Če grm k sosedu me za unih 5 jurjev (popust za sosede vštet) pobarva (s plave na rumeno, da nvjo me spoznal...), postriže, postreže kavico....

Pepsi ::

Hihihi, zanimiva tema. No jst sem naravno blond ampak se trudim da bi bila se bolj pa mi ne uspeva. Mislim pa da s peroksidom NE BOM NIKOLI poskusila...`tok tok na glavo`, mogoce bom kaksno Natea iz Garniea poskusila :c). No, kaksna plava bi mi bila pa full vsec samo full nism rave-arka :c)=
A tipi se tut full ubadate s tem kok barva unici lase al kr greste pa si ulijete peroksid gor (beri: Za lepoto je treba potrpet) pa se pol cel tedn po glavi chohate in ste later cist zadovoljni ko zenska rece - uuu, kok se lepo svetis?
Hmmm, firbc Pepsi....papa!
[Pepsi] of CyberBabes - http://cyberbabes.m42.cx

Milko ::

Najbols je naravna barva las. Ne vem zaka ene zenske tok pretiravajo s tem barvanjem, k so pa tko cist ql...Drgac pa rjavolaske so najbols :D

OldSkul ::

Jaz si jih štriham že dolg časa,na blond.Mi je že v prvem poskusu ratal čes bel sem bil skoraj!

Dosežek??!

LuiIII ::

Naravno so cisto dobri. Sicer pa zadnje case opazam, da mij bo mogoce mati narava prebarvala v barvo koze!:D

Shaky ::

Jaz sem blond pa bom tud ostal. :D

trillian ::

uh... naravna barva. kaksno ze imam?
sicer se pa strinjam. fancy saloni niso vedno najboljsa opcija. dragi so, frizerji so jako samovsecni in je faktor, da si sploh ne bos vsec mnogo vecji od tistega, ko te postrize "navaden frizer" (ta ponavadi poslusa kaj sploh hoces).
glede barvanja pri frizerjih imam slabe izkusnje. vedno sem prisla ven lisasta.


love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

PaJo ::

Hm...

Jaz sem tud bolj za naraven izgled, saj je lepse tak kod si:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

eomer ::

barva las ni pomembna pomembno je kar je pod lasmi!!!

Eomer:D

EASYdoor ::

eomer: eden k ma nekaj pod lasmi :)

drgac pa gruntam o barvanju, ja? ursula a mas kaksen predlog o tem, sam sploh nimam pojma o teh stvareh pa potrebujem pomoc, zato te sprasujem kot veterana :D


lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

trillian ::

uh, charlie..
ni problema. vem za dobre barve. barve, ki ti ne unicijo toliko las. barve, ki so kvalitene in poceni. ti samo povej kaj imas v mislih?
sicer pa.. tako ali tako barvam sosedo. ampak se da cisto fajn sam pobarvat. problem je le, da to naredis cim bolj enakomerno in, da medetm ko cakas, da se stvar razvije das na glavo kaksno foljio (kapco, whatever), da se ti ne izsusi. problem zna biti se pri temnejsih barvah, ker se znajo zelo zapacat na kozo in jih zlepa ne spravis dol. torej si takoj ko se napacas ocistis kozo na obrazu, usesih in vratu s tonikom ali cistilnim mlekom. to moras narediti cim prej, sicer se stvar zasusi.
najbolje, da poklices kaksno punco in te pobarva. tako lahko za morebitni neuspeh krivis njo.

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

EASYdoor ::

ok, kva jest vem, dej mal predstavi barve, pene in spreje, ce je se kaj druzga tut nebi skodlo. tako da vem s cim se bi prefarbu. pa njihove dobre in slabe lastnosti, tako da vem s cim se ubadam.

"tako lahko za morebitni neuspeh krivis njo"
:P
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

trillian ::

pene, spreji, in vse take stvari, ki se slej ko prej izperejo.. meni niso vsec. sploh ne na kaksnih zabavah ali v blizini vode. kajti... take stvari ne ostanejo le na laseh. seveda, pa, ce ti je vsec, da se obarva se obleka in obraz... go for it.
permanentne barve so odgovor. moj, pac.
samo tudi te znajo najti pot do kake bele majice.
barve, ki jih kupis v trgovini so bolj ali manj kul in fajn. prisegam na poly brilliance pa mogoce se na kaj od l'oreala. natea garnier.. tudi v redu. vsaj pri meni. najmanj ti unicijo lase one od poly. vsaj po mojih izkusnjah...
aja, pa poly live. ki kljub obljubam na skatlici niso toliko permanentne, ampak za prvic dobra izbira...
uh. tole je pa reklama.. se to tu sploh sme?
sicer pa.. vse se spere, zbledi.

love, ursula.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Tr0n ::

Zakaj bi si sploh moral lase barvat? Skoda lasov.

outsider ::

Ne POLI LIVE... to gre po 2 tednih dol in to nej bi bla perament barva... urska ne slabe reklame delat;)

Yohan del Sud ::

Hval bogu da sem plešast.

A obstaja kej za plešo barvat?


>:D

Aggressor ::

Color Medvode, Yohan...:D
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

EASYdoor ::

permanentne barve so tiste, ki jih vidim na kupe v drogarijah. ok sam polej kupis barvo, pa speres lase, pa prefedras glavo pa posusis pa je.:D al sem dobro napisal:P

za tiste ki mate pleso: tisto pasto za cevlje, da se bolje sveti:D:D:D:D
kmalu moram iti h frizerki da me skrajsa, farbu se za enkrat se ne bom, ampak po novem letu mogoce, ce me stvar pritegne :) mam pa rjave lase

iiiiii sem se spomnu, da imam nek program hairstudio ampak je samo za neznejsi spol

lp!:'( vstavis fotko in klikas do cupe ki ti pase
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

Thomas ::

Geron Corp. dela na pravi barvi za moje lase, ki že malo sive.

Hehehe!

8-)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

KamikazA ::

A si je ze kdo bradico barvu (Ursa mogoce?:\)
Pomoje da ti mal nos skuri ko daš peroksid gor.

Pa ne zamerit!!!!

Yohan del Sud ::

Ah, točno. Sramne dlake si lahko pobarvam. A kdo ve če je 25% peroksid zadost?

>:D

luni ::

Jao Yohan, to pa je ena bolj mazohisticnih izjav na tem forumu.
ARGL! :O
Artificial Intelligentia

EASYdoor ::

Yohan del Sud: nagrado dobis!:D
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

EASYdoor ::

kolk pa kej kosta, ce si das recmo premena?
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

LuiIII ::

Za na sramne dlake bi se tudi zastonj naslo!>:D

EASYdoor ::

LuiIII
lokalno: Izgubljenec

tocno to!


lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

trillian ::

pri peroksidu je kul to, da ti dobesedno pozge mozolje... mislim, da ga dajejo celo v kreme proti mozoljem. ce gre zraven se malo koze, pac jebiga.

"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Tomi ::

Hja, na svoje lase ne bi deval peroksida, če posebej ne, ker smo so nam zadnjič pri anorganski nekaj lepih poskusov z njim pokazala.. Drugače si pa tudi ne bi barval las..
No, za punce pa malo peroskida ni nič narobe, posebej če ne pretiravajo ( imam raje malo blond punce, čeprav rjavolaske niso nič manj mične.. )


Tomi
metrodusa.blogspot.com

Rott-von-weiler ::

tak ko je reko johan .
jaz sem se gori obril pa sn si spodaj pusto rast:O8-)8-O:D

XtX ::

x

KamikazA ::

Witch_ursula peroksid se uporablja tudi za razkuževanje ran!!! Se prov lepo peni ko si ga po rani poliješ, pa še nič ne peče. Drugače ga pa elektroniki poznamo predvsem iz jedkanja.

trillian ::

nisem vedela...
zanimivo. hvala.

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

sleby ::

Heh, mel sm ze vse zivo barve gor [ sam blont ne ], od oranzne do črne .. sam najbl mi sede pa temno modra [ kakrsen sem tut zdej ].

tropinovec ::

nekaj vam bom povedal, ker ste več ali manj še mladi ...
kaj se je namreč meni zgodilo!
lepega dne sem se pogledal v ogledalo in sem opazil nekaj zelo nenavadnega:
imel sem pobarvane lase - sivkasti pramenčki ter tu in tam rjavi kodrčki
(peroksida se nisem dotaknil!)
ko sem malce bolj razmislil o tem nenavadnem pojavu se je rešitev našla sama od sebe:
ugotovil sem, da to pride z leti!!!!!!!!
:D

luni ::

tropinovec LOL... a to pri tebi kr tak preko noci al kaj? :D
Artificial Intelligentia

EASYdoor ::

ampak modro plava je pa najbol kul!:D
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

XCT ::

Granitno jabolko
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

Thomas ::

Granatno?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Yohan del Sud ::

Gratinirano?

LuiIII ::

Gravirano!?

Yohan del Sud ::

Zdej si pa mem useku!
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Začetki sivih las (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5112216 (10900) jype
»

problem dveh vrvic

Oddelek: Loža
392122 (1588) whatever
»

kakšna frizura?

Oddelek: Loža
493859 (3091) Lio
»

Blondinke bodo izumrle

Oddelek: Znanost in tehnologija
413047 (1844) TheD
»

vsi mahnjeni na slo-tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1367770 (6499) luni

Več podobnih tem