» »

Izidor - nagrada za spletno odličnost

Izidor - nagrada za spletno odličnost

DMouse ::

Na spletni strani Izidor poteka glasovanje za najboljše spletne strani v različnih kategorijah: finance, kultura, novice in mediji, osebne strani, otroci in mladina, servisi, skupnost, šport, trgovina, država, zabava, zdravje in 13 (vse ostali projekti, ki jih ni mogoče uvrstiti v druge skupine). Glavni kriterij je inovativnost načinov delovanja, izražanja in komuniciranja.

Nagrade bodo v okviru osrednjega večera Net konference 2005 podeljene 20. januarja. Nagradi bosta v vsaki skupini dve, ena s strani strokovne komisije in druga s strani ljudstva.

Če želite prispevati svoj glas in tako pomagati, da zmagajo res najboljši, pojdite semle.

mchaber ::

Slo-techa ni, pojavita pa se sanjskazenska in sanjski moski:) :D :D
.

njok ::

Ce ze prirejajo tekmovanje bi lahko imeli stran, ki bi bila ostalim za zgled. Moram se prijavljene malo pogledat...

sivi01 ::

Prvi sem odprl topic na temo Izidorja in so mi ga zaklenili, ampak pustimo to ob strani.

Bah ... napisal sem oster komentar, pa ... nima pomena. Ostanite v cvetju!

lp
Sivi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sivi01 ()

ahac ::

Aaaaa... kakšne strani so vmes. LOL

Stvar je čist zgrešena. Kdor ima denar se prijavi namesto, da bi se tisti, ki ima dobro stran.
Rač. novice so vmes. :O Pa obupna stran od Večera. Pa neke bedne osebne strani.
Eh..
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

sivi01 ::

Ahac, daj napiši katere strani bi ti dodal in katere ven zabrisal.
Pa tudi drugi, napišite lastne favorite, me zanima kako se bodo rezultati pokrivali z "uradnimi" :)

lp
Sivi

DMouse ::

sivi01 a si ti vedno tako nezaupljiv ali samo v tem primeru? Nagradi sta v vsaki skupini dve, ena s strani ljudstva, druga s strani žirije. Tudi če žiriji ne zaupaš ker naj po tvojem ne bi bila objektivna, bo nagrado dobila tudi stran z največ glasovi obiskovalcev. Vendar pa se jaz osebno bolj bojim za objektivnost obiskovalcev... na veliko straneh, ki kandidirajo, se je namreč pojavil banner z linkom na izidor in prošnjo, naj glasujejo za obiskano stran. Ti, ki bodo kliknili na link, verjetno sploh ne bodo pogledali kdo vse kandidira, ampak bodo avtomatsko glasovali za že vnaprej "izbrano". Ravno zaradi tega sem odprl temo na Slo-Techu (ki ne kandidira), da se dobi čimveč neodvisnih glasov.

P.S.: poglej svoja zasebna sporočila

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DMouse ()

sivi01 ::

Hehe, pa res ... na straneh obiskovalce kar prosijo naj glasujejo. No ja, načeloma s tem ni nič narobe, drugače ljudje sploh ne bi vedeli da Izidor obstaja.

PRAVIL niso nikjer objavili, predvidevam in upam da se držijo kakšnih. Zakaj ne bi bili dostopni vsem?

Drugače pa je zadeva osvežitev na naši spletni sceni, upam da je ne bodo zavozili že prvič.


lp
Sivi

Gandalfar ::

Sem dobil reklamo za to pa se mi je zdel dost bedn sploh razmisljat, ce bi kaksno stran prijavu. V osnovi mors placat vsaj 30k in se nujno pojavit na razglasitvi. Kr ena nagrada mi pa ne pomeni toliko, da bi zdaj placeval in tekmoval z oglasevalskimi agencijami, ki so po moznosti tudi posredno v komisiji.

Tody ::

Po kaki logiki se topic v spletiščih zapre in v omrežjih pusti ? TP ste pa res carji...
/////
Eh problem organizirat tekmovanje, kjer za začetek pobereš 30.000 sit da daš potem itak iz sponzorskega denarja nagrado... Itak bo zmagal kak flashy projekt...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

Predator ::

na željo moderatorjev premikam v spletišča
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

sivi01 ::

Hmm, a so rezultati strokovne žirije znani še predno se je sestala?!?
Povezava

lp
Sivi

Tody ::

404 error je zdaj... tale zadeva že od deleč smrdi...

DMouse ::

Greš na glavno stran > nagrada > žirija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DMouse ()

Tody ::

em to ne... sem mislu da se v ozadju skriva kaka druga stran ! Sicer iz tega pogleda nevem kaj je sivi01 namigoval da se žirija sestane potem ko je že vsega konec ??

Evo še ene cvetke... Tadej Maligoj (informacijski arhitekt) ... koliko od vas je tudi inforamcijskih arhitekotov >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

ali3n ::

Tody - kaj te moti pri Tadeju?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Tody ::

Informacijski arhitekt ? To je kao fancy naziv za administratorja ali pač človeka ki zna povezat gručo računalnikov v sistem ? Preseravanje če mene vprašate...

ali3n ::

mal si poglej njegovo domačo stran/portfolio (http://www.maligoj.com/), pa ti bo bolj jasno s kom imaš opravka; le z veliko truda boš osvojil znanje in izkušnje, ki jih ima on...

aja - ni administrator... >:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Vice ::

Meni osebno razočaranje vse skupaj. Sem se že navadil da pri večjih tekmovanjih si določeni posamezniki med seboj podeljujejo nagrade. To se vidi tudi kdo je kje prijavljen.

Razočaranje so mi osebne strani. Sem videl kar nekaj naših, ki so bile tehnično in oblikovno bolj na nivoju.

sivi01 ::

Mene pa zanima ali imate kakšen konkreten predlog katera stran bi morala v konkurenci pa ni. OK, seveda bi glasoval za Slo-tech, vendar menim da so se zavestno odločili da ne gredo v to.

Kateri izmed tekmujočih vas je najbolj presenetil, razočaral, razjezil ... ?

lp
Sivi

sivi01 ::

No, med servise bi jaz zagotovo uvrstil Tole :)

lp
Sivi

kuntek ::

Znan je ožji izbor kandidatov za nagrado Izidor. Žirija je v vsaki skupini izbrala 3 prijavljene strani, ki se bodo potegovale za končno nagrado.

Iztok Smolic ::

Jao :) brez komentarja. Tole res ni to kar bi moralo bit ..
-----------/------------

hruske ::

lol. 24ur.com. bah.
Rad imam tole državico. <3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izidor

Oddelek: Izdelava spletišč
91120 (822) rkasteli
»

Netko 2006 - kot ponavadi po balkansko

Oddelek: Izdelava spletišč
162075 (1555) sivi01
»

Netko 2005

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
233569 (2907) comet
»

izgled strani v IE6 in Firefox (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
565255 (4466) gregy
»

Komentarji pesmi, objavljenih na 1. ST slemu

Oddelek: Sedem umetnosti
463438 (2782) Ziga Dolhar

Več podobnih tem