» »

ali obstaja dobr špil podoben dungeon siege 2??

ali obstaja dobr špil podoben dungeon siege 2??

sthep ::

Kot že piše v naslovu (ali obstaja dobr špil podoben dungeon siege 2??) me res zanima če pozna kako tako igrco

Mavrik ::

Poglej malo druge predstavnike akcijskih RPGjov.

Recimo Titan Quest je najnovejši, potem Sacred, Diablo II, Divine Divinity, Beyond Divinity ipd.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

mojsterleo ::

Dungeon siege enka :D

sthep ::

vi sam napište, če je še kšn dobr špil take vrste

sthep ::

pa je pr vseh teh igrcah več karakterjev, ker morm rečt da mi tiste z enim ne sedejo

mojsterleo ::

jah arkadne ubijalke imajo ponavadi en lik ki ga bildaš,serija dungeon sige je malo žanrski izlet stran od tega koncepta

drugače pa imaš pri sacredu, diablotu2 in neverwinter nights možnost nakupa najemnika, v beyond divinity pa sta sploh dva lika skoz celo igro, s tem da enega opremljaš bolj na pol

če si pa čisto in za teamske igre boš pa moral verjetno prešaltat na kak baldur gate 2 ali pa icewind dale 2 sam to so pa pol že bolj pravi frpji~

R33D3M33R ::

Če boš igral Dungeon Siege 1 te naj posvarim, da je igra precej precej linearna, je pa zelo luštna za igrat. Težava nastopi le, ko si že sit, da moraš že tisočič ubiti nekega pošastneža od katerega lahko profitiraš le par zlatnikov ali pa kako krepelo, ki je pa itak zanič.
Denarja je recimo meni ostalo toliko, da bi lahko pokupil vse iteme v igri :) . Po drugi strani je pa včasih zadeva polna presenečenj -> zna se zgoditi, da naletiš na prav zanimive monstrume o katerih bom pa raje molčal, da ne bo kdo prikrajšan za kaj....
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

sthep ::

vseen hvala za opis dungeon siega 1, sam morm rečt, da sm obrnu to igrco in da je prov carska.8-)
Pr dungeon siege pa 2 pa noče shranjevat(razen na določenih mestih),sam ne vem a je to kej z mojo igrco kej narobe al to pač tko je????

mojsterleo ::

ds2 ma shranjevalni sistem iz diablota, kr pomeni da ti ne shrani točno na tisti poziciji ampak se po reloadu znajdeš v mestu

pa pozabil sem omenit nox ki je že mal star špil ampak dober, sam si spet omejen na soliranje

Lord.Febo ::

vredi če ti je igranje z več ludeki všeč, samo meni osebno ga ni boljšega kot soliranje, jst sem še oba Dungeon Siedga soliral, čeprav se sliši smešno, samo kr živčen ratam ko nevodilni liki delajo bedarije.

Tr0n ::

Titan Quest je definitivno najblizje kaksnemu Diablo principu, vsekakor pa veliko boljsi od Dungeon Siege.

urbecar ::

Starejše ampak mene sta navdušile: Arcanum in fallout 1&2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

RPG/MMORPG - a je kej hudga na sceni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
556391 (5478) Rotaidal
»

[FRP] Co-op play

Oddelek: Igre
91219 (1106) BigWhale
»

Najboljše PC in konzolne RPG enoigralske igre

Oddelek: Igre
83023 (2878) BigWhale

Iščem kvalitetne RPG-jke z dobrimi zgodbami

Oddelek: Igre
423015 (1614) Matej_K
»

Iščem dobro FRPjko

Oddelek: Igre
402219 (1458) destiny

Več podobnih tem