» »

Deluxe ski jump končno (DSJ 3)

Deluxe ski jump končno (DSJ 3)

simnov ::

najdete ga na mediamond.fi

Tilen ::

Woohohohooo! Koncno ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

BlackHole ::

Zgleda kar obetavno.
LP Marko

R0K ::

Take igrce so mi ušeč. Mejhne, kul, zabavne pa še ful ok za igrat.

l33t

barca ::

Kul igra. Sam kaj ko se je treba registrirat. Mi mogoče kdo lahko pošlje registration key? Najbrž ne, k baje je to ilegalno. Sam kako pol dobi 16 letn mulc celo igro?
ale ale terror boys ale ale terror boys ale ale terror ale ale boys ale ale terror boys

BlackHole ::

Je kdo našel kake novosti glede na prejšnjo verzijo? Koliko sem igral demo, sem mi edino zdi, da je treba pri letu malo bolj nazaj vlečt (miško) kot prej, torej telo naprej v veter.
LP Marko

°X-bajtek° ::

Stari dobri skoki. Mislim da je konkurenca kr huda. :D Še nisem probu. Si ga bom zdaj naložu.
Click...Click...BOOOM!

simnov ::

Koliko je vaš rekord na Finski moj je 193.54m

vertex ::

222 m

fusionSPY ::

Mene pa zanima koliko bi prišla poštnina do Finske, ker si mislim kupit tale špil. Ali bi bilo ceneje "bank transfer"? Hvala vsem za odgovore!

LittleDevil ::

Mene ful moti ker je tak pogled.

LP

Bramac ^^ ::

Moj finski rekord: 121.99m

Meni je ta igra zelo dobra. Cela verzija more bit šele zakon :P

Moonman ::

Z F1, F2, f3, in F4 si zrihtaš poglede.
Sprobaj;)


Nesta ::

Kmalu tudi dodatek za Network !!!!:)

spitavc ::

Fantje 2500 sit res ni veliko in tokrat imamo priložnost da denar pošljemo direktno avtorju in ne oderuškemu založniku.Jaz sem poslal v navadni kuverti na finsko Jussiju 2500 sit(poštnina okrog 100 sit) in kodo dobil točno čez en teden na mail.

Alexius Heristalski ::

Igrica je zakon! Fizika je se bolj dodelana kot prej, koncno je tudi grafika spodobna.
Pogledov je 10, menjavas jih z F1-10.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

_EN_ ::

nio čeprav je že to mal stara tema mam jaz en mal problem, ki se glasi takole: mam ključ pa mi ga noče igra sprejet pa me zanima zakaj. ključ sem dobil od kolega, njemu pa dela na isem ključu.

largie ::

avtor je v najnovejši verziji 1.1 (btw, seznam popravkov je vredu, med drugim ni več treba gledat računalniških skakalcev) onemogočil ključ ki veselo kroži po netu, verjetno ti zato ne dela.

_EN_ ::

pa mogoče veš kje bi te lahk dobil mal starejšo verzijo brez popravkor recimo dsj3?

gappee ::

:8) kako se skoč na Finski kj več k 59m


jst ne znam skakat. :)

Sj je isto kt prej ane? Dve tipki za odriv, ena za pristanek, pred odskokom mal gor povlečeš in to je to...kolk se morš kj nagibat naprej, nazaj itd..??
Gappee

Bramac ^^ ::

ja.. gibaš se tudi v zraku proti smučkam ker te vleče nazaj

Zhupa ::

za pristanek se tudi uporabljata obe tipki-telemark.
prvo leva in potem desna.

Bramac ^^ ::

A ni tudi samo desna tipka za telemark? Z obemi ti pomoje pristane brez telemarka.

Brilko ::

Ta igrca je carsa res. Kuk mat ekej najdaljši skok? Na SLO?

Jst mam 297m.

Alexius Heristalski ::

Jaz imam 306.68m (v. 1.01), s padcem pa 312m :D.
Sicer je pa tako: Ver. 1.01 je imela fizikalnega hrošča - možno se je bilo nerealistično dobro odriniti. V 1.1 je to zdaj popravljeno, vsi prejšnji rekordi ne veljajo več. Aja, piratske kode tudi ne veljajo.
Več kot 59m skočiš takole: pritisneš levo miškino tipko, da se spusti. Odrineš se z obema. Skakalca takoj "uležeš" na smuči (ne čisto med smučki, ker je že preveč) - idealno ugotovi sam. Med letom moraš popravljati lego (zaradi vetra). Pristaneš z levo tipko - telemark, ali pa samo z desno. Če pritisneš levo, takoj zatem pa desno, boš pristal brez telemarka.
Zelo lahko je pasti - to se zgodi, če greš prepozno pristat.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

_EN_ ::

a bi mi lahko kdo pomagal ter mi prosim povedal kje bi lahk dobil dsj3 brez popravka? ča pa ma kdo to pa bi mi prosim poslal na email jackec@email.si.:\

Luc ::

Ja res ful fajn špilček.

Kratek in zelo igralen.. kr ne morš nehat :D .


Je pa res verzija 1.1 precej boljša, pa še ni treba gledat skokov kompjutra,če si nardiš mal umetne konkurence.

Ja jaz sem kr preko kreditne kartice pač žrtoval tistih 9€..ampak to je znosna cena za obilico zabave v zimskih večerih.

Vsekakor priporočam.

Matek ::

Če kdo prilepi še eno serijsko številko, ne bom več brisal postov ampak bo tema zaklenjena. Hvala.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

@ljash ::

jst pa slišm ključe...:)

_EN_ ::

no jst mam pa sam en problem. želim skakat dlje ampak mi ne uspevle. zdej me pa zanima kako je vam ratalo skočit recimo v sloveniji 300m? kaj moreš vse z miško delat?:|

Alexius Heristalski ::

Ja, skakalca upravljaš samo z miško. Za skok prek 300m potrebuješ veliko vaje in dobre vetrovne pogoje (močan vzgonski veter).
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

CCfly ::

Je tako težko dati 2600 SIT za zabavno igrico ?
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

_EN_ ::

ja no saj mam zdej toto igro. sam pač 1.01 verzijo v kratkem pa mislim na finsko poslat 2500sit za novo verzijo.
Ka misko moraš tud mal v desno potiskat ali samo nazaj?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smučarski skoki (strani: 1 2 3 441 42 43 44 )

Oddelek: Šport
2179312489 (619) boolsheat
»

LG LCD TV in Digitalna kabelska

Oddelek: Zvok in slika
3219567 (11745) triker
»

Deluxe Ski Jump rekordi

Oddelek: Igre
274773 (4498) R0K
»

"mesanje" biosov?

Oddelek: Navijanje
131132 (915) billy
»

Ski jumping 2000

Oddelek: Igre
102858 (2690) moki

Več podobnih tem