» »

Družinski zakonik in referendum [ex: Homoseksualne poroke]

Družinski zakonik in referendum [ex: Homoseksualne poroke]

Temo vidijo: vsi
««
61 / 99
»»

mtosev ::

haha sn vedo,da se bo to zgodilo:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Pšenični ::

Okapi je izjavil:

telebanc, upam, da boš nocoj zaspal z veselo mislijo v srcu, da vam je uspelo zajebat nekaj otrok.;((

O.




No, kaže da je zmagala "zdrava pamet".

Zgodovina sprememb…

nuclear ::

Js ne morem verjet, da v 2012 smo v Sloveniji še vedno Fuk**** neracionalen, nerazumen narod. No v bistvu je večina starejših glasovala, ker se mladim ni lublo dupeta dvignat po neprespani noči. Svašta.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Okapi ::

No, kaže da je zmagala "zdrava pamet".
Enkrat za spremembo si narekovaje prav uporabil.:))

O.

jype ::

telbanc> No, kaže da je zmagala "zdrava pamet".

Zgleda da res.

"Zdrava pamet" nas je stala referenduma o tem, ali naj US odloča o družinskem zakoniku.

Trinitron ::

Morda tukaj ena zgodbica. Zadnjič sem imel priliko spoznat eno punco s kmetov, ki jo je ata nagnal iz hiše, ker je vpisala faks. Po njegovo punce nimajo kaj hodit študirat. Morajo bit doma, pomagat na kmetiji, kuhat pospravljat. Preselila se je v LJ in se bila prisiljena zaposlit, ker je ata popolnoma zaprl pipico. Danes se le s težavo preživlja.

To, dragi moji, je zdrava kmečka pamet.

Ramon dekers ::

nuclear je izjavil:

Js ne morem verjet, da v 2012 smo v Sloveniji še vedno Fuk**** neracionalen, nerazumen narod. No v bistvu je večina starejših glasovala, ker se mladim ni lublo dupeta dvignat po neprespani noči. Svašta.



ne se sekirat stari, saj bo. Na našem volišču je bilo ogromno mladine:)

Pšenični ::

http://www.siol.net/novice/slovenija/20...



"Družinski zakonik bo na referendumu v nedeljo podprlo 46,9 odstotka ljudi, proti pa bo glasovalo 29,2 odstotka, kažejo rezultati ankete časopisa Delo."

Da je bila medijska ofenziva in pranje možganov, je jasno ....samo poglejte, še dva dni nazaj....so v anketah gladko zmagovali......zagovorniki. " dni nazaj.

Ma kdo komentar na to? Dva dni nazaj? Je bla ta anketa.

Zgodovina sprememb…

LuiIII ::

Glede na to, da težijo v osnovnih šolah s tem, da si spol pravzaprav sami izberemo (ne, ne nabijam), glede na šaljivega Kobala na zadnjih viktorjih, glede na pooblastila, ki jih prinaša CSD-jem, je rezultat pričakovan in po mojem tudi pravilen. Zadeve se da veliko lepše reševati drugače kot z redefinicijo pojma družina.

GregiB ::

Res bi bila dobra analiza, ki bi pokazala, kolikšen delež tistih, ki je šlo na referendum je to storilo takoj po maši.... Liberalnejši folk ob nedeljah nima črednih ritualov...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

Keyser Soze ::

nuclear je izjavil:

Js ne morem verjet, da v 2012 smo v Sloveniji še vedno Fuk**** neracionalen, nerazumen narod. No v bistvu je večina starejših glasovala, ker se mladim ni lublo dupeta dvignat po neprespani noči. Svašta.

Tole sem tudi sam opazil. Večina volilcev je bila tam 60+. S palčko počasi na volišče. Sem kar pričakoval takle rezulata. Upokojenci so nekako še edini v tej državi, ki čutijo potrebo po tem da odločajo o naši prihodnosti. Ironično. :D
OM, F, G!

Double_J ::

Svetlik: Vajen sem že referendumov

Kot je ob nihanju referendumskega izida dejal Ivan Svetlik, nekdanji minister za delo, družino in socialne zadeve, posebne živčnosti ne čuti, saj je referendumov in "vseh vrst izidov" že vajen.


Svetlik je že vajen porazov, se ne spomnim da bi kdaj slavil.
Dve šivanki...

Izi ::

Pričakovano. Se je meni zdelo, da toliko homičev kot je kazalo v referendumski kampaniji zaenkrat le ne more biti v Sloveniji, da bi se ta zakon sprejel.
Je pa večina zakona vseeno dobra in je škoda, da so morali v nekaj členov zatlačiti pedre in ga narediti nesprejemljivega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Tomaž ::

Po mojem bi bila zelo zanimiva analiza koliko jih je sploh prebrala vsaj polovico členov za referendum na katerega so šli.
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

Matako ::

GregiB je izjavil:

Res bi bila dobra analiza, ki bi pokazala, kolikšen delež tistih, ki je šlo na referendum je to storilo takoj po maši....


Presenečen bi bil nad strukturo nasprotnikov, IMO. Danes, ko sem se šel na volišče neodločat o zakoniku sem iz splošne smeri majhne "fokusne Zokijeve volilne skupine" slišal nekaj neprijaznega o "pederima". Po mojem je že kombinacija lokalnih volitev in referenduma zbila kako točko. Veš, tam je to velik tabu. :))
/\/\.K.

jype ::

"Pedri" itak že imajo vse pravice, ki bi jim jih družinski zakonik podelil, ker je tako že pred časom odločilo ustavno sodišče (in odločbo se že uporablja), seveda pa je farška banda nepismena, zato je reč zavrnila.

Arto ::

Pa je Cerkev malo pokazala svoje mišice. Gotovo so zadovoljni sami s sabo.

mtosev ::

Tomaž je izjavil:

Po mojem bi bila zelo zanimiva analiza koliko jih je sploh prebrala vsaj polovico členov za referendum na katerega so šli.

kolk ljudi pa sploh prebere o čem glasujejo? takšnih je max 5% ljudi
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

technolog ::

Ha, se mi je zdelo, da bo farški vpliv takšen.

Folk pride od maše, blažen od unga blagoslova na konc in ne misli.

Daedalus ::

Zadeve se da veliko lepše reševati drugače kot z redefinicijo pojma družina.


Če stanje na terenu zahteva redefincijo pojma družina, se je tega treba lotit. Pravo je živa stvar. No ja, lahko pa verjameš onim, ki pravijo, da je edina oblika družine na svetu idealizirana trojica fotr, mat, froci, ki je danes že skor v manjšini. Ampak ajd. Fanatikov resnica ne zanima. Vlagajo pa ogromno interesa v propagando raznih konstruktov, to pa.

"Zdrava pamet" nas je stala referenduma o tem, ali naj US odloča o družinskem zakoniku.


US je zavozilo že takrat, ko je referendum dovolilo. Tako da na one pajace, jaz ne bi računal.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

oldguy ::

Ja, kaka glupa verska sekta ne bo dovolila tranfuzije krvi, pa magari dete krepne na mestu. Hvala zdravi pameti, da se po novem da take butle overridat in pomagat. Temu je to namenjeno namreč. Ukrep v skrajni sili. Seveda pa (kot sem že enkrat napisal), razni ne preveč brihtni alternativni al pa ne preveč brihtni kr tako, mislijo, da bojo dohtarji s skalpeli v rokah letali za njihovimi otroci. Podlo zavajanje in podtikanje, se temu reče.

Bistvo starševske skrbi je otroku v imenu nekega imaginarnega bitja/teorij zarot o groznobalnem cepljenju odrekati pomoč? Get a fucking grip, will you?


Get a fucking grip in se seznani z zadevo preden jo pljuvaš. Strahovi staršev pred cepljenjem so lahko popolnoma utemeljeni, primerov o nezadostni skrbi za mularijo s strani države je bilo že dovolj. Me zanima, kako bi si ti oprostil, če bi tvoj mulc, za katerega veš da je alergičen na petnajst stvari, dobil kako paralizo ravno zaradi cepljenja. Opt-out mora ostat, pač z dovolj teženja. Že danes gredo starši čez celo kalvarijo če rečejo "ne" (imo je to sicer kar prav), ampak vseeno je možnost izbire. Pavšalno bit za cepljenje vsepovprek je pa glas za mami vsevedno državo brez napak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oldguy ()

LuiIII ::

@GregiB: Majhen. A je to pomembno?
Zelo zanimivo bi bilo vprašanje koliko Zokijevih volilcev je volilo proti zakoniku? Zakaj? Ker je v tradicionalni Zokijevi bazi bolj domača patriarhalna družinska ureditev kjer istospolnost ni ravno najbolj domača in tolerirana usmerjenost.
Je pa res, da se je v celotni kampaniji preveč polagalo samo na pravice istospolnih, premalo pa na zadeve, ki so bolj pomembne, kot npr. vloga CSD-jev.

jype ::



LuiIII> Zelo zanimivo bi bilo vprašanje koliko Zokijevih volilcev je volilo proti zakoniku? Zakaj? Ker je v tradicionalni Zokijevi bazi bolj domača patriarhalna družinska ureditev kjer istospolnost ni ravno najbolj domača in tolerirana usmerjenost.

V Ljubljani je večina glasovala za.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Matako ::

LuiIII je izjavil:

@GregiB: Majhen. A je to pomembno?
Zelo zanimivo bi bilo vprašanje koliko Zokijevih volilcev je volilo proti zakoniku? Zakaj? Ker je v tradicionalni Zokijevi bazi bolj domača patriarhalna družinska ureditev kjer istospolnost ni ravno najbolj domača in tolerirana usmerjenost.


To. Upoštevati morate, da je Zokijeva "reprezentativna baza" zelo tradicionalistična. Bolj kot katerakoli farška mamca, ker tam so te stvari pomešane s konceptom časti - neumno, ampak tako to je. Mladi še bolj kot stari. Drug svet.

EDIT vprašanje, koliko so se sploh odločali za referendum, seveda
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Buggy ::

Koliko je bilo kaj prijavljenih krsitev volilnega molka. Na nasem koncu je bila vsak druga jablana na sveze polepljena z farskimi plakati proti...sem javil na voliscu pa so ocitno bili ze seznanjeni?!

Ramon dekers ::

LuiIII je izjavil:

Glede na to, da težijo v osnovnih šolah s tem, da si spol pravzaprav sami izberemo (ne, ne nabijam), glede na šaljivega Kobala na zadnjih viktorjih, glede na pooblastila, ki jih prinaša CSD-jem, je rezultat pričakovan in po mojem tudi pravilen. Zadeve se da veliko lepše reševati drugače kot z redefinicijo pojma družina.



Kot sem že omenil ja najstniki imajo orgije pač poskušajo razne variante, in s tem ko bi se jim že v osnovnim šolah govorilo da "dva moška" = ok me za orgije ženske sploh ne bi več potreboavali.

GregiB je izjavil:

Res bi bila dobra analiza, ki bi pokazala, kolikšen delež tistih, ki je šlo na referendum je to storilo takoj po maši.... Liberalnejši folk ob nedeljah nima črednih ritualov...



no, žaljenje ni potrebno!

Zgodovina sprememb…

jype ::

Matako> To. Upoštevati morate, da je Zokijeva "reprezentativna baza" zelo tradicionalistična.

Zanimivo, da je torej ravno zokijeva baza na referendumu podprla DZak z občutno večino, ljudje iz rovt so bili pa proti.

Limit-sky ::

jype je izjavil:

V Ljubljani je večina glasovala za.


Nope. Ni.
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

Pšenični ::

jype je izjavil:

Matako> To. Upoštevati morate, da je Zokijeva "reprezentativna baza" zelo tradicionalistična.

Zanimivo, da je torej ravno zokijeva baza na referendumu podprla DZak z občutno večino, ljudje iz rovt so bili pa proti.


Eh, Jure, poglej si zadnj rezultate, tud Ljubljana je bla proti. Tud Zoky ma 63% komej na predčasnih volitvah, me prav zanima kaj se dogaja?

Zgodovina sprememb…

GregiB ::

LuiIII je izjavil:


Zelo zanimivo bi bilo vprašanje koliko Zokijevih volilcev je volilo proti zakoniku? Zakaj? Ker je v tradicionalni Zokijevi bazi bolj domača patriarhalna družinska ureditev kjer istospolnost ni ravno najbolj domača in tolerirana usmerjenost.


Res je... tudi to bi bilo zanimivo zanalizirat...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

lambda ::

jype je izjavil:

V Ljubljani je večina glasovala za.

Glede na te podatke, ne bo držalo, razen 'volišča OMNIA', je proti povsod čez 50%.

Tomaž ::

Volilna udeležba 27,70 % LINK

Jaz imam občutek da večina itak glasuje to kar je največ v medijih. Vsak pred referendumom dobi domov vse čelne ampak raje prižgejo tv in gledajo to, kar na televiziji govorijo namesto, da bi si lepo prebral in se po svoji glavi odločil.
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

Daedalus ::

Strahovi staršev pred cepljenjem so lahko popolnoma utemeljeni, primerov o nezadostni skrbi za mularijo s strani države je bilo že dovolj.


So lahko, ja. Kar pa ne pomeni, da je trenutna moda necepljenja otrok koristna, ali upravičena. V bistvu se je s sistematičnim cepljenjem izkoreninilo kup prej nič kaj prijetnih bolezni. Vedno pa obstaja tveganje, ja. Ampak ajde... dajmo zaradi tega zdaj ogrožat splošno populacijo?

Me zanima, kako bi si ti oprostil, če bi tvoj mulc, za katerega veš da je alergičen na petnajst stvari, dobil kako paralizo ravno zaradi cepljenja.


A ti dejansko misliš, da bo šal zdravnik prisilno cepit otroka, za katerega obstaja visoka verjetnost tveganja, da mu bo cepivo škodilo? Pa od kje jih najdete, resno? Necepljenje iz modnih razlogov, je pa glupost na kvadrat. Ki ogroža okolico.

Kot sem že omenil ja najstniki imajo orgije pač poskušajo razne variante, in s tem ko bi se jim že v osnovnim šolah govorilo da "dva moška" = ok me za orgije ženske sploh ne bi več potreboavali.


Get your head examined. Resno.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

deadbeef ::

Samo nekaj ne bit nepristanski... RKC, muslimanska skupnost, pravoslavna cerkev vsi te so podpiral sporazum PROTI temu zakonu... mislim, da kt temu sporazumu nista pristopili samo protestantka in judovska.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: deadbeef ()

Ramon dekers ::

Get your head examined. Resno.


kar tolaži se stari, tako to je, če ne živiš v jami.

A ti dejansko misliš, da bo šal zdravnik prisilno cepit otroka, za katerega obstaja visoka verjetnost tveganja, da mu bo cepivo škodilo? Pa od kje jih najdete, resno? Necepljenje iz modnih razlogov, je pa glupost na kvadrat. Ki ogroža okolico.


in dohtar bi pred cepljenjem naredil vrsto preiskav če lahko dotični osebi cepivo škodo.

jype ::

Limit-sky> Nope. Ni.

Yep, je.

Matako ::

Pšenični je izjavil:


Eh, Jure, poglej si zadnj rezultate, tud Ljubljana je bla proti. Tud Zoky ma 63% komej na predčasnih volitvah, me prav zanima kaj se dogaja?


Predčasnih? Bile so nadomestne... kar pomeni, da ta mandat sploh ne bo poln. Pazi razliko!

In potem se še čudijo, zakaj nizka udeležba. Ampak ok, to ni tema za tukaj.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ahac ::

in dohtar bi pred cepljenjem naredil vrsto preiskav če lahko dotični osebi cepivo škodo.

Če starši to vedo, potem verjetno dohtar tudi.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

jype ::

nubes> Glede na te podatke, ne bo držalo, razen 'volišča OMNIA', je proti povsod čez 50%.

Da so volilne enote tako čudno postavljene gredo zasluge predvsem SDS.

Če pogledaš volilne okraje ( http://volitve.gov.si/Druzinski2012/rez... ) vidiš, da je večina ljubljanskih volilcev na referendumu podprla zakonik.

Matako ::

jype je izjavil:

Matako> To. Upoštevati morate, da je Zokijeva "reprezentativna baza" zelo tradicionalistična.

Zanimivo, da je torej ravno zokijeva baza na referendumu podprla DZak z občutno večino, ljudje iz rovt so bili pa proti.


jype.. so te že drugi opozorili. Podprt ni bil v nobenem okraju z občutno večino, karkoli že to je.

EDIT: in kot da je važno
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

jype ::

Matako> jype.. so te že drugi opozorili. Podprt ni bil v nobenem okraju z občutno večino, karkoli že to je.

70% je kar precej.

Matako> EDIT: in kot da je važno

Ja, je, ker jasno kaže, kam se morajo gejevske družine preseliti, če za sosede ne želijo hribovcev.

Ramon dekers ::

ahac je izjavil:

in dohtar bi pred cepljenjem naredil vrsto preiskav če lahko dotični osebi cepivo škodo.

Če starši to vedo, potem verjetno dohtar tudi.



ja in kaj če ne vedo in starši še vseeno odklonijo cepljenje? Jaz nisem bil, in so imeli starši polno dela da so se uprli temu.

Ja, je, ker jasno kaže, kam se morajo gejevske družine preseliti, če za sosede ne želijo hribovcev.


daj spravi se nekam no! Vsaj na realna tla

http://izklop.com/?url=links/start&a=op...

Zgodovina sprememb…

Daedalus ::

in dohtar bi pred cepljenjem naredil vrsto preiskav če lahko dotični osebi cepivo škodo.


Kako zveš, da si alergičen na pik čebele? Ja tako, da te ena piči. Če imaš srečo, je zraven pomoč takoj in ni posledic. Drugače pač jebat ga, ti zaigrajo Tišino, pa je to to.

Folk pač pozablja, da je življenje vaja iz obvladovanja tveganj. In rajši fašem anafilaktični šok pri cepljenju, ko v hosti. Samo ajde, to razložit zaskrbljenim staršem, ki so jih z raznimi informacijami napumpali kredibilni viri z interneta... je pa skor nemogoče.

kar tolaži se stari, tako to je, če ne živiš v jami.


Pravi človek, ki je prepričan, da se bo šli najstniki (moškega spola) medsebojno fukat v rit, ker jim je nekdo v šoli povedal, da je tudi to ena izmed spolnih praks? Get your head examined, resno.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Matako ::

jype je izjavil:


Matako> EDIT: in kot da je važno

Ja, je, ker jasno kaže, kam se morajo gejevske družine preseliti, če za sosede ne želijo hribovcev.


Mogoče so pa že tu? In še enkrat.. kot da je važno.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

jype ::

Matako> Mogoče so pa že tu? In še enkrat.. kot da je važno.

Ja, je važno.

Ramon dekers> daj spravi se nekam no! Vsaj na realna tla

Hribovci, ki morate v šolo hodit v Ljubljano, ker v vaši vasi zelo težko naletite na izobražence, ste tudi tukaj nekaj časa še vedno hribovci, a vas k sreči večina prej ali slej podleže pritiskom in bodisi odidete, bodisi postanete normalni.

Ramon dekers ::

Pravi človek, ki je prepričan, da se bo šli najstniki (moškega spola) medsebojno fukat v rit, ker jim je nekdo v šoli povedal, da je tudi to ena izmed spolnih praks? Get your head examined, resno.


a ne veš, še ena nova izkušnja.

Matako ::

jype je izjavil:

Matako> Mogoče so pa že tu? In še enkrat.. kot da je važno.

Ja, je važno.



Oookej. No glavno, da je še ena neumnost za nami. Do naslednjič.
/\/\.K.

Ramon dekers ::

Mogoče so pa že tu? In še enkrat.. kot da je važno.


stari boli, ne dojamejo pa dejstva da jankoviča volijo srbi, bosanci, in ostali priseljenci v Sloveniji in da so tudi oni proti družinskemu zakoniku.

gendale ::

>ja in kaj če ne vedo in starši še vseeno odklonijo cepljenje? Jaz nisem bil, in so imeli starši polno dela da so se uprli temu.
pol bi moralo bit, da ne smeš hodit v javne vrtce & šole

pa da starši sami plačajo zdravljenje, če slučajno dobiš bolezen, proti kateri so odklonili cepljenje
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

jype ::

Ramon dekers> stari boli, ne dojamejo pa dejstva da jankoviča volijo srbi, bosanci, in ostali priseljenci v Sloveniji in da so tudi oni proti družinskemu zakoniku.

Ni videt, da so kej pretirano proti, glede na to da je precej več kot 60% volilcev volilo za zakonik.
««
61 / 99
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Sovražni govor" oziroma cenzura (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27315360 (6183) riba43

Več podobnih tem