» »

Dobra stran

Dobra stran

urosz ::

No, če je veliko tem, v katerih posamezniki dajo link svoje strani, katero potem seveda napadate z vsemi močmi, pa me zanima, katera je res dobra (osebna domača) stran, ki je niti približno ne gre "šinfat".
lp,

Matev ::

stran k isluži svojemu namenu
kjer so informacije jasne in pregledne

slabe so pa tiste na katerih vse miga in poskakuje ter nič ni

webfreak ::

To so strani, ki se prikažejo v vseh brskalnikih enako in med brskanjem ne povzročajo nikakršnih problemov. Prav tako ustrezajo W3C standardom (se pravi, da koda validira). Njihov design je narejen s pomočjo CSS stilov. Grafika strani se popolnoma sklada s temo strani in slike ter dodatki ne motijo obiskovalca med njegovim obiskom (nič ne miglja in ne poskakuje - totudi pomeni, da ni dolgih in brezveznih animacij).
Dotaknimo se še malo navigacije ;) Do željenega podatka mora uporabnik priti kar se da hitro in z kar najmanj klikov. Prav tako se mora zelo hitro iz mesta, kjer se nahaja tudi vrniti na mesto, kjer je bil par sekund prej. Strani narejene v flashu večinoma trpijo za tem, da po tem ko klikneš na link potrebuješ vsaj še 30s, da dočakaš stran, katera se odpira. Dobro je, da uporabniku ponudiš tudi navigacijo s pomočjo tipkovnice. Na koncu pa poskrbiš še za ljubi, ki nimajo enkaih možnosti kot ti in stran izdelaš po standardih 508 Accessibility (dostopnost za invalide).

Lahko pa si na tem linku prebereš kako se izdela 100% obupna stran (vse kar reče obrni in dobiš odlično stran) -> Kako narediti res obupno stran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: webfreak ()

urosz ::

a...... dobro da vem zdaj :))
potem pa me zanima v kateri rang spada stran, ki mi jo je naredil prijatelj:
http://freeweb.siol.net/maco13
res je, da se v IE stran pravilno prikaže, v mozzili firefox nekoliko drugače...:O
lp,

Doman ::

Hm, zakaj ni tist okvir bolj na sredini, oz. zakaj sploh je okvir? Čemu služi stran... uglavnem bo pomoje veliko pripomb.

Mene pa zanima kak se vam zdi Stran ? je še začetniška venrar me zanimajo mnenja o njej.

SP: je še beta. Forum bo dobil drug izgled, galery prav tako...

Tody ::

pirat, pirat, .. ccc.. upam da ne boš reku da si to stran ti naredil dizajn pa to ? Enkrat smo te že skurcal, a te mormo še enkrat ?:D

iskra ::

Vsaka stran, ki nima povezave na slo-tech, je ZANIČ :D
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

njok ::

HICKS: Graphic design, branding, illustration & iconography. - trenutno gotovo moja najljubsa.

http://www.stylegala.com/ - ce boste sledili tej povezavi pa gotovo ne boste nasli slabih izdelkov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri designu - HTML/PHP/CSS

Oddelek: Izdelava spletišč
81321 (1321) Atos
»

Ocenite web: zasebna zobna ambulanta (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
585395 (3950) Cokolesnik
»

Slovenija druga v popularnosti Firefoxa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
10715203 (12271) MrStein
»

Lajka.si

Oddelek: Izdelava spletišč
291585 (903) BIG_Yack
»

Izidor - nagrada za spletno odličnost

Oddelek: Izdelava spletišč
232022 (1305) hruske

Več podobnih tem