» »

UPS

UPS

Shershen ::

Ker je poletje prineslo veliko neurij sem se odločil za nakup UPS-a.
Rabim nekaj čim bolj preprostega (2x220V + tel. kabl). Skratka nekaj poceni, samo da sem varen pred strelo.

Predlogi ?
  • spremenil: Shershen ()

sasox ::

UPS je brezprekinitveno napajanje......

srale ::

brezprekinitveno napajanje z dodatnim relejem za preveliko napetost..sicer deluje..imam enga..res me je že rešu..samo modem pa še vedno zgori če kaj pride po liniji...je pa tudi res da nam je nekaj dni nazaj šla skrinja,jaz sem pa umes igrau igrce..in vse ostalo celo...skrina pa je šla zaradi nihanja napetosti...ups je pa res malo cvilu..saj veste zvočni signali pri prižiganju..

Daedalus ::

Kupi navadno prenapetostno zaščito, ki ma tud priključek za modem, pa ne bo strela več težila...:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Mac ::

Lahko bi vprašal en štok niže.
Prava stvar z garancijo 90000 DEM je
Rolan.si.
Ampak samo zaščita. Če pa hočeš še UPS, pa poglej tole:
UPS in prenapetostna zaščita..

Drugič pa vprašaj prek LanChat-a pa ne delaj prometa Tele-komu!!

Horhe ::

Kupi APC , je najboljsi in ima res software podporo kot se šika...
priporoćam Smart UPS 420 , cena okol 20000 sit
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

Stra ::

NE priporocam MGE UPS Systems (osebno imam ellipse 300, stal pa je okrog 18kSIT, ce me spomin ne vara). Zakaj? Ker se mi je ze veckrat zgodilo, da sem prizgal monitor (15"), UPS je rekel *click* in kompjuter se je enostavno resetiral.. Doh.. :|
Je pa res, da sedaj ko imam 19" monitor zadeva laufa v redu, ker monitorja nikoli ne ugasnem ampak ga dam v stand-by..

srale ::

Straker: ni kriu ups če imaš nan priklopljeno preveč...pač prevelika poraba energije..saj zaradi tega pa obstajajo različne moči ups-ou...sam uporabljam podobnega kot ti..samo da je 500-tka...pa še nikoli ni blo nič takega...
saj bi ti razložu zakaj se ti to pojavja pa vendarle bo vsak električar z veseljem povedu kaj se zgodi če preko varovalk zahtevaš prevelik pretok energije..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup ups (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Strojna oprema
23628831 (13113) ender
»

Priporočila za UPS

Oddelek: Kaj kupiti
61720 (1542) čuhalev
»

UPS - da ali ne?

Oddelek: Pomoč in nasveti
314855 (3965) denabiker
»

Nihanje napetosti v vticnicah (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
6310359 (8298) Pyr0Beast
»

Prenapetosnta zaščita in zaščita proti strelam

Oddelek: Kaj kupiti
61273 (1192) Mr.B

Več podobnih tem