» »

Radeon 9000AIW RADEON9200SE AIW vs RADEON 9600AIW

Radeon 9000AIW RADEON9200SE AIW vs RADEON 9600AIW

lesy1 ::

Ker nabavljam AIW kartico me zanima katero vzet. Razlika v cenah je nekako takole

Radeon 9000AIW 42000sit
Radeon 9200SE AIW 46000sit
Radeon 9600AIW 52000sit

Mislim, da je TV na vseh ista, glede sarije pa me zanima kaj mi predlagate. Odločam se med 9000 in 9600 ker sem slišal, da so 9200SE bol šrot kot kaj drugega. Dnar ni glih največji problem. Najbolj me zanima kolk zahtevne igrice poganja 9000, oziroma koliko % je slabša od 9600.


LP


Lesy

Boki_ ::

Kje pa si dobil take zasoljene cene?
I'm back

MEDENA ::

OMG!

lesy1 ::

No. če kdo slučjno ve kje za nižje cene je seveda dobrodošel, da jih objavi.

Naj še enkrat povem, da gre za AIW-ali All in wonder grafična kartica z TV tunerjem.

LP

lesy

Cene sem našel v slovenskih spletnh prodajalnah.

lesy1 ::

Sem res mal zasral cene, ker sem jih pisal na pamet

Radeon 9200SE AIW 37000sit
Radeon9000 AIW 42000sit
Radeon 9600PRO AIW 52000sit

LP

lesy

ganzi ::

Ne bi dal tok kesha za niti eno od teh pa da so AIW na kubik.
LP

MEDENA ::

še vedno predrage k pes.

lesy1 ::

Kaj pa naj pol kupim, ko je po vašem mnenju poštena cena in kje. a naj kupim ekstra grafično in zraven TV kartico (sem imel že 2, obe izdahnili).

Jaz bi rad samo da bi delal in pa da se nebi preveč zavrgu €


LP


Lesy

SodVina ::

jaz bi definitivno kupil zadevo loceno. Prakticno dobis za manj denarja loceno isto graficno in eno solidno tv kartico. Recimo r9600 + winfast 2000 expert = pribl.40 jurjev, kar je 12 jurjev manj, kot ce kupis skupaj). Ko pa nadgrajujes, pa lahko zamenjas le graficno in si tako zmanjsas stroske nadgradnje. Torej za pribl. isto ceno, kot je r9600 AIW bi dobil winfast 2000 expert + R9600 PRO, pa imas definitivno boljso graficno in vsaj enako, ce ne se boljso tv kartico.

jaz sem najprej tudi hotel kupiti AIW, potem pa sem ugotovil, da nima smisla, in sem kupil loceno. Ko bom nadgradil, pa bo zadeva cenejsa, kot ce bi moral spet kupiti AIW.

No, to je samo moje mnenje.

lesy1 ::

Pa ti vredu dela od Leadteka? Jaz sem mel Winfast 2000 pa mi je crknu natanko po 1,5 leta oziroma mi dela samo v črnobeli tehniki.

Tako da ne vem



Prej sem pa mel od Zoltrixa, pa je vse kar lahk rečem, da vešjega škarta še nisem videl.

LP

Lesy

SodVina ::

Imam Winfast PCTV 2000XP EXPERT (upam da sem prav napisal), zadeva dela v redu, na trenutke je slika celo boljsa kot je bila prej na TV.

Zoltrix:D :D :D

Ne poznam nikogar, ki bi reku, da je zoltrix dobra firma. "Videl" sem:
Zoltrix Tv tuner -jajc, sicer se je skoraj videlo, kaj je na sliki
Zoltrix FM tuner - med piskanjem si vcasih celo slisal, ali gre za muziko ali porocila
Zoltrix zvocna kartica - Ja ne, sicer boljsi zvok kot tuner, ampak....

Torej, Tv kartica meni dela v redu, res da je nimam dolgo, Zoltrix je pa resnicno "klasa zase!":D

lesy1 ::

Se oproščam moderatorjem, ker sem pomotoma odprl še eno temo z istim naslovom, izbrisat pa je nisem mogel.

LP

lesy

userc ::

SodVina, sem imel tv2000 expert in imam zoltrixa. Odgovor: ne nakladaj!

userc ::

drugace pa je pri nas R9000AIW po 15000 sit z ddv...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

razvrstitev radeonov

Oddelek: Kaj kupiti
442661 (1597) jest10
»

Glasen ventilator na Radeonu AIW9000

Oddelek: Strojna oprema
141316 (1194) boštjan
»

Nakup tv kartice

Oddelek: Kaj kupiti
6871 (825) SodVina
»

Od česa je odvisna hitrost računalnika?

Oddelek: Strojna oprema
283627 (3088) GregaST
»

Komentirajte konfiguracijo računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
252022 (1716) kopriwa

Več podobnih tem