» »

IE6 sucking all the time

IE6 sucking all the time

EvilGod ::

Ja zdele sm dal IE6 gor pa se mi je u 10 min usaj 30× sesu .. sj veste error reporting pa to.. mislm a se komu kj dogaja podobnga? in kako se tega rešt??>:D
pa še neki k odperam filme, strani.. mi napiše beta direcrdraw expired... mi javlja napako kao d je nelegaln... kuga mi nardit klele???;((

LP
>:D

R0K ::

hmm....simple rešitev.......fukni ga dol in si naloži mozillo.... :)

g0Run7 ::

zamenjat browser NI rešitev!

nov IE je stabilen in popolnoma normalno delujoč, meni se ni NITI 1X še "sesedu"...

očitno imaš probleme z slabo inštaliranim os, ali močno nekompatibilnost z določenim programom, ki teče v istem trenutku, ali ki je povozu kak del IE-ja

matter ::

Men IE6 ki je w winXP dela supr. Nimam problemov sploh (z winme pa 5 sem jih mel kr dost), sploh pa tut WindowsiXP mi se niso zmrznil , s tem da jih mam zlo dolg gor. Mam pa rc1 :) ker corporate mi mis zeza v Q2:)
Morm rečt da mi MS kr ušeč postaja s tem OS :)

milosm ::

jst tut nimam problemov, se mi tud še ni nikol sesu

tejo ::

Naloži si končno verzijo DirectX, pa bo!

BlackHole ::

Tudi pri meni v XP-jih nobenih problemov z IE6.

zile ::

Odnavij procesor :D

Evil ::

Men IE6 dela odlično.

EvilGod ::

Sj mislm d sm dal končno verjzijo od directXa mogoče bom dal pol beta od 9tke.
Drgač je mel VirusScan probleme z IE tko d sm mogu dat dol Ie pa dat dol virusscan pa dat gor Ie pa dat gor Viruscan, sam zdej še usen mal teži (ampak mal mn). Zanima me kere programe uporablate k delajo kakorkol z Ie-jom (virscan, getright..) in a ste kj posebi inšteleral, al ste sam lepo IE inštaleral pa je use delal. (no pa najbl me zanima z kombinacijo z Win2000).

LP
>:D

g0Run7 ::

meni je zezala, ko sem še imel win2000, kombinacija z hotbar, to je tisti program ki se integrira z oknom od IE-ja in lahko pol skine menjuješ pa še kako stvar delaš, uglavnem ko sem ga skinu sem ful stabiliziral IE... zdaj v xp-jih pa imam vrstico od google-a in je vse ok...

zile ::

En "problemček" mam tud jest. Vedno ko hočem dl-jat kakšen fajl me je vprašal ali hočem shranit ali pa odpret fajl. No kar naenkrat se je pa spomnil da mi te opcije ne bo več ponujal in mi je fajle kr nekam posnel in nato takoj odprl vsebino. Včasih se pa tud zgodi, da se ta monžnst spet ponudi, vendar je opcija "always ask before..." v sivem polju, tako da se ne morem znebit tega okna. Če pa hočem z desnim klikom "save as" shranit fajl mi pa shrani samo html stran. Kva nardit ?

EvilGod ::

Vm poovem kuga sm jst naredu, vi mi pa povejte kuga nj pe nardim. Na začetku mi je težil VirusScan od Macaafeija in sm ga mogu pol reinštalerat d je spet delal ok. Pol mi je težil directX sm dal tut temo kle na DIRECTX PROBLEMI !!!
no in pol sm 25× reinštaleru DirectX zamenu 30 drugih driverjov, uporabu 10 programov z brisat directx iz diska, pa še na roko sm brisu pa fileje u registru, ampak to sm zrihtov.
Explorer se mi pa še zmer sesuva tolk d je neuporaben,, pa zdej je še zginu iz tm instal/uninstal programs iz control panela. Mislm mam še en pc k mam use isto tut programi so uglavnem isti sam d tm pa use dela. A mate kkšnu rešitev, al pa predlog kuga nj probam.

LP
>:D

bostek ::

men v Xp-jih tud lepo dela

EvilGod ::

Mere res ne zanima kako vm miljonom dela, ampak prosem če mi napišete kakšno idejo.. kakršno kol... kuga nj nardim..

LP
>:D

ToniT ::

Ni mi uspelo ugotoviti, kateri OS imaš. Je pa res, da so lahko razni dodatki, kot je Hot Bar vzrok za sesuvanje IE. Videl se že tudi, da je MSN messenger bil vzrok za občasno sesuvanje programa. Sicer pa - kaj vse se ti zažene ob zagonu windowsow? (Alt-Ctrl-Del - in poglej kaj laufa v ozadju).

EvilGod ::

Ja mam windows 2000, drgač mi laufa toolbar wallpeper k je org od Microsofta sam se je tut brez njega sesuvov
MSM- ne uporablam...
drgač pa tm vidm miljardo programov k mi laufajo sam z iejam mata povezavo sam viruscan pa getright brez katerih tut šteka (drgač pa na fotrovmu pcju uporablam skor iste programe pa use lepo dela)...
LP
>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kompletna antivirusna zaščita

Oddelek: Programska oprema
272265 (1764) Paramedic
»

download (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
667931 (6905) Tic
»

AntiVirus Software

Oddelek: Programska oprema
111072 (856) AngelOfDeath
»

DIRECTX PROBLEMI !!!

Oddelek: Programska oprema
101007 (849) mravla
»

Kera grafična je bolš?

Oddelek: Kaj kupiti
462708 (2102) _Mortal_

Več podobnih tem