» »

Need For Speed Underground 2 : Hrosc ali uganka ?

Need For Speed Underground 2 : Hrosc ali uganka ?

JC_DENTON ::

Ok.
Zgodba gre tkole:
Tisti k ste igrali NFSU 2 ste na zacetku videli filmck ki pokaze pot iz mesta pri NFSU1 do Bayviewa. Z letalom prispete na letalisce kjer vas caka avto od Rachel ( vase tajnice , mentorce , kr kol ze... ) in se peljete naokoli nakar dobite SMS da hoce zenska svoj avto nazaj. vse lepo v garazo gremo in kupimo svoje dirko-guralo.

Par dni kasneje : NFSU 2 sm nazigov noc in dan in prsu do priblizno 50 % ( dirk ni vec na GPS mapi , podpisani so trije sponzorji zadnji je bil NOS Holley igram dirke na World map )

Furam se naokoli v SVOJI mazdici miati nakar..... surprise surprise ... dobim SMS od rachel. Povem vam da ni ljubezensko pisemce ker pise v njem "i want my car back NOW !"
HELLO...

A ga nsim dal nazaj na zacetku igre??? upam da mi bo to kdo pomagov rest. a je to fora da ni vec dirk an GPS mapi ? kaj je naslednji korak ???

VEM da bi tole moralo iti pod kategorijo IGRE samo ker je tole bolj problem ki rabi hitr odgovor sm ga dav v to rubriko ( moderatorje prosm za razumevanje )

HELP ! i cant live without NFSU2 !

Hvala.
My Ignorance Amuses Me :)
  • zaklenil: Xplicit ()

dëych ::

NFS Underground 2

drgač pa kup kakšne nove dele (spojler, auspuh ipd..), pa kakšno novo štacuno najd pa bo delal naprej...;)

Lp:\

NFS Underground 2

JC_DENTON ::

mmmmm... to se zmerj ne razlozi glavnega problema ( SMS o takjsnji vrnitvi avtomobila )...
My Ignorance Amuses Me :)

dëych ::

ta sms sem tut jaz dobil, ampak ne vem nič da bi mi kdo avto vzel, jst ga še zmeri vozm, pa sem že okul 70%..

Xplicit ::

zakaj je treba odpirat novo tebo ce je ze ena odprta z 122 posti?

nadaljujte tam


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Max temperatura za GF N6600

Oddelek: Strojna oprema
101289 (1081) Tilen

NFS underground 2 problemi

Oddelek: Igre
5847 (760) Matek
»

Zaklepanje tem?!?

Oddelek: Slo-Tech
121121 (782) BigWhale

Več podobnih tem