» »

DVD - program ?

DVD - program ?

pajek ::

Tako, ker si bom v kratkem omislil TEACOV DV-W50D snemalnik bi vas poprašal, kateri program ali pa več njih je najboljši za delanje DVD-jev in seveda kako/postopek?

Torej preprosto: - kupim DVD in ga zelim zripat na en DVD-R tako da bo šel cel GOR, rečmo če je večji od 4.7GB. Kateri program sedaj uporabim, da odstranim nepotreno (reklame, nepotreben zvok, podnapisi .... ) in da bo potem tako narejeni DVD-R špilal v vsakem DVD-predvajalniku !, sej to delam samo za svoje zadovoljstvo,da nebo pomote - pa da nebo kakega nedovoljenega presnemavanja .

pa lp in tenx ....

Brainstorm ::

Najprej ga zripej z DVD Decrypter (vse fajle) pol pa ga uredi z Dvd2One zlo hiter sam pomojem nardi mal slabš končni rezultat v kvaliteti filma. Jst odstranim ves crap z dvd Schrink lahk pa z njim tut u bistvo na fly vse delaš da ti ni treba prej z dvd decrypterjem na disk vse vršt. Pol pa zapečeš Video_ts direktorij z nerotom oz. tvojim najljubšim pekačem. Lahk pa se mal pošpilaš tut z clone dvd ki vse to obvlada.

Tr0n ::

Ripanje: DVD Decrypter, SmartRipper
Krcenje, odstranjevanje stvari da pride na 1 DVD-5: DVD Shrink
Kopiranje v celoti, tako da se razdeli na 2 DVD-5: DVDFab
Kopiranje, taksno ali drugacno: DVDXCopy, CloneDVD
Rocen re-authoring: DVD Maestro, Scenarist, Adobe Encore DVD, IfoEdit, VobEdit,...

Aja, pa dobra izbira pekaca. Imam ga sam in pece na vse medije ko suza :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Brainstorm ::

Tr0n, ka pa za štukanje dveh dvd-jev veš za kak program, mam en film ko je posnet na obeh straneh zdej bi ga pa rad združu v enga sam ni tok izi ko štukat 2 avi al pa mpeg fileta.

Thanks!

Tr0n ::

Malce pobrskaj po doom9.net forumu. Verjetno moras obe strani oz. DVDja najprej zripat na disk in nato na novo reauthorat zadevo, kar pa ni tako enostavno. Ce se da, pa ne vem.

krneki ::

Jest sem to enkrat delal z DVDMaestrom. Edino maestro ne podpira dva zaporedna audio streama tko da je blo treba štukat audio prej s katerimkoli programom, ki zna združevati binary filete. Za sinhronizacijo sem pa rezal/daljšal AC3 z "Ac3 Delay Corrector". Kar se tiče videa pa vržeš enga za drugim. Pol rabiš še vse subtitle skupi zlimat z recimo SubtitleWorkshop-om, podobne je s chapterji. Da meniji lepo zgledajo se pa poigraš s Photoshopom oz. Premiere.

heft ::

men ste tut velik pomagali
HVALA

btw lastim si NEC_DVDrw-1300a .Ga kdo ima,kaksne pripombe ? :)

CaqKa ::

jaz ga mam.. dva dni...
ja pripomba.. hoto sem plextora 8x met najprej... pa sem enga poslušal ko mi je reko da ne podpira minus standarda. jaz tepec sem ga pa poslušal..
sicer pa imam neca všaltanega preko usb2 na zunanji rack...
zaenkrat ni težav razn pač da mam neke čudne medije na kterew lahko pečem samo 2x (mmore dvd-r) s kerimi lahko hitreje pečem?
aja pa ko delam verification z nerotom ful dolgo bere.. to me tudi zelo moti. se mi zdi da hitreje peče kot pa preverja.

heft ::

nucu bi pomoc

zripu sm film na disk z dvd shrinkom.na disk mi je posnelo cel kup fajlov (VOB,BUP,PA NAVIGACIJSKI)
zdj me pa zanima kk nej posnamem na dvd-5.
ko hocem z nerotom mi napise faild za disk-at-once

vnaprej hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: heft ()

CaqKa ::

si že slučajno pomsili da je medij lahko slab?

Tr0n ::

heft: Si izbral DVD-VIDEO kompilacijo in celotno VOB strukturo prestavil v VIDEO_TS direktorij na kombilaciji?

heft ::

da.
Nisem samo vob fajle dal notr.dal sm tudi ostale
vse skupaj mi zasede(4.5g-ravno prav za na dvd-5)
ko sem postavil opcijo snemanja dvd-video sta se mi pokazali v nerotu
dve mapi audio_ts(rumena) in video_ts(rdeca).Zbrisal sm audio_ts in postavil vse fajle v
video_ts.
Filed-disk at once.
prekine snemanje.

to je to :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: heft ()

heft ::

ilegal disc
could not perform start of disc-at-once
burn proces failed 2x

to je error ki se mi izpise

CaqKa ::

še enkrat se citiram:
CaqKa
moderator

registriran: 17.04.2001 Poslano: 12.11.2003 16:03:25 | popravi
si že slučajno pomsili da je medij lahko slab?


sam imam namreč neca 1300a in mi illegal error vun vrže ob snemanju na baysi dvd od jokerja... za tiste dvdje je baje treba firmware updatat.

jaz nevem kak se vam naj pomaga če ljudje božji niti ne odgovorite na vprašanja na katera vam je bilo zastavljeno po vašem opisu problema.

heft ::

dela !!

MEDIJ JE BIL ŠVOH :)

PS:bil je baysi,zdj vem da ga ne kupim vec :)


Hvala vam za pomoc

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: heft ()

CaqKa ::

8-O ah ja... folk dajte se zresnit :P



8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri program za kopiranje DVD v DVD?

Oddelek: Zvok in slika
116109 (2604) CaqKa
»

kako zapisati video ts oblike da bo dvd - divx - ali kaj podobnega???

Oddelek: Pomoč in nasveti
66159 (6100) lasse007
»

DVD velik 3gb uprašanej

Oddelek: Zvok in slika
141944 (1630) CaqKa
»

tezave s kopiranjem dvd-ja

Oddelek: Zvok in slika
252377 (2010) frenkb
»

DVD burn?

Oddelek: Programska oprema
111554 (1388) Tr0n

Več podobnih tem