» »

Napajalec

Napajalec

Floyd ::

Kateri napajalec se trenutno najbolj splača?
Ni mi pomembno daj je okrašen z lučkami. Važno, da je tih in močen (min. 450W).
Če posilstvo je neizbežno, lezi in uživaj! KONFUCIJ

Dr_M ::

tagan 480W (cca 21k) ali enermax noisetaker 430W (cca 23k).
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Caligula ::

LC power silent 550 w za borih 10.000 SIT v Mlacomu. To se dalec najbolj splaca.

Alirio ::

550W Lc-Power se ti ne splača ker ni dober in je njegova moč zelo manjša od 550w splača se ti vzet tagana 480W za 21k.
lp.
Alirio
Asus P5K, Intel 2 Duo E6750 2.66MHz, NV8800 GT EVGA Overclocked, Geil 2x1GB Kit

Caligula ::

Alirio, daj malo povej-kake so tvoje izkusnje z LC power silent in pa se to kozlariujo razjasni-aha, a recimo, ce ma realno 480w namesto 550, pol se pa bolj splaca 480w napajalnik za enkrat vec denarja?!?

e ta napajalec imas, napisi konkretno kaj je narobe, ce nimas pa ne pisi neumnosti.

Tako butaste utemeljitve se nisem slisal. Sploh pa testi in lastniki tega napajalca dajejo mislit, da blage veze nimas.

Keyser Soze ::

Ker je tako splošna tema bom pa še jaz malo zasmetil.

Rabim napajalec, ki je manjši od klasičnega ATX(kolikor se da) a vseeno zmožen kakšnih 300W.

P.S.: Izgleda da LC tle ne pride v poštev.:D

Alirio ::

Ok moje utemelitve zakaj se bolj splača kupiti Tagana 480W kot LC-Power 550w!
Imam oba napajalca in pri sledečem računalniku: NF7-S 2.0, Barton 2500+M@2631 MHz, ATI Radeon 9800 Pro 420/750, 2 cd-roma, Zvočna kartica Creative LIVE, Trdi disk maxtor 40 GB, 2 Modri Katodi, 2 UV katodi, 120mm Ventilato TITAN, 80mm Ventilator z ledicami.

1. Ko sem imel še 550W Lc-Powerja mi je vse skupaj dopuščalo ATI Radeon 9800 pro na defoult frekvencah in procesor ni smel biti navit čez 2GHz.
2. Ko sem nabavil Tagana 480W je vse skupaj delalo na v drugi vrstici omenjenih frekvencah!
3. Lc-Power 550w Ima popolnoma nestabilne linije in nihanje napetosti je ogromno!
4. Tagan 480w ima stabilne linije lahko potrdi še kakšen drugi uporabnik (MEDENA)
5. Meni se sploh ne zdi da je tistih lažnih 550W v pravem smislu 480W ampak dobrih 400w zato ker bistvene razlike med prejšnjim LOGICOVEM 400W napajalcem in LC-Powerjem nisem občutil. (morda se motim ampak tako se meni dozdeva)

No to so moje utemelitve po tem ko sem imel 1 mesec Napajalec LC-Power 550w za 10k in ko imam 3 dni Tagana 480W.

Pa mislim da se bo še kar nekaj ljudi na temu forumu strinjalo z mano da se vam oziroma se ti splača dat 10k več in imeti en napajalec ki je super za Over Clockanje ima stabilne linije je sorazmerno tih in ima pravih 480W!

lp.
Alirio
Asus P5K, Intel 2 Duo E6750 2.66MHz, NV8800 GT EVGA Overclocked, Geil 2x1GB Kit

LittleDevil ::

Bolj se itak splača tagana vzet, ker ga imam tudi sam in vem kaksen je. >:D
Samo se pa tudi Tagana 480w da na kolena spraviti in to totalno.

LP

Alirio ::

No sej glede tega da se ga da na kolena spravt nisem trdil da se ga ne saj se da tudi kakšnega OCZ-ja ampak samo s tistim res Hard Hard Over clockingom medtem ko se da Tagana že veliko prej. Medtem ko pa 550W Lc-Power gre na kolena že sam po sebi brez kakšnega velikega truda.
lp.
Alirio
Asus P5K, Intel 2 Duo E6750 2.66MHz, NV8800 GT EVGA Overclocked, Geil 2x1GB Kit

Shark-357 ::

ne vem no meni kar dobro dela LC550W sem zadovoljen za 10K

bond007 ::

Meni tudi... pa čudno se mi zdi da ti je počepnil ob tvojem navitju. V reviewih so imeli še bolj požrešne konfiguracije od tvoje... pa jim je delalo brez problema na tem lc550W. Še več .. delalo jim je na 420W lcju z minimalnim nihanjem linij. Tudi sam sem zelo zadovoljen z tem napajalcem, čeprav nimam ravno nek super komp (v podpisu). Je pa sedaj res neslišen, ko je zvezan na 5V. Uglavnem tudi sam priporočam LC

Caligula ::

Ej, dokler sm mel zdravo plato sem AMD 2400 na zracnem hlajenju spravljal na 2400 z LC 550.
Po mojem mas motnje ti ali pa mas defektnega LC 550. Nesi ga zamejat.

Clovek, ti priporocas enkrat drazji napajalec, ki je na testih v isti konfiguraciji dosegal enake ali slabse rezultate.
VSI testi po netu pa ga hvalijo v nulo...

Se cew bi se dalo (in samo ce) navit pac za 20 mhz vec,.. je to vredno 10.000 SIT?

Za matematicnega retardiranca mogoce za normalen folk pa ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater PSU za hard OC (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
59727729 (16275) LittleDevil
»

Chieftec 420w ali lc silent giant 550?

Oddelek: Strojna oprema
241469 (1199) sirotka
»

kateri napajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
291610 (1206) DominusSLO
»

Kateri napajlnik za DFI lanparty?

Oddelek: Kaj kupiti
342474 (1887) Caligula
»

Kupil bi napajalnik - najbolj tihega! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
615117 (3937) St@jler

Več podobnih tem