» »

Miskin kurzor skace!!! Help!

Miskin kurzor skace!!! Help!

alf__ ::

Res ne vem kaj nej nardim.
Mam kopjutr, mi zacne disk srat, nesm na servis k mi je model oblubu da mi ga free zamena k se pac poznava pa mi kljub temu da ni garancije prizna. Super vse in prou...
Disk da not in mimgrede zahtevam se 128 rama names mojih 100mhz 64. Da mi 133mhz in se eno mis logitech wheel kupm.
Pridem dam dam winse gor...fuckin suxxxx!!!
vsak najmanjsi programck mele...mis mi pri tem ce jo premaknem skace namesto da bi lepo sel po enkranu....what to do...
prej vse supr delal...
;((

whatson ::

napiši slovensko... ne da se mi brat narečja...
pa pazi malo na izražanje, ... ;(
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

|klemen|(c) ::

whatson ne utrujaj... če ne razumeš kaj je napisal pol pa pojd u afganistan... :\

ro3b ::

mal poglej u bios ce mas mas vse uredu nastavljeno ce pa ne bo pomagal pa napis format c:

:D

ChiefThunder ::

probaj samo svoj stari ram notr dat, če bo kj pomagal. Disk pa preveri s kakšnim programom (scandisk).
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

whatson ::

klemen: pardon (not), ampak če bi vsi govorili v svojem narečju, nevem kam bi prišli... če bi jaz pisal v svojem narečju, stavim da me ne bi nič razumel. Sorry, da nismo vsi iz enega kraja...

Sicer bi (z nekaj truda) razbral vsebino problema, ki ga je navedel alf__, ampak a je res tako težko iz sebe spravit kanček pogovorne slovenščine?

nevem no.. mogoče se motim.. sorry... :\
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

|klemen|(c) ::

@whatson

ma ja sej si car... :\

alf__ ::

Lep pozdrav!
Hvala vam za skrb! Resil sem problem. Nekje sm najdu star cd od plat in nalozu driver za udma controler. Mam plato Qdi k sicer malce sux in z vidnowsi je do zdej skoz delal sam s tem diskom k je udma ni :) uglavnm ugotovu sm kaj je blo. Prej je vedno k je bil nalozen dvojni fifo controler stvar delala grozn pocas..ko pa sm dal single je stvar noro dobr delala (ko so bli sam diski). No zdej sm najdu un driver za udma controler od plate pa stvar dela. Vseen hvala vsem ki ste proba rest moj problem!

Trubar ::

Disk fuč. Men isto delal.;((
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

alf__ ::

mislm da je disk uredu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenska narečja

Oddelek: Loža
385080 (3519) PacificBlue
»

NEC ND-4550A-ne snema dvd-jev!!

Oddelek: Strojna oprema
445449 (2431) hudychk
»

Moteča ljubljanščina? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15522405 (18662) T-h-o-r
»

Slovenščina

Oddelek: Slo-Tech
251854 (1583) Freak
»

RAID FAkju

Oddelek: Pomoč in nasveti
191935 (1639) Paramedic

Več podobnih tem