» »

Kateri program za kopiranje DVD v DVD?

Kateri program za kopiranje DVD v DVD?

dejan-san ::

1. Zanima me kateri program je najboljši za kopiranje/presnemavanje celotnega DVD-ja na prazen DVD (brez da bi moral cel DVD skopirat na disk)?

2. Zanima me tudi če ta program presname cel original DVD-film če je ta zaščiten za presnemavanje???

Imam DVD pekač NEC DVD-/+R/RW ND-3500 dvoslojni 16x
:\

CaqKa ::

elby clone dvd.
pa mislim da se začasnemu fajlu na disk neboš mogel ogniti. sploh če želiš zaščito odpravit.

snoopy20 ::

hy
na PC-ju imam en movie v DVD obliki in me zanima kako to spravit na DVD medij da bo pri ogledu filma glavni meni kot pri original dvd filmu
mislim predvsem na postopek....uporabljam nero 6 ultra edition....kaj lahko dam kr vse kot podatkovni dvd al morn dat kaj drugega?
lepo prosim za pomoč

zavajon ::

Tako je, kreiraš Data DVD projekt in vse fajle daš v VIDEO_TS direktorij. V Nerotu je tudi opcija Video DVD. Ta ti sam naredi AUDIO_TS in VIDEO_TS direktorija. Čeprav je AUDIO_TS navadno prazen, nekateri priporočajo, da se ga posname.

lp

zavajon ::

dejan-san,
kot ti je CaqKa odgovoril, bo šlo pisanje v vsakem primeru preko diska.
Če hočeš skopirati zaščiten DVD, moraš najprej zaščito odstraniti. Za to jaz uporabljam DVD decrypter, ki je delujoč, enostaven in zastonj. Dobiš ga npr. na www.dvd.box.sk.
Druga težava lahko nastopi pri dual-layer zapisu. Če je film daljši od 4.3Gb in nočeš porabiti kup denarja za DL medij, moraš falje skrčiti na velikost, ki gre na DVD. Sam uporabljam DVD2one, ki sicer ni zastonj. Obstajajo tudi drugi programi za to.
Ko imaš na disku fajle ustreznih velikosti, jih skopiraš na DVD v VIDEO_TS direktorij.

Če pa film ni zaščiten in je SL, ga lahko enostavno skopiraš z vsakim programom, ki zna kopirat DVD (Nero, CloneDVD,...)

lp

maticm ::

tut mene zanima!

Imam 1 DVDrom in kako naj skopiram DVD?

CaqKa ::

tole temo še nekajkrat preberi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

schurda ::

Sicer je malo zastaralo, a vendar: DVD Shrink. Odstraniš vse nepotrebno, 99% jih zna že odkodirat (en sam film je bil, za katerega sem moral uporabiti DVD decrypter), tako da ne rabiš DVD decrypterja, stisne DL na velikost SL (kvaliteta super) pa še speče zreven. Aja, zastonj je. Any dilema?
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: schurda ()

mayhem ::

Pozdravljeni....

Kot prebiram zgoraj omejene komentarje je vse vredu in prav, kar se tiče snemanja "kloniranja" filmov glede teh programov.

Mene pa zanima z kakšnim programom bi kloniral DVD katerem ni filma ampak naprimer program. Imam Antivirusni program katerega bi skopiral na 3 DVD-je katerega smo skupaj prijatelji kupili prek neta z tremi različnimi licenčnimi ključi. Tako,bi sedaj rad njima dvema to skopiral na DVD. Da se ne bomo zmeraj lovili s temi dvdji , če ga bo gdo rabil nujno.

Na dvdju je pa 350 mb podatkov.

Hvala vnaprej
Lep pozdrav.....

NeMeTko ::

Ponavadi programi, za katere potrebuješ licenčni ključ niso zapisani na kakšnih posebej zaščitenih diskih, tako da bi načeloma moral katerikoli program biti v stanju naresti kopijo inštalacijskega medija.

Vendar, glede na to, da ste zadevo kupili, imate najbrž tudi (vsaj časovno omejeno) pravico do nadgradenj. Najprej preveri, če ni izšla že novejša verzija programa, saj nima prav nobenega smisla, da na DVD pečeš neko zastarelo verzijo, medtem ko imaš na download-u na voljo že novejšo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NeMeTko ()

mayhem ::

Razumem....ampak nero ni pustil zapeči DVD-ja, probal sem tudi z DVDfabom, kateri je prišel do polovice peke in naredil error.
Program je pa nov za leto 2013 in nima še update.

No na koncu mi je ratalo tako, da sem enostavno prenesel podatke iz DVD-ja na namizje računalnika in potem zapekel na prazen medij:)
Ne vem pa zakaj ni pustilo direkno klonirat DVD-ja.

Vseeno hvala za vašo pomoč......
Lep pozdrav.....

CaqKa ::

to je (bila) tema za kloniranje video dvdjev, ne pa podatkovnih dvdjev...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako zapisati video ts oblike da bo dvd - divx - ali kaj podobnega???

Oddelek: Pomoč in nasveti
66160 (6101) lasse007
»

DVD velik 3gb uprašanej

Oddelek: Zvok in slika
141944 (1630) CaqKa
»

tezave s kopiranjem dvd-ja

Oddelek: Zvok in slika
252377 (2010) frenkb
»

DVD - program ?

Oddelek: Zvok in slika
152227 (2020) CaqKa
»

Izdelava Domačega Dvd-ja in Menijev

Oddelek: Zvok in slika
91725 (1520) chato

Več podobnih tem