» »

Družinski zakonik in referendum [ex: Homoseksualne poroke]

Družinski zakonik in referendum [ex: Homoseksualne poroke]

Temo vidijo: vsi
««
62 / 99
»»

Matako ::

Jype, spusti žogo - pač rezultat je tak kot je. Mislim, brez veze resno. Spusti žogo. Zdaj vrtiš ta rezultat kot rubikovo kocko v upanju na kak vzorec.

Ne muči se.
/\/\.K.

lambda ::

jype > Hribovci, ki morate v šolo hodit v Ljubljano, ker v vaši vasi zelo težko naletite na izobražence, ste tudi tukaj nekaj časa še vedno hribovci, a vas k sreči večina prej ali slej podleže pritiskom in bodisi odidete, bodisi postanete normalni.

Brez zamere, ampak dokler ljudi deliš na hribovce oz. rovtarje ter normalne in se ti s takšnim deljenjem prištevaš med normalne ... em, sem rajši hribovc.

globalna80 ::

Tisti ki so glasovali proti niso vsi nasprotniki gejev. Se jim je pač zdel zakonik pri določenih členih sporen.

Napisan je preveč nejasno in elite bi ga lahko izrabljale za večji nadzor nad prebivalstvom.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

jype ::

nubes> Brez zamere, ampak dokler ljudi deliš na hribovce oz. rovtarje ter normalne in se ti s takšnim deljenjem prištevaš med normalne ... em, sem rajši hribovc.

Ja, pa bodi. Saj dokler si po hribovskih merah te nihče ne bo sekiral, če nisi boš pa pač najebal.

globalna80> Napisan je preveč nejasno in elite bi ga lahko izrabljale za večji nadzor nad prebivalstvom.

Obstoječi zakon je kar se tega tiče precej slabši.

Matako> Zdaj vrtiš ta rezultat kot rubikovo kocko v upanju na kak vzorec.

Vzorec je kristalno jasen, če pogledaš rezultate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Matako ::

jype je izjavil:


Vzorec je kristalno jasen, če pogledaš rezultate.


Zakaj bi to počel, če pa še na referendum nisem šel? Pač jutri je nov dan - presenečen boš, da bo politično presenetljivo podoben današnjemu.

Vzami si ga na izi.
/\/\.K.

globalna80 ::

Trenutni veljavni zakon je mogoče za nekatere stvari res slabši ampak za popoln nadzor in kontrolo ljudi je pa predlagan zakonik fenomenalen.

Saj bo čas za boljši zakonik. Naj elite upoštevajo tudi ljudstvo ne pa na svojo roko poskušat nekaj na silo in propagando medijev.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

LuiIII ::

Sem na vasi in mislim, da je povprečna izobrazba kar direktno primerljiva z mestom: nekaj malega z osnovno šolo, večina s srednjo, občuten delež visoko izobraženih in ene par z uspešno doktorsko disertacijo.
Ja tudi hribci niso več tisto kot so bili včasih!

jype ::

Matako> Vzami si ga na izi.

Mene se nobena od reči na referendumu sploh ne tiče, sem pa proti diskriminaciji, zato me žalosti, da je država polna ljudi, ki so v resnici fašisti (tj. tisti ki si drznejo določati, kako morajo živeti drugi).

LuiIII> Sem na vasi in mislim, da je povprečna izobrazba kar direktno primerljiva z mestom

Izobrazba žal ničesar ne pove o inteligenci, še manj pa o empatiji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

globalna80 ::

@jype

Predlagan zakonik ravno to določa, kako naj ljudje živimo in po kakšnih predpisih. Če bi alternativno zdravljenje bilo prepovedano in cepljenje proti prašičji gripi nujno potem bi po takšnem zakoniku lahko uvedli fašizem in diktaturo "primerne vzgoje".

Nasedate propagandi elit da so vsi nasprotniki primitivni in nerazgledani. Pozabili pa so omenit trojanskega konja v zakoniku ki elitam omogoča gromozansko moč nad ljudmi.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

LuiIII je izjavil:

Sem na vasi in mislim, da je povprečna izobrazba kar direktno primerljiva z mestom: nekaj malega z osnovno šolo, večina s srednjo, občuten delež visoko izobraženih in ene par z uspešno doktorsko disertacijo.
Ja tudi hribci niso več tisto kot so bili včasih!



ma brezveze je driblati to nekomu ki je dokončal samo srednjo šolo, ljudi deli med hribovce in ne hribovce hkrati pa izjavlja da živi v drugem vesolju. Stari slaba. No, go.

PacificBlue ::

jype

Potrdil si moje slutnje, da smo hribovci bolj inteligentni..po tvojih izjavah sodec. nekateri smo tukaj gor ze precej casa in se nam zdi taksno pisanje kot priznanje zavrteza ki ne more iz svoje koze..

Se tudi lepo vidi kdo vodi fasisticno politiko in hoce ustvarit sliko da so istospolne skupnosti za otroka boljsa izbira. Me veseli da vecino slovencev se ni zapustila pamet ali inteligenca whatever...
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

jype ::

globalna80> Predlagan zakonik ravno to določa, kako naj ljudje živimo in po kakšnih predpisih.

Bodisi ne poznaš obstoječe zakonodaje, bodisi se ti zdi vseeno, kdo odloča o posameznih primerih.

globalna80> Če bi alternativno zdravljenje bilo prepovedano

Ni prepovedano.

globalna80> in cepljenje proti prašičji gripi nujno

Ni nujno.

globalna80> bi po takšnem zakoniku lahko uvedli fašizem in diktaturo

Ne.

globalna80> Nasedate propagandi elit da so vsi nasprotniki primitivni in nerazgledani. Pozabili pa so omenit trojanskega konja v zakoniku ki elitam omogoča gromozansko moč nad ljudmi.

Ne, nekaj hujšega je - pismeni smo.

Ramon dekers> Stari slaba. No, go.

Zajebal ste dobro priložnost za družbeni napredek, zdaj se pa tolažite.

PacificBlue> Potrdil si moje slutnje, da smo hribovci bolj inteligentni..po tvojih izjavah sodec. nekateri smo tukaj gor ze precej casa in se nam zdi taksno pisanje kot priznanje zavrteza ki ne more iz svoje koze..

Žal se moraš samo ozreti okoli sebe, da ti postane jasno, kako šibke sposobnosti logičnega sklepanja, sočustvovanja in analize problemov imajo vsi okoli tebe, ki so zaradi laži cerkvenih pomembnežev glasovali proti novi zakonodaji.

PacificBlue> Se tudi lepo vidi kdo vodi fasisticno politiko in hoce ustvarit sliko da so istospolne skupnosti za otroka boljsa izbira. Me veseli da vecino slovencev se ni zapustila pamet ali inteligenca whatever...

Očitno si nesposoben tudi sam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Pšenični ::

PacificBlue je izjavil:

jype

Potrdil si moje slutnje, da smo hribovci bolj inteligentni..po tvojih izjavah sodec. nekateri smo tukaj gor ze precej casa in se nam zdi taksno pisanje kot priznanje zavrteza ki ne more iz svoje koze..

Se tudi lepo vidi kdo vodi fasisticno politiko in hoce ustvarit sliko da so istospolne skupnosti za otroka boljsa izbira. Me veseli da vecino slovencev se ni zapustila pamet ali inteligenca whatever...


Se strinjam, da bi se lahko zdej Jurček umiril. In sprejel rezultat, tak kot je. Pri nas v Borovnici nas je večina magistrov, bolj greš v hribe več je doktorjev. Tko da okol Ljublane razsaja inteligenca.

Ramon dekers ::

telbanc boš moral predložiti kakšno študijo. Veš to ne gre kar tako da boš ti to govoril nekaj kar sploh ni res. Lahko narediš še analizo kdo ima boljšo službo kljub temu da nima papirja. Potem pa še eno raziskavo o tem da papir sploh nima vpliva na itelgenco. Jure & co. mentaliteta, get real!

Utk ::

Ja meščani, sploh ljubljančani, so res znani po svoji skrbi za soljudi. Nekdo bi pa res že lahko dobil naziv počasi. Prej ko se razpoči in začne s svojim kolesom gazit hribovce.

technolog ::

lambda je izjavil:

jype je izjavil:

V Ljubljani je večina glasovala za.

Glede na te podatke, ne bo držalo, razen 'volišča OMNIA', je proti povsod čez 50%.


To je ljubljanska enota, pod katero spadajo tudi Kočevje, Ribnica in podobne zahojene enote. Poglej si bolj detailed pa boš videl sliko.

http://volitve.gov.si/Druzinski2012/rez...

Ljubljana je praktično edina z močno poztivno pozitvno bilanco.

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Pri nas v Borovnici nas je večina magistrov,
:))

Ramon dekers ::

ok popravljam: Jure če ima cerkev tako močan lobij kako hudiča potem ni sam papež ustoličil Mojce Kucler Dolinar v Ljubljani?


Bo to ok Žiga?

AmokRun ::

Okapi je izjavil:

Pri nas v Borovnici nas je večina magistrov,
:))

Pri nas v hribih, so pa večinoma ministranti. :D

Matako ::

Tole s hribovci je res pretirano in še geografsko je povsem netočno. Govorimo o prebivalcih sredogorja ali višjeležečih naselbin ali kako gre to? Take pavšalne ocene so po mojem tudi v nasprotju s pravili.
/\/\.K.

PacificBlue ::

jype vec koristi vi naredil ce bi sel se enkrat smeti pobirat, kot pa na referendum.

no jaz nisem sel, ker vse svojo energijo vlagam v firmo. Sploh pa se mi taksne stvari ne zdijo smiselne ker za otroke je ze poskrbljeno v normalnih druzinah. Pa tudi vedel sem kaksen bo izzid..pa ne zaradi cerkve..ampak zaradi zdrave kmecke pameti!
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

Onlyx ::

Se kje da videti rezultate referenduma glede na starost ali stopnjo izobrazbe?

AmokRun ::

Ne.

technolog ::

Onlyx je izjavil:

Se kje da videti rezultate referenduma glede na starost ali stopnjo izobrazbe?


Kako si pa ti to predstavljaš... Čisto tehnično?

Arto ::

Moji punci, ki živi bolj na obrobju Ljubljane, je soseda na izjavo, da je glasovala za zakonik odgovorila, "da bo že videla, ko ji bodo vzeli otroka in ga dali pedrom". Tako, da malo ilustriramo "zdravo kmečko pamet".

Ramon dekers ::

Moji punci, ki živi bolj na obrobju Ljubljane, je soseda na izjavo, da je glasovala za zakonik odgovorila, "da bo že videla, ko ji bodo vzeli otroka in ga dali pedrom". Tako, da malo ilustriramo "zdravo kmečko pamet".


čisto možno. Skrbništvo dodelijo tebi, ti pa dobiš tipčka?

Arto ::

Ramon dekers je izjavil:

čisto možno. Skrbništvo dodelijo tebi, ti pa dobiš tipčka?

Saj pravim. Naj živi zdrava kmečka pamet!

Keyser Soze ::

No, no. Zdrava kmečka bi jaz dal v oklepaje. Tale model tule še zdaleč ni predstavnik zdrave kmečke pameti.
OM, F, G!

Yossarian ::

Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Roadkill ::

@admins:A lahko debate o korelaciji med izobrazbo in nadmorsko višino brišete/prestavite drugam.
Ü

kmetek ::

Kaj folk ni imel pametnega dela danes? 30% nekam visoka udeležba 8-O

Double_J ::

Zmotil sem se, ne bo 60:40, temveč 55:45. Po odigrani tekmi si nasprotniki sežejo v roke, tako se spodobi.;)
Dve šivanki...

Ramon dekers ::

Yossarian je izjavil:

Zanimivo branje



jah glej stari ampak če psihiatrična zbornica, društvo ali karkoli pač se že imenujejo, reče da bodo imeli froci vse enake pogoje potem bo že držalo.

Karaya 52 ::

Nisem sel na referendum, me pa veseli TOTALEN FIASKO medijskega ceha, ki je s svojo fuzbalsko navijaskostjo dosegel nov poden.

Ramon dekers ::

Double_J je izjavil:

Zmotil sem se, ne bo 60:40, temveč 55:45. Po odigrani tekmi si nasprotniki sežejo v roke, tako se spodobi.;)



še vseeno ogromno za. Mislil sem da bo 90:10.

jype ::

Ramon dekers> ok popravljam: Jure če ima cerkev tako močan lobij kako hudiča potem ni sam papež ustoličil Mojce Kucler Dolinar v Ljubljani?

Saj v Ljubljani so tudi družinski zakonik podprli s konkretno večino.

PacificBlue> jype vec koristi vi naredil ce bi sel se enkrat smeti pobirat, kot pa na referendum.

Saj sem šel in očitno je Ljubljana tudi temeljito počistila s fašizmom, glede na rezultat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Double_J ::

Člen, ki je najbolj razdelil Slovence je ta, ki dovoljuje posvojitev otroka homoseksualnemu paru.
Ker sem navaden državljan v smislu pravnega razumevanja besedila člena, sem bil pač v dvomih, da ta člen res dovoljuje posvojitev le v primeru, ko je eden od partnerjev biološki starš.
O tem sem pač poslušal različna mnenja in si ustvaril svojega. Ker je dvom močan, sem se pač moral odločiti tako kot sem se.
LP


Eto, povprečen volilec.

Zagovorniki niste bili dovolj prepričljivi, vsi pa vemo kakšne pravne mahinacije počne recimo Senica s svojimi vezami po sodiščih. Ljudje pač niso želeli tvegati.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Matako ::

jype je izjavil:

Ramon dekers> ok popravljam: Jure če ima cerkev tako močan lobij kako hudiča potem ni sam papež ustoličil Mojce Kucler Dolinar v Ljubljani?

Saj v Ljubljani so tudi družinski zakonik podprli s konkretno večino.


To je posledica tega, da ima LJ za prestolnico relativno malo visokih zgradb - ker tisti se že štejejo za hribovce. Redek zrak povzroča homofobijo.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

jype ::

Matako> To je posledica tega, da ima LJ za prestolnico relativno malo visokih zgradb - ker tisti se že štejejo za hribovce.

Hribovstvo stanje duha.

Double_J> Zagovorniki niste bili dovolj prepričljivi, vsi pa vemo kakšne pravne mahinacije počne recimo Senica s svojimi vezami po sodiščih. Ljudje pač niso želeli tvegati.

Ljudje so pač nepismeni in pojma niso imeli, med čem se sploh odločajo.

Ramon dekers ::

Zagovorniki niste bili dovolj prepričljivi, vsi pa vemo kakšne pravne mahinacije počne recimo Senica s svojimi vezami po sodiščih. Ljudje pač niso želeli tvegati.


sick, sick, sick je to da takšno materijo fu... v vrtce in hočeš nočeš učijo o strpnosti ki jo bolj ali manj prepričevanje da je biti gey ali otrok dveh očkov čisto ok.

Saj sem šel in očitno je Ljubljana tudi temeljito počistila s fašizmom, glede na rezultat.


kaj počne tam Zoran Jankovič tako imenovani šerif?

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ramon dekers> prepričevanje da je biti gey ali otrok dveh očkov čisto ok.

Kaj, natanko, je pa narobe s čimerkoli od tega dvojega?

Ramon dekers> kaj počne tam Zoran Jankovič tako imenovani šerif?

Dobro gospodari, v primerjavi s predhodniki in tekmeci wannabe.

Ramon dekers ::

Ljudje so pač nepismeni in pojma niso imeli, med čem se sploh odločajo.


še dobro da ima Ljubljana toliko tebi podobno visoko izobraženih ljudi ki znajo brati.

Matako ::

Menda nasprotniki zakonika že na veliko rolajo Šifrerjevo Gorsko rožo - pesem, ki govori o heteroseksualni izvenzakonski vezi hribovcev, ki nista uporabljala kontracepcije.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Ramon dekers ::

a boli a?

Matako ::

Če ne greš na referendum, prav nič. Priporočam vsem, je kar dober filing. Bi priporočal tudi jypetu naslednjič.
/\/\.K.

jype ::

Nekateri deli VE Ljubljana Center, ki niso v Ljubljani (spodaj so še nekateri drugi zmešani med mestne četrti):
3. volilni okraj: del občine Ljubljana Vič-Rudnik, ki obsega območje krajevnih skupnosti: Velike Lašče, Rob, Turjak, Želimlje, Golo, Iška vas, Pijava Gorica, Rakitna, Škofljica, Ig, Tomišelj, Preserje, Vnanje Gorice, Barje, Notranje Gorice (sedež: Ljubljana Vič-Rudnik); za 43%, proti 57%
11. volilni okraj: del občine Ljubljana Šiška, ki obsega območje krajevnih skupnosti: Bukovica-Šinkov Turn, Gameljne, Medvode, Pirniče, Smlednik, Stanežiče-Medno, Šmartno Tacen, Trnovec-Topol, Vodice, Preska, Senica, Sora, Vaše-Goričane, Zbilje (sedež: Ljubljana Šiška);za 48%, proti 52%
6. volilni okraj: del občine Ljubljana Vič-Rudnik, ki obsega območje krajevnih skupnosti: Brezovica, Kozarje, Brdo, Črni Vrh, Dobrova, Horjul, Polhov Gradec, Rožna dolina, Milan Česnik (sedež: Ljubljana Vič-Rudnik); za 48%, proti 52%

Center:
4. volilni okraj: del občine Ljubljana Vič-Rudnik, ki obsega območje krajevnih skupnosti: Peruzzi, Rudnik, Zeleni log, Galjevica, Krim, Trnovo, Rakova jelša, Lavrica (sedež: Ljubljana Vič-Rudnik); za 56%, proti 44%
5. volilni okraj: del občine Ljubljana Vič-Rudnik, ki obsega območje krajevnih skupnosti: Kolezija, Murgle, Stane Sever, Malči Belič, Vrhovci, Vič (sedež: Ljubljana Vič-Rudnik); za 63%, proti 37%
7. volilni okraj: občina Ljubljana Center, ki obsega območje krajevnih skupnosti: Gradišče, Trg osvoboditve, Ajdovščina, Kolodvor, Poljane, Prule, Stara Ljubljana, Stari Vodmat, Tabor, Nove Poljane, Ledina, Josip Prašnikar (sedež: Ljubljana Center);za 67%, proti 33%
8. volilni okraj: del občine Ljubljana Šiška, ki obsega območje krajevnih skupnosti:Milan Majcen, Hinko Smrekar, Na jami, Zgornja Šiška, dr. Petra Držaja, Ljubo Šercer, Komandanta Staneta I (sedež: Ljubljana Šiška);za 66%, proti 34%
9. volilni okraj: del občine Ljubljana Šiška, ki obsega območje krajevnih skupnosti: Komandanta Staneta II, Koseze, Litostroj, Komandanta Staneta III, Dravlje, Podutik (sedež: Ljubljana Šiška);za 63%, proti 37%
10. volilni okraj: del občine Ljubljana Šiška, ki obsega območje krajevnih skupnosti: Dolomitskega odreda, Bratov Babnik, Šentvid, Vižmarje-Brod, Gunclje-Male Vižmarje (sedež: Ljubljana Šiška);za 58%, proti 42%

Bežigrad:
5. volilni okraj: del občine Ljubljana Moste-Polje, ki obsega območje krajevnih skupnosti: Besnica, Dolsko, Klopce, Lipoglav, Zalog, Vevče-Kašelj, Novo Polje, Zadvor, Bizovik, Polje, Hrušica- Fužine (sedež: Ljubljana Moste-Polje);za 47%, proti 53%
6. volilni okraj: del občine Ljubljana Moste-Polje, ki obsega območje krajevnih skupnosti: Nove Fužine, Sotočje, Štepanja vas, 25. maj (sedež: Ljubljana Moste-Polje);za 55%, proti 45%
7. volilni okraj: del občine Ljubljana Moste-Polje, ki obsega območje krajevnih skupnosti: Šmartno, Zadobrova, Dušan Kveder Tomaž, Jože Moškrič, Zelena jama, Moste-Selo, Kodeljevo (sedež: Ljubljana Moste-Polje);za 56%, proti 44%
8. volilni okraj: del občine Ljubljana Bežigrad, ki obsega območje krajevnih skupnosti: Dol, Beričevo, Šentjakob- Podgorica, Nadgorica-Ježa, Franc Ravbar-Črnuče, Črnuče-Gmajna, Rezke Dragar- Črnuče, Ježica, 7. septembra, Savlje-Kleče, Urške Zatler, Stožice, Jože Štembal, Brinje (sedež: Ljubljana Bežigrad);za 59%, proti 41%
9. volilni okraj: del občine Ljubljana Bežigrad, ki obsega območje krajevnih skupnosti: Boris Ziherl, Miran Jarc, Stadion, Koroških partizanov, Triglav, Bežigrad II, Bežigrad I, Anton Tomaž Linhart, Boris Kidrič, Savsko naselje, Ivan Kavčič-Nande, Tomačevo-Jarše, (sedež: Ljubljana Bežigrad);za 65%, proti 35%

Popolnoma jasna slika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Matako ::

Jype resno... ne delaj si tega. Mučno te je brati, ko se takole mrcvariš. Zdaj si že prešel na TLDR - točno to, kar je pokopalo referendum. Cel referendum je bil en sam velik TLDR.

Počakaj raje na naslednje žgoče referendumsko vprašanje - kot vemo je pri nas to vedno kmalu. Oziroma, kot bi rekel Cime - glavno je da dobimo prvenstvo pa makar če izgubimo vse tekme.
/\/\.K.

jype ::

Ramon dekers> jupe get over it hribovci smo vas potolkli!

Seveda, k sreči pa ne morete potolči odločbe ustavnega sodišča, tako da se lahko za kodificiranje vaših patoloških homofobnih nagnenj v zakonodaji obrišete pod nosom.

Matako> Jype resno... ne delaj si tega.

Samo pokazal sem kolegom Ljubljančanom, da niso sami. Mesto heroj brani tudi gejevske pare.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Matako ::

jype je izjavil:



Samo pokazal sem kolegom Ljubljančanom, da niso sami. Mesto heroj brani tudi gejevske pare.


In uspel si odlično. Res, _več_ ne moreš storiti. Dal si vse, kapitan.
/\/\.K.

Ramon dekers ::

Seveda, k sreči pa ne morete potolči odločbe ustavnega sodišča, tako da se lahko za kodificiranje vaših patoloških homofobnih nagnenj v zakonodaji obrišete pod nosom.


bi še enkrat pogledal:

http://izklop.com/?url=links/start&a=op...

sicer je naše ustavno sodstvo nasploh sodstvo super duper, še posebno ko želi otroka vrniti pedofilu!
««
62 / 99
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Sovražni govor" oziroma cenzura (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27315360 (6183) riba43

Več podobnih tem