» »

Iščem dobro FRPjko

Iščem dobro FRPjko

Hellboy ::

Ej a kdo ve ce je zdle v prsu(al pa ce pride v kratkem), kak spil stila diablo 2(the najbolsi spil ever made:d )?

Tko, pred kratkim(par mescov nazaj) je prsu vn sacred ki je rockov, sam nek sploh nism mogu narest(k mors enmu vojak vodo z mul prnest-mul pa od nkoder---lol)...
Pol je zdle pred kratkim prsu vn tut beyond divinity(naslednik divine divinity), k je tut hud, zgodba je tut uredu, sam k je geanu isti(grafika, igralnost) k divine divinity.

Druzga spila take vrste pa nism zasledil... Zato me zanima ce vi poznate kakega(ki je ze tu, ali pa prihaja v kratkem).

Lp hellboy

Popravil sem naslov teme, poskusi v prihodnje izbrati takšnega, ki bo bolj predstavljal samo vsebino --moderator
C.C.Y.!!!!!! ^1Can´t ^4Control ^2Yourself
  • spremenil: Matek ()

Alpheus ::

Beyond Divinity, samo videl, nisem se igral.

BigWhale ::

Tisti, ki misli, da je Diablo FRPjka, zivi v napacnem svetu... ;)

SodVina ::

mene pa zanima ce obstaja kaksna slovenska frp igra. mogoce kaksna tekstovna?

BigWhale ::

Jaz sem imel enkrat idejo, da bi nek text based MUD prevedel v slovenscino... Ampak sem zaradi podpore nasega jezika precej hitro obupal ;) Se preden sem zares zacel delat na tem. :P

Sem nadaljeval v anglescini.

Hellboy ::

Big Whale:
Tisti, ki misli, da je Diablo FRPjka, zivi v napacnem svetu... ;)

Kokr za koga;)

Aja....a je kdo kej spilu Sacred???
Kr tm se sploh ni dal narest, k mors enmu vojaku vodo z mul prnest, ker mul sploh ni blo nikjer....:D
(Mogoce je zdj ksn patch to popravu???)

lp Hellboy
C.C.Y.!!!!!! ^1Can´t ^4Control ^2Yourself

destiny ::


Tisti, ki misli, da je Diablo FRPjka, zivi v napacnem svetu... ;)

Kokr za koga;)


Ne, dejansko NI FRP-jka. Bolj akcijska kot frp-jka. Če odmislim textovne, mi ostane le kak Baldur's Gate I in II, mogoče še Neverwinter Nights in Fallout I in II.

Če si mahnjen mal bolj na akcijske kao frp-jke, je men najljubša Star Wars: Knights of the Old Republic...

Mavrik ::

Saj če se KOTOR ne bi dogajal v prihodnosti, bi bil klasična FRPjka bo vseh Biowarovih regelcih.
The truth is rarely pure and never simple.

BigWhale ::

kotor mi je bil vsec :)

Drugace pa, ja bioware in njihove frpjke, pa se pred tem, ko je se SSI delal frpjke :)

destiny ::

May the Force be with you 0:)

mtjz33 ::

Probi ,sicer je mal starejša ampak grafika je zelo "lepa",Wizardy,Mistmare,Kult heretic kingdoms,I of the dragon,Gothic 1+2,...Pa še kakšno bi se dalo najdit,samo bi mogu mal Jockerje odpret.

Alpheus ::

Zakaj pa nihce ne omenja Neverwinter Nights? HELLLO!!?!?!?!?!!

b4d ::

Frp rpg bla bla, probej Morrowind
b4d.sablun.org

mtjz33 ::

Alpheus ,zakaj se pa teb ne da mal višje pogledat?HELLO!!!

Hellboy ::

Mah, Morrowind je bla men bl bedna....
Dobr, sj je bla kr kul grafika(vsak item k si dal gor(shield,sword,gloves,boots,...) je blo pol tm na "striciju" dobr prkazan), se posebej mi je bil usec u zlat armor set:))
sam k si tm nek ukol bluzil, so mi ble pa ful bedne posasti za pobijat(kr eni "kacji pastirji",....).......

Kr se pa Nikoli zimskih noci ticem sm pa igral en dodatek, in mi je blo mal bedn, k si skos po enih castle areah hodu, pa se fight je potezn(ti usekas, nato on, in spet ti....), drgac je bla pa kr kul...

Sam najbl od teh mal novejsih ga pa rocka Sacred...nujno sprobite....hud spil...res........

lp Hellboy
C.C.Y.!!!!!! ^1Can´t ^4Control ^2Yourself

mtjz33 ::

Sacred ja baje je dobr špil.Sicer ga mam,celo inštaliru sem ga ,sam mi ga je skoz neki sral.Ko sem kliknu npr.za pogovor mi je skoz ven metal oz. pojavu se je črn ekran.Slišal sem da se je to prou naveliko dogajal "tej igri" in da zadevo reši patch1.66 ,samo mi ni nikol uspel sprobat -igro sem prej zbrisal.Kdaj drugič.

element ::

Neverwinter Nights je dober, Shadows of Undertide je povprečen, Hordes of the Underdark je odlčen. To je kar se tiče Nikolizimskih Noči. Drugač pa sprobajte še mal starejše Biowarove FRP-je, Baldur's Gate I, II, Icewind Dale I, II, pa Planescape Torment, Divine & Beyond Divinity, Sacred, kdor išče nekaj Diablotu podbnega naj proba Nox, Dungeon Siege tud ni slab, Legends of Aranna mi ni bil všeč. Še kaj? Morrowind, Gothic I, II, Ultima IX pa take me pa osebno ne ganejo preveč...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: element ()

BigWhale ::

> Dungeon Siege tud ni slab

Se heces, mar ne? ;> 95% vseh 'questov' je na glavni poti... ;) Po nekaj urah igranja sva z Gaby odnehala...

Mavrik ::

Da ne govorim o "zgodbi".
The truth is rarely pure and never simple.

damirez ::

Sacred je bedn, jest sm ga špilal pa je tko kr neki skoz eno in isto zgodba je bl v pizdi kot ne.
Tm se je pa tud men zataknel, k si reku pri unih mulah in sam v konzolo napišeš wasser in se potem pokaže voda in jo neseš unmu tipu. Uglavnem špil je res buggy.

Res dobr frp da se reče DOBR je pa GOTHIC 2 sam mal je čudn na začetku pa to za upravlat drugač je pa nadmočen. Ni tko k sacred k kr neki skoz laufaš pa vsaka stvar je brez pomena
skratka GOTHIC 2 je bolših špilov k sm jih špilal sploh.

R33D3M33R ::

Dungeon Siege je preveč linearen, mogoče bo dvojka boljša ...
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Phil ::

Morrowind mogoče? Meni je bila zelo všeč.
* Čeprav nisem prepričan če sploh spada med FRP igre.
LP

mtjz33 ::

Včeraj sem naložu Etherlords 2 .Na prvi pogled je vidit OK,kaj več pa ne bi mogu povedat,ker nisem imel časa,da bi ga sprobal.

damirez ::

Se 1x!
Gothic 2!

Bojevnik ::

Probi Final fantasy 7 al pa 8 (7ka je boljša), pa 6ka je tud vredu pa še legalno si jo lohk z neta potegneš(rabš SNES emulator).

Tear_DR0P ::

Ultima underworld I in II, Albion, Betrayal at Krondor. Sam najdit mašino na kteri bi to danes delal bo tudi jeba :)

To so ble dobre frpjke.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

BigWhale ::

Ravenloft...

Strahd na koncu je bil kar konkreten...

Container ::

brezpogojno GOTHIC 2

SavoKovac ::

Icewind Dale2. Linearen, ampak vleče.
Priporočam tudi Nethack in Progress Quest >:D

fusionSPY ::

Jaz pa iščem eno, ki je podobna Golden SUN (GBA) za PC!

SavoKovac ::

Final Fantasy 7 ali 8 bi lahko imeli kaj skupnega s to igro.

Chronoboy ::

Neverwinter Nights in Gothic 1, 2 in addon za dvojko absolutno.
Drugace pa je zelo podobna Diablotu igra Blade & Sword.

Container ::

kje si pa ti dobu adon za gothic2 Chronoboy?
ne mi rečt, da si ga kupu, ker nisi nemc. :(

Chronoboy ::

Addon sem dobu na travniku:D in ne nisem nemc in ne znam nemsko. Dobu sem translator v ang.

mojsterleo ::

- Noben ni omenu Wizardry 8 ki je tut kr hud frp pa še strojne zahteve so dokaj nizke.
- Dungeon Siege je tut dober špil lahko ga igraš tut solo če hočeš.
- Al pa Baldur's Gate 2 solo s Sorcererjem recimo.

Sacred se je meni zdel totalno glup špil - triljon bugov in bedna osrednja štorija.
Beyond Divinity pa tut ni dosegal predhodnika, pa še glup konec ma :)

-- Leo

SavoKovac ::

>>Addon sem dobu na travniku in ne nisem nemc in ne znam nemsko. Dobu sem translator v ang.

Izvirnia dvojka je bla v angleščini?

root987 ::

najprej nemščina, čez 6 mesecov angleščina.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

SavoKovac ::

Se opravičujem za nejasnost.

Zanimalo me je ali je bil dodatek nameščen k angleški različici igre Gothic2 ali k nemški različici, oziroma ali obstaja še kakšna drugačna opcija glede namestitve dodatka.

Chronoboy ::

Ne imel sem anglesko, moral sem dobiti nemski gothic2.exe

yaan ::

Jaz bi na tvojem mestu probal dungeon siege in dungeon siege2. Za prek neta pa lineage2 sem slišo od nekih nizozemcov sa je kr vr redi...

lp
yaan

destiny ::

Na strani http://www.gamebanshee.com/ so opisi raznih frp-jk, walkthrough-ji opisi opreme, spell-ov itd.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[FRP] Co-op play

Oddelek: Igre
91219 (1106) BigWhale
»

Rpg

Oddelek: Igre
212045 (1700) atasmrk
»

Najboljše PC in konzolne RPG enoigralske igre

Oddelek: Igre
83022 (2877) BigWhale

Iščem kvalitetne RPG-jke z dobrimi zgodbami

Oddelek: Igre
423015 (1614) Matej_K
»

ali obstaja dobr špil podoben dungeon siege 2??

Oddelek: Igre
111045 (911) urbecar

Več podobnih tem