» »

Lokali v Ljubljani

Lokali v Ljubljani

SkIDiver ::

No mene zanima kje so dobri lokali v Ljubljani po ponudbi. Predvsem pizzerije. Že vnaprej hvala za informacije. Pa če lahko napišete kje se nahaja, bom najlažje vedu.

btw: iskanje sm uporabu pa nism nč najdu, ker se spomnem, da je že bla ena taka tema dolg nazaj.

perci ::

Pizerije, hmmm. Recimo: Foculus (blizu Križank, NUK-a),
Azur (v Rožni Dolini),
Sokol (zraven magistrata), Jurman (na zaloški v Fužinah), Krona (tut v rožni dolini), Emonska klet (zraven maximarketa, nasproti Brewery pub-a),
Piramida (v šiški med tivolijem in staro cerkvijo),
Tunel (ne boš verjel - zraven tunela)
Pub Legende (zraven kina VIČ)
Tramvaj (čez često od kina VIČ)
Katra (spet v rožni dolini blizu študenta)

No, to je zanekrat vse, če se spomnim še kako solidno, sporočim.

Tomi ::

Vsekakor je Foculus najboljša picerija, kar sem jih poskusil.
Kar pa se tiče Legend, je pa tako, da je ponavadi gneča, ker je to po moje prva ali druga izbira študentov na Aškerčevi in Tržaški, ker je pač blizu. Najboljše pice imajo po mojem mnenju v Legendah v soboto, ko ni gneče, in se lahko bolj potrudijo (recimo morska je v soboto bolj polna).
Pa poglej, kaj pravijo na Lakomu še link.
metrodusa.blogspot.com

.:joco:. ::

Perci, a ste se to u šoli učil, al kaj? ;)
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

perci ::

Joco: vsekakor, to je v prvem letniku :D , v drugem smo pa prišli na resne oštarije :D. Kot bi rekel Ilovar: s kruhom pomazano >:D

TESKAn ::

Za moje pojme dajo v Legendu preveč sira na pico...hehe, enkrat sem bil ob tem tako žejen, da sem popil zraven 1 liter jabolčnika...in doplačal enga jurja...
Drugače majo pa zame dobro pico v Emonski kleti in Tunelu.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

spacejam ::

po moje je Napoli najboljsa in nato Legende nisem se bil v Foculus, vendar vem da tunel in emonska so za nic
Space-jam Team & Co.

.:joco:. ::

V legendah je najboljša skleroza8-) . V tunelu je tudi zelo dobra pica.

Perci: aha, pol tako kot jaz, samo da sem blizu Lj, pa pol grem velikokrat domov jest. Vidim, da zadevo obvladaš, tko da ti je blo verjetno prvi letnik naredit za šalo;)
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

ali3n ::

..pozabili ste na Etno - Podutik... večkratni zmagovalci Nedelovega tekmovanja za naj pizzerijo... priporočam
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

perci ::

Spomnil sem se še ene v Tacnu: mislim, da se ji reče Kaval - italijanska restavracija in picerija, pa še biljardna hiša je zraven ;).

glede Foculusa: pred tremi leti smo s sotrpini s faksa vsaj enkrat na teden hodili tja na pico in se je žal preobjedli - takrat so mi bile tam zelo dobre pice, sedaj pa so mi nekako preveč polne vsega. Meni osebno je skoraj najboljša pizza v Azurju, v Piramidi pa najboljša mehiška.

b ::

A bo kdo omenil Cerin? Meni osebno med najboljsimi tremi pizzerijami v Ljubljani. V isto kategorijo spada se Trnovski zvon.

Jaz sem bil v Napoliju zadnjic navdusen nad nekimi njoki, pizze mi tam niso tako dobre, niso pa slabe. Vsekakor je Napoli odlicna izbira, ker nimajo samo pizz.

Foculus je tudi v redu, ampak tam ze dolgo nisem bil, ne vem zakaj.

Azur meni osebno ne ustreza ravno, mogoce zato, ker so, ko sem se pil pivo, imeli samo Union... Mislim da niso imeli niti uvozenih piv.Tudi pizze mi niso bile najbolj vsec. To je bilo recimo 3-4 leta nazaj, ko sem bil pogosto tam okrog.

Kaj pa kaksne druge restatavracije, ne pizzerije? Jaz ven v pizzerije skoraj ne hodim vec, ker ogromno pizz narocim. Ko grem ven jest (pogosto) se, ce je le mozno, odlocim za kaksno drugo hrano.

Torej: Najljubse restavracije (non-pizza) in najlubse pizze na dom?

Mogoce bi pa bilo treba odpret temo za vsako kategorijo posebej :-)

lp,
Borut.




iration ::

> Azur meni osebno ne ustreza ravno, mogoce zato, ker so, ko sem se pil pivo, imeli samo Union... Mislim da niso imeli niti uvozenih piv.Tudi pizze mi niso bile najbolj vsec. To je bilo recimo 3-4 leta nazaj, ko sem bil pogosto tam okrog.


to je točn to zakaj mene ni bilo tja ene par let - pred tednom ali dvema pa sem se spet oglasil, pa sm vidu, da majo sedaj tudi laško, sicer sm pa pil erdingerja (majo točeno in v flaši).
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

borchi ::

kdor ni bil na pici v Trti še ni jedu pice!
l'jga

perci ::

A bo kdo omenil Cerin? Meni osebno med najboljsimi tremi pizzerijami v Ljubljani.

No, jst jih bom pa mal pograjal. Prideva s punco na kosilo v Čerina. Vse OK, kelner prijazen, vse kul. Potem pa se je začelo. Naročila sva običajne stvari: jst eno pizzzo, ona pa zelenjavno lazanjo. Naj povem, da sem po 45 minutah čakanja (brez heca - še malo dlje je bilo) imel vsega dost in napizdil kelnerja. On se mi je opravičil in rekel, da 45 minut pa sigurno ne čakava. !?#%&$&% WTF? Kaj bo on men govoru kolk jst čakam, če sva pa oba s punco na uro pogledala???? No, po opombi je šlo vse ekspresno. Punca je dobila lazanjo po 10 minutah (skupaj torej 55 minut), jaz pa svojo pizzo še 10 minut kasneje (skupaj torej 1 uro in 5 minut). Če bi bil sam, bi že zdavnaj odšel, vendar me je punca prosila naj ostaneva. Kako ji je bilo potem žal ;). Skratka, pljunem na Čerina, nikoli več ne grem tja in vsem, ki slučajno mislijo it tja ga odsvetujem. Aja, pizzza je bila verjetno okusna, vendar jaz tega nisem opazil, ker sem imel preveč razdražen želodec ood vse jeze, usta pa sem imel penasta, tako da brbončice niso mogle najbolj opravljati svojega dela. Od zdej naprej: če čakam minuto več kot pol ure, zapustim pizzerijo - tudi, če 10 sekund za tem prinese pizzo.

b ::

Hehe...jaz takih slabih izkusenj tam nimam...VSA hrana zelo dobra (odlicna kosila imajo). Mogoce sem kdaj cakal malo dlje, ampak mislim da 45 minut nikoli. Pa sami stiskajo pomarance (ko so sveze primerno poceni, zdej ne), tko da majo dober dzus. Aja, se je ze zgodilo, da je blo treba mal dlje cakat, ker se je ena pizza strgala...ostali so dobil prej, jaz pa sem moral pac se slabih 10 minut pocakat, ampak sem pac dobil prvo naslednjo :-)

Je pa se nekaj kar me zelo moti pri nekaterih gostilnah...

Narocis schweppes, dobis fresh.
Narocis coke, dobis sola colo.
Narocis juice, dobis un shit, ki ga mesajo skupaj z vodo ("Iz avtomata").

Fuj.

Ogabno. Navadno se ob taki praksi pritozim in jim povem, da se to ne pocne in da verjetno ne bom vec sel tja, ce nimajo kaksne druge zelo pozitivne stvari (recimo odlicno hrano).

Ampak to me pa res moti...ce recem Coca Cola, potem hocem dobit coke, ne pa neko svinjarijo iz ljubljanske pivovarne. Dzus so 100% stisnjene pomarance, ne pa nek ekstrakt zmesan z vodo. Kaksna je razlika med Schweppesom in ponaredkom pa itak vsak ve...ogromna.

lp,
Borut.

Asgard ::

foculus je kar ql, samo najboljse je it k siptarju na burek, al pa v tivoli na horse burger. Pice so bel tko tko povsod po lj.

b ::

Huh? V Ljuboljani je kar nekaj dobrih pizzerij, zelo dobrih. V primerjavi s tem kar je drugje...

Anyway, glede na mojo lokacijo je se najblizji fast food Kebapci na Trubarjevi..se ga kar pogosto posluzujem zadnje case :-)

Blizu je tudi Hors (100 metrov naprej, cez Resljevo), ce komu pase, tko da kar se tega tice problema ni.

lp,
Borut.

Uporabnik ::

Perci sva že dva! Enako se je meni v čerinu zgodilo pred ene 5-6 leti, sam da sva s punco odšla še predn je prnesu pico (dejansko so nekateri, ki so prišli za nama dobili pico pred nama). od takrat pač nisem bil več tam.

SkIDiver ::

Hoho:D Jz sm pa mislu, da bo kak jalov odgovor sm notr padu. Opažam, da nismo samo dobri navijalci svojih računalniških konjičkov ampak tudi dobri jedci z povdarkom na okusu in izgledu.

Pa hvala za obširne informacije.

Sergio ::

Sk|Diver: še preslastni jedci, če mene uprašaš. se hitro naberejo kilogrami :8)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

SkIDiver ::

Hehe vrjamem. Men tak al tak ne potegne več kot 75 kg:D

KernelPanic ::

Kateri so pa lokali v Ljubljani z WiFi dostopom do interneta?

dostmamtega ::

Daleko najboljše pizze majo v Garaži na Dolenki!

gendale ::

a ima katera picerija v lj kebab pico?

to je pica na kateri je meso za kebab + omaka
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

temameseca ::

Dobis jo lahko v Šumiju pod Fakulteto za druzbene vede. Je pa ena boljsih pic, kar sem jih kadarkoli jedel :P

Steinkauz ::

To obstaja? Awesome, treba probat :))

Drekcpekc ::

Kebab pico ima Halo Vučko, dostava seveda.

globoko grlo ::

+1 za Garažo

energetik ::

V Foculusu imajo sedaj na izbiro tudi polnozrnato testo, brez doplačila, pri vseh pisah. Odlično.
Poznate še kakšno drugo picerio, s tem testom?

T-Majo ::

Emonska/Foculus je tu tu. Nekak enako zame, kar se tiče pic. Ostalo je pa v Emonski dosti boljše od Foculusa.

V Pub Legendah sem jedel 2x, sicer ne pice. In mi ni bilo všeč, postrežba pa najmanj.

Steinkauz ::

Pub legende sploh ne omenjaj. Totalno kretenski in neprijazni natakarji. Če si študent si za njih drek

Men je full dobra pica v Mirju pr tobačni. Lazanje majo tut ok.
V emonski pridem ogromna pica(čist prevelka), okus pa srednje
Foculus mi tut ni nič posebnega.

Drugač pa kr velik hodim v Barjana v Murgle centru in če prideš popoldne ko ni gužve ti pico fajn zapeče in pride tut zelo dobra.

mataur ::

gendale je izjavil:

a ima katera picerija v lj kebab pico?

to je pica na kateri je meso za kebab + omaka



Julči...zelo dobra, če jo lih ne zažgejo...

Adrijan0 ::

Hombre? Meni je tam pica u LJ izmed najbolših. Pa še vedno ko grem je za parkirat.

Steinkauz ::

Homre tut ni slaba ja

gendale ::

temameseca je izjavil:

Dobis jo lahko v Šumiju pod Fakulteto za druzbene vede. Je pa ena boljsih pic, kar sem jih kadarkoli jedel :P

bo treba it probat :)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

LordTado ::

Kaj je zdej z globalom?

gendale ::

reče se mu top

oziroma kaj te zanima o njemu?
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gendale ()

LordTado ::

Isti lastnik ali kako?
Ista družba?

gendale ::

isti lastnik ne vem če je

družba je pa dokaj podobna, kolikor sem opazil
je pa res, da nisem tam ravno pogosto
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

PromeuZ ::

gendale je izjavil:

a ima katera picerija v lj kebab pico?

to je pica na kateri je meso za kebab + omaka


Halo Vučko (nujno piščančjo, kajti goveja ima slabši okus) in Piramida jo imata. Vendar je tista v Piramidi definitivno manj prebavljiva, saj vsebuje ornk manj omake pa tudi z zelenjavo zelo skoparijo.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

gendale ::

piščančjega kebaba ne morem videt odkar sem jedel enga ogabnega v bolgariji
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Aston_11 ::

Ni razlog v Bolgariji, niti v piščancu, niti v kebabu.

Tomas 33 ::

Giros je in ne kebab, je pa grška jed. Bo treba na FDV-ju še kakšno diplomo iz kebaba ter girosa spisat.

gendale ::

giros je kaj?
v bolgariji?
ne vem kaj si ti jedel, ampak jaz sem tam jedel kebab (leta 2004, sunny beach)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Aston_11 ::

Tebi itak vse škodi. Že v tej temi. Bil si pjan v bolgariji, ni bil tisto kebab in ni bil piščanec. Saj veš,če smrdi, je drek. Kar je tebi itak bolj ali manj jasno. Poznan občutek, je res?

Se dobima v Fužinah?! Preberi eno temo o gradnji, ko boš opazil kladivo, ki bo priletelo in ti bo pozvanjalo med ušesi, he he.

gendale ::

aston po internetu si pameten, vabilo za jutri si pa zavrnil
ti in vsi drugi hejterji :)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Aston_11 ::

Sem te povabil v fužine. Obleči majco. Nisem pa hejter. Taki ljudje, ki jih ljudje hejtajo, se mi smilijo. Reveži so.

Oktan ::

Pozdravljeni, zanima me če kdo pozna kakšne prostorne lokale (imajo tudi zunaj za sedet) v Ljubljani, kje bodo danes prenašali tekmo Lige prvakov? lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Picerije z najboljšimi picami pri nas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25491246 (74336) korenje3
»

Ljubljana: kje jesti kot študent? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6012771 (8576) suntrace1
»

Katera je najboljša

Oddelek: Loža
242463 (1807) korenje_ver2
»

Lacen - rabim lazanjo

Oddelek: Loža
172597 (2059) nokia6310
»

Naj naj pizzerija??

Oddelek: Loža
297973 (2954) TheHijacker

Več podobnih tem