» »

Hercules 8500LE:: zamenjava hladilnika

Hercules 8500LE:: zamenjava hladilnika

kroff ::

lp

mene zanima ce je ze kdo probal zamenjat hladilnik na hercules radeon 8500LE 64mb.
ta je namrec prilepljen na procesor. so kaksni posebni triki da se ta stvar odlepi??

hvala
kroff
KroFF

------------------------------------------------------------------

PARTyZAN ::

Zaviješ v pet vrečk in daš zadevo za pol ure do 1h zmrzovalnik. Potem samo ven vzameš in hladilnik vrtiš levo in desno da gre dol...samo dol trgat nesmeš.

kroff ::

hehe...to ti resno mislis?
sej v teoriji bi moralo bit tako...samo pol ko je una stvar zmrznjena...in se to vzame dol....kako preostali del termalne paste ocistit iz procesorja?
KroFF

------------------------------------------------------------------

PARTyZAN ::

Pri meni ni skor nič gor ostalo :) samo z alkoholom in gazo sem potem zadevo spucal do konca :)

SnakeBite ::

kroff: Kr zaupi PARTyZAN, če ti pa mal ustane termalnega traku pa podrgneš s kšnim plastičnim ravnilom pa bo

kroff ::

ok...bomo vidli....je reku slepi.

kateri hladilnik pa mi pol priporocate? ..sej ne mislim kej dosti overclockat.(od 5 do 10% max ..sej vec kot tolko menda niti ne gre :-)
sm si kupu nek titanov hladilnik iz bakra in ventilatorjem...samo se lahko montira samo ce mas luknje. ...no ja ..dobim vsaj zraven se hladilna rebra za rame :-)
je kaksn paisiven hladilnik dovolj? ..ker za procesor mam uno zalmanovo pahljaco in 10cm ventilator ...ki ga kamot nastimam da lahko piha tudi na graficno kartico...al pa dodam se enega.
pa kje dobim to termalno pasto ki je tudi lepilo?
KroFF

------------------------------------------------------------------

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kroff ()

Tomay ::

Probaj z zobno nitko. Potegni zobno nitko med procesor in čipom in počasi žagaj z nitko levo, desno. Manj verjetno je, da boš odtrgal gpu.
Voodoo 4Ever

SnakeBite ::

Na CoolPc dobiš termalne trakce. Jest sm lih kupu tiste od 3m k so najbl pucen pa so ful uredu. Pa uzem še kšna hladilna rebra pa ventilator , da lih ne boš plačal več za poštnino kt za robo:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Termalna pasta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
11826282 (6042) Valvoline
»

ventilator za matično pološčo 4x4 ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
212136 (1772) maxum
»

hd 4850 + AC accelero s1 rev 2 ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
717693 (5532) M-XXXX
»

Procesor se je prilepil na hladilnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
91155 (972) T-Majo
»

Procesor-hladilnik je lahko karkoli narobe ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
342546 (2122) Urc

Več podobnih tem