» »

Prosim če mi gdo lahko pomaga TOSHIBA GEFORCE FX 5600 go ???? DRIVER ???

Prosim če mi gdo lahko pomaga TOSHIBA GEFORCE FX 5600 go ???? DRIVER ???

dj_zupy ::

Imam tezavo upam da mi lahko gdo pomaga ? Namreč imam laptop Toshiba satelite p10
sistem xp,sp2, intel 4 2,8 768 rama 333 mhz ddr 60 gb diska in omenjeno grafično geforce fx 5600 go !!
Problem imam z drajverji namreč če dam gor novejše kartica bistveno slabše dela !!
Rad bi igral igr kot so doom 3..... in podobne in negre igrat najbolje no šteka !!
Bral sem na nemških foromih da imajo isto grafično oziroma isti laptop in delajo te igre brez problema ???
in nekaj sem za sledil da bi naj v ( INF ) spremenil da pridobiš na hitrosti ??
Ne spoznam se tako veliko da bi nekaj spreminjal bi mi lahko gdo pomagal dobit ustrezen drajver ali kako upgrade namreč drajver imam ta ki je bil prilozen!

Hvala za katero koli pomoč :)

dj_zupy ::

Und hier ist auch schon der ForceWare 70.41 für alle vernachlässigten Notebookuser. Der Treiber liegt wie immer in der Normalversion bei und in einem separaten Ordner befindet sich die inf-Datei. Für den ForceWare 70.41 gibt es auch wieder eine inf-Datei die für mehr Performance sorgt.

To sem našel pa nemorem dol potegnit no drajver sem našel na drugih straneh samo da dela dosti slabše kot z tem kaj ga imam !!!
(inf) pa nisem našel!!


Upam da mi lahko kako pomagate.

dj_zupy ::

Te drajverje imam gor samo da te so ze stari !!

Toshiba NVIDIA GeForce FX Go 5600 v. 43.36 (Windows XP)

Downloads: 3477
Publisher: Nvidia
Date Added: May 6, 2003
Operating System: Windows XP

Vice ::

imam laptop Toshiba satelite p10 - enako in mi dela z driverji na Toshibini strani odlično in BP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vice ()

dj_zupy ::

hmm kaj imaš iste drajverje kot jaz ??
pa ti dela doom 3 brez da bi kaj stekalo ??
saj meni drugo vse dela razen nekateri spili nedelajo dobro kolega ima fx 5200 pa mu dela tekoče pa še slabši procesor povr in majn rama tak da nevem v čem je pri meni problem??

Vice ::

Trenutno imam 44.85. Probaj z zadnjo "končno" verzijo nvidie 66.93 ker je 70.41 še beta.

Kako dela doom pa pojma nimam.

dj_zupy ::

hmm 66... mi ne dela dobro tudi ta beta ne mi lahko das htt:...... kje si dol potegnil tvojega da bi probal ?

dj_zupy ::

NVIDIA
4.4.8.5
31.7.2003

Te mam zdaj gor pa vse eno ni to to za sistem in kake strateške igre je ok samo ostalo pa bogo!!
Nemore bit geforce 5200 bolši!! Pa kolega ima celerona not jat pa 2,8 HT in on ma 512 rama pa njemu zadeva dela cisto ok tak da nevem ???
na nemških foromih pa pišejo da jim dela na geforce 5600 go spili odlicno samo da so nekaj spreminjali v (INF) ???

dj_zupy ::

AW: GeForce Fx Go5600

--------------------------------------------------------------------------------

Moin Leute... Ich hatte auch das Problem das die Standart Nvidia Treiber die Go Chipsätze nicht unterstützen.
Was bei mir (Fx5600 Go) prima geklappt: Den neusten offiziellen Treiber downloaden und von www.laptofvideo2go.com ne gefixte INF für den Treiber runterladen.
Nach dem entpacken des Treibers die INF ersetzen und ganz normal das Setup ausführen... Fertig
DOOM III läuft spitze und mein Chipsatz wurde auch gleich als Go erkannt.
Erstmal

To pišejo po nemških forumih in jaz vsega najbolj ne zastopim in me zanima če mi lahko kdo pomaga ??

dj_zupy ::

http://www.treiber-forum.de/forum/showt...

to je naslov od foruma mislim da imajo isto tezavo kot jaz le da jaz neznam tezave resit

Vice ::

hmm 66... mi ne dela dobro tudi ta beta ne mi lahko das htt:...... kje si dol potegnil tvojega da bi probal ?

Malo višje sem ti podal link - no pa še enkrat

Scorpia ::

A driverje od matične plošče si naložil? lahko da je to sam ni pa nujno da spet tolk zgubiš na hitrost
////

dj_zupy ::

Imam intelovo plato pa me zanima kiri drajver bi pri pomogel ?
Kaj pa je z temi nemškimi forumi kaj je ta zadeva (INF) ???
pa drajver 4.4.8.5 pa mam nameščen pa ni to to!

dj_zupy ::

no drajverje od plate imam gor originalne za upgrade pa nevem ker sem enkrat nekaj probo pa mi je mreza nehala delat!
no v 3d mark dobim 8910 pik to ni slabo ampak premalo da bi doom 3 tekoče laufal pa bi moral !! 3d mark 2001 se
Kaj bi lahko še probal al se naj sprijaznim da pač negre??:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dj_zupy ()

Vice ::

dj_zupy pozabi na nemške forume pojdi na stran ki sem ti jo podal si naštimej model in OS za katerega želiš driverje in si jih presnemi. Zadnja verzija za plato je 5.0.0??. Če si si sam sistem naložil in se nisi držal zaporedja nameščanja driverjev, kot ga imaš na CD-ju, ki si ga dobil zraven prenosnika ( kartonasta škatla Tools and Utilities CD-ROM) ti stvari ne bodo delovale pravilno. Zaporedja se moraš nujno držati če hočeš da deluje vse BP.

dj_zupy ::

Jaoo kaj zdaj če čem plato upgrejdat bom moral sistem nanovo gor dat ??? No ker sistem mam v nulo porihtan res vse dela tipi top samo da mi spili ne laufaj kot bi mogli in me to jezi!!! Pa nevem ce je plata in drajver tolk kriv?? z katero ati kartico bi lahko primerjal geforce 5600 z ati 9600 ali man ???

dj_zupy ::

pa doom bi moral laufat jezi me da ma kolega krš pa bi rad zmano špilal pa jaz nemorem ker ni tekoče njemu pa laufa pa mi ni jasno!!!;( ;(
Pa me zabava celerona kupi pa 5200 pa bo jao sem jezen na to grafiko 5600 eh beda!;(

dj_zupy ::

05/08/04 Chip Set Utility
Intel Windows XP 5.0.0.1012 World Wide

TO

dj_zupy ::

je mozno da z geforce fx 5600 go ne zmore več kot toliko pik ?? 3d mark 8910 no ali 9000 pik pri ločljivosti 1280\800 in da je to vse kar premore kartica in da pač nebo šlo?? Ali je dobil kiri večji rezultat in kaj je storil kajti mislim ce bi 3d mark pokazal vec pik bi pomoje tudi doom 3 in ostale igre tekle tekoče ? Ali je problem v cem drugem ??
zadostuje ta masina za igre teh vrst ali je res problem z drajverji ?
toshiba satelite p10
windows xp (sp2)
visi potrebni gonilniki kaj so bili prilozeni !! so namesceni tako kot treba !!
P4 2,8 HT 800 fsb
768 ram ddr 333 mhz
geforce fx 5600 go
60 gb
:'(

dj_zupy ::

Vice :
Potegnil sem dol iz strani nove drajverje za matično in tiste kar imas ti za grafiko in namestil in rezultat je bolši le za 100 pik torej 9100 no malo man ampak nekaj je samo to se ne zadostuje :O

dj_zupy ::

Po celem dnevne probavanju drajverjev sem ugotovil da so 44.85 res najbolši tudi najbolši rezultati so z njimi !! Sem probal far cray igro in zadeva laufa brez problemov le da treba sence (shedov) dati na minimum ostalo medium no in ce laufa far cray bi moral doom 3 tudi !!
Iskal sem upgrade za far craj in doom 3 in za far cray nasel 1.3 upgrade le da ko ga hocem instalirat ne gre naprej tam ko si izberes mapo kam naj nalozi pa stiskaš naprej pa ne nalozi ?? Upgrade pi naj pripomogel k hitrosti 15% to pa bi ze blo SUPER :)!!
Pri DOOM sem tudi nasel upgrade 1.1 in sem ugotovil zakaj doom 3 ne laufa tak kak bi moral !!
doom 3 mi prepozna procesor in ram !! Pol pa napise ram od grafike 0 mb torej kot da imam grafiko brez rama in verjetno je to tezava !! Ko sem nalozil upgrade mi napise eror zaradi 0 mb rama ?????? Kaj lahko storim je mozno da doom 3 ne podpira te grafike ??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nujno ... kako ugotovit, katera grafika v laptopu?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131344 (1108) OrlyTM
»

Medion

Oddelek: Kaj kupiti
101560 (1432) Gregor P
»

Kera Grafa je boljša ?

Oddelek: Strojna oprema
231519 (1134) DominusSLO
»

Katero graf. kartico za 25.000 sit (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564531 (3696) Jaffa
»

NV35 (GFX 5900 Ultra) - koliko bi mogla stat,da bi jo kupl? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
623739 (3044) morphling1

Več podobnih tem