» »

Nepojasnjeno resetiranje računalnika?

Nepojasnjeno resetiranje računalnika?

lesy1 ::

Lep pozdrav

Ma računalnik naslednjih specifikacij:
AMD 2600XP Barton
512MB
160G Hitachi
Radeon9000AIW
Nec 2510...
napajalnik 350 (name)
Dogaja pa se mi, da se računalnik ob zagonu filma občasno samodejno resetira. Nimam pojma kaj bi lahko bil vzrok zato me zanima če ima/imel kdo podobne probleme in kako jih je rešil.
Naj še povem ,da pri igranjeu iger (moha) računalnik nikoli ne mrkne, samo ob zagonu flima in še to samo približno na vsak 10 film, ki ga zaženem.

Hvla za odgovore

Lesy

morko ::

Za sesuvanje računalnika je lahko malo morje vzrokov.

Ker nisi navedel niti operacijskega sistema, niti predvajalnika filmov, je težko ugibati. Lahko ti povem le svojo izkušnjo.
Pri sesuvanju mi je nagajal RAM. Preizkusil sem ga z memtest86 (poišči na googlu) in bang. V slotu 1 na plati je našel ogromno napak, ko pa sem ga prestavil v slot 2, pa laufa ko ura. Seveda se tudi comp ne sesuva več.
Pri tebi je bolj verjetno težava v programju, če se ti to dogaja le pri predvajanju filmov. Najprej zamenjaj predvajalnik in pa napiši še kak podatek več.

lesy1 ::

Pardon za omejene podatke.

OS je WIN XP predvajalnika, pri katerih se mi je zaseva pojavila pa sta BS-player in pa WIN media player.

Bom poskusu z programom

LP

Lesy


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave z windows 8

Oddelek: Pomoč in nasveti
293004 (2410) mrsofa
»

[DivXviD] DirectSub urejevalnik podnapisov - podpora za Mediatek divx playerje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14525816 (13151) podtalje
»

Od česa je odvisna hitrost računalnika?

Oddelek: Strojna oprema
283516 (2977) GregaST
»

Radeon 9000AIW RADEON9200SE AIW vs RADEON 9600AIW

Oddelek: Kaj kupiti
13870 (728) userc
»

IE6 sucking all the time

Oddelek: Programska oprema
161474 (1238) EvilGod

Več podobnih tem