» »

kakšna frizura?

kakšna frizura?

ripmork ::

res me ful zanima kakšne so kej frizure slo-tech manijakov:D ,katerih nas je kar lepo število..
pleša? irokeza? pobrito na balin? ali pa samo dobra stara afro-čupa:D

jaz sem ves cajt v dilemi:ko mam kratke(tko kot zdaj) si hočem dolge pustit;
ko mam pa dolge pa glih obratno:\

drgač sem se pa naveličal želeja pa tega sranja-
no,samo malo mokrega videza od fructisa pa je:D

sicer si bom pa zdaj prečko uštimu,ker je zgleda spet v modi:))


krucymucy ::

kratka cupca ... blanziram se ze 5 let skoz ... pa mal gela pa krneki razmrsis pa je!!!

Roadkill ::

Kratka čupa za oblikovanje pa ponucam Poušter™. :)

undefined ::

> Kratka čupa za oblikovanje pa ponucam Poušter™. :)

:D

Binji ::

RoadKILL: vidm da mava istga frizerja:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

bf4ed ::

:D Pred 1 letom pa pol, sem mel 40cm čupo. Zdaj pa 0. >:D
Ni se mi več dalo met čupe.>:D

siegmund ::

RoadKILL: vidm da mava istga frizerja


me three :D

BaRtMaN ::

No, mene striže mama. Najprej mam zlo kratke lase, 1 cm na vrh pa malo manj ob straneh. Ta čupa mi kakšne 3 mesece raste, dokler ne dobim čelada efekta (kar vosek+gel popravi), potem grem pa spet na šišanje.

Arkadij ::

jst mam pa srednje dolge lase (bolj na kratko kot na dolgo)...želeje pa gele pa to pa sovražm...

Switch ::

Nosim klasično čupo (pri strani malo bolj, zgoraj razredčene krajše lase). Pred enim letom sem se pobarval na rdečo, samo potem se dedek z mano ni pogovarjal 1 teden, babica pa mi je rekla, da se me sramuje8-O
Ah tele starokopitne družine. Če ne bi imel potem težav, bi se takoj še enkrat pobarval:D

Tr0n ::

Nekdaj mel mega dolgo cupo, zdaj pa srednje dolge lase.

Ce nea vem, kako se naj posisam. Ful ni kul :).

krucymucy ::

switch: dej dej sej se navadijo pa naveličajo težit!!! z mano se tud fotr ni hotu pogovarjat ko sem se na uno hard pink pobarvu ... :D sam se je po kakem tednu navadu in od takrat sam se kako prbije ko se na novo strihnem!!!

borinho ::

Jest se precej po modi ravnam včasih sem bil blajh, pol moder, oranžen, rdeč, zdej pa pravjo da je visoko čelo-na izi pleša šarmantna, mam pa to

Elemen_T ::

Slaba pol metra 8-)

Matek ::

Kr kratko, razmršeno. barvam se pa nikoli. Foter je reko, da se me ni dotaknil že odkar sem bil čisto majhen, ampak če pridem blond domov, bom plav>:D.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

perci ::

Ja, plav boš, plavolasec :) .

Mercier ::

Jaz se isto barvm. Vsak dan sem bolj siv. :|

Marjan ::

Zraste kokr zraste. Vsake tolk cajte pa mal skrajšaš pa je.

Oblikujeta pa pouštr in gravitacija

:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marjan ()

Tr0n ::

Pošter in gravitacija.

Yup, definitivno smo computer g33ki.

McHusch ::

/me ma tko srednje dolge lase, da jih poušter™ fino prerazporedi.

Prvi dan ok, drugi dan solidno, tretji dan jaoo, četrti dan katastrofa ;))

MrX ::

na balin! >:D

Tr0n ::

McHusch: Pri meni je nekaj podobnega, le da je vsaki dan katastrofa ;).

Gandalfar ::

Jzt se grem vsakih 6 mesec 'mal' skrajsat lase.

Drugace pa sem tudi jaz dobil dokaj pozitivne komentarje, ko sem si jih nekoc pobarval na rdeco.

malinavc ::

že zgodi zjutri si dam par dkg gela na čupo, zmešam, trenerko na sebe, pol pa po punce...hehe, aja pa nekak srednje dolgo frizuro mam (ene 5 cm)
...odvisno s katere perspektive gledamo...

BaRtMaN ::

malinavc: svetlečo adidas trenirko z belo črto ob strani?

l_jst ::

Mam dokaj kratko cupo pa povrhu tko na u easy spicke In se na to zjutri vrze gel gor (po potrebi odvisn od dolžine in gela) in pol to usak dan. BTW Usi uni k sovrašte gele se vm prdružujem, sam sm mazohist pa se mučm še naprej imig pa to.

LP

pivmik ::

Tudi jazst si pomagam s Poušterjem?.
Počesal se že nisem nekaj let,
...5 let je sigurno od zadnjič.
LP, Gregor GRE^

Binji ::

malinavc: pa ene cevle z "Yellow Cab" napisom morde?:\
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Kaboom ::

meni tudi pojšter uredi frizuro. ampak z mojimi lasmi ki so manj kot 1cm ne naredi nič kreativnega, tak da razmišljam o kaki barvi ki zbode v oči, žareče rdeča ali pa florescentno modra >:D ... aja - enkrat sem mel Fanta style :D tak 1cm pa špure random po glavi... specialno, edino feeling ni več pravi bil :O .
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Turboslav ::

Hmmm, očitno nima noben takega zanimivega postopka kot jaz, namreč:
Lase temeljito zmočim, obrišem ter oblikujem po želji, ponavadi si naredim špice (lastim si 3-4 cm dolgo čupo), nakar si s fenom posušim ter po sušenju še malo popravim.
Dokaj izi postopek, ne vzame več kot 5 minut. Takšna frizura mi potem drži čez cel dan, naslednji dan pa Jovo na Fato in Haso na Jovota... :)

undefined ::

Ne tolk govort o tem pouštru™, bodo kmal še to spravil v Top-Shop, pa dal reklamo: Novodobno glajenje prišeske. Če pokličete v naslednje pol ure, poleg dobite še štumf™. :D

P.S. Pa še monster-x lahko kaj o tem napiše v novice. ;)

SkIDiver ::

Moja je pa kratka in jedernata:D . Striže me sosed, ki mimo grede obvlada zadevo čeprav jih ima že okol 70 let nardi pa tako kot se men zaželi. In to lepo z škarjicami in glavnikom brez mašince. Na koncu pa še malo britvice in pa partizansko krtačo, da se znebimo vseh las od striženja. Po končani frizerski proceduri sledi procedura [sprazneva 1 liter] in končava celotno frizersko proceduro za kak mesec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

the_unborn ::

Trenutno je dolzina moje lasulje 8cm in se vedno raste in bo rasla se (upam) 1 ali 2 leti

Sid Izprijeni ::

Včas je bla zeloo dolga čupa srednjeevropske mišje barve, danes pa je kratka na špice. Je bla pa že blond, flurescentno oranžna, rdeča, trenutno je pa črno-plava do abšlesana. Na njej se dičita vosek in gel, ako zapustim brlog, sicer pa poušter. Tudi s čepico se da ogniti uporabi poca™. Je pa šit, ker ti pol lasje samo še bolj izpadajo in če je tvoja črepinja čudne oblike, kaj hitro lahko zgledaš kot vanzemaljac.
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

Marjan ::

Sid Izprijeni: Preveč se obremenjuješ s tem kaj drugi o tebi mislijo.

LPP ::

Deklce, k grejo z roko skozi moje lase, me označijo za ježka :))
Ljubljanski potniški promet

undefined ::

> Deklce, k grejo z roko skozi moje lase, me označijo za ježka

A pol ježki vozjo LPP buse? Se mi je zdel, da so mač čudni mutanti, ja. :P

R33D3M33R ::

Jaz pa mam default frizuro :D
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

|CyGNUS-x ::

Včasih malo daljšo (max. 10 cm) :D
Pa tudi obrit bil nekaj časa :D

Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

_marko ::

Bil blontn, prameni.. rdeč, violčen, moder, črno moder....

Me je zadnič fotr vprašal, kak se bom nasl. pobarval, pa sem reko, da bom moder.
Odg: Ti NIKOL ne boš moder :D
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Binji ::

Jst sm se pa dns teu pofarbat na crno-modro pa nej farba primla. Edini rezultat - iz svetlo blond sm ratou temno blond:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

iso2000 ::

Sreižem se sam z mašinco (1.2 cm) na vsake ca. tri mesece oz. ko mi predolgi lasje začnejo iti na živce. Predvsem veliko igram košarko in potem se vsakič tuširam in je moteče, če imaš vlažne lase...
Kar se tiče raznih želejov in gelov,še nisem prišel dlje od šampona ! Barvo imam pa tudi naravno brez dodatkov (razen kislega dežja).
Povšter uberalles!:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iso2000 ()

Lio ::

najdalša čupa kar sem jih imel je bilo prbližn 2.5 cm rajš mn ko več, strižem se vsak mesec, in to skor čist na balin, tko da mam še ene 2mm las. Kej več nebi preživu k mam ful goste lase in me pol ful glava srbi non stop če mam mal dalše lase(3cm). Skinheads rulez:))

|CyGNUS-x ::

Lord Lio:
Res da, če si obrit je ful dobro, samo brez rasne nestrpnosti!

Lp
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

l_jst ::

Lio: Upam, da si mislu sam na glavo ne tut v glavo (po razmišlanju). Ker tm pač kt so eni preveč popustlivi so te preveč zadrgneni.

Zheegec ::

Jaz mam tudi straight-up frizuro, ne morem nič proti temu naredit, še uber močni žele ne pomaga.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

spader ::

jest mam pa tako frizuro koker se ga mati napije ce se ga fejt je dobra ce pa je pa bol trezna pa bol tko mal po usesih mal po obrveh:)

Dr_M ::

jest mam pa lase...

:\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jRk0 ::

frizura vedno rdeca. vsak dan perem glavo z vodo zjutraj (vsaki 2. al pa 3. dan pa sampon) in uporabljam Fructis ultra strong gel za pricesko, ki je naspicena:) zdaj sicer mam vedno pol celado gor in se malo izmalici, ce pa grem s starsem v avtu pa je spicasta in trda:)

in pa izredno sem obcutljiv, ce mi gre kdo z roko na lase in mi zmrda frizuro al pa kaj! tak da, beware:)
You fuck up once, you loose two teeth.

Lio ::

Saj sem napisu: Skinhead rulz:))
Ni tle nobene rasne nestrpnosti čeprov pri meni čefurji niso ravno v čislih, pa da ne bo kdo zameru, ampak take mam iskušnje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kje v lj je najcenejši frizer (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6528972 (10104) Alamar
»

Je možno da gel za lase škoduje lasjem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5513501 (10560) Blinder

Doma narejen gel za lase [Ultra super duper strong]

Oddelek: Loža
3210556 (6514) LjubimPeezde
»

Kaj uporabljate da vam "čupa" stoji???

Oddelek: Loža
222122 (1723) R0K
»

oblikovanje las

Oddelek: Loža
202014 (1756) malinavc

Več podobnih tem