» »

se splaca copermine kupit

se splaca copermine kupit

aleskos ::

mam plato staro dve leti, BX chipset in celeron mendocino 300 noter. se splaca pentium III 650 Mhz na slot 1 noter dat. oziroma kaka je razlik amed PIII na FPGA in slot 1?:\

JLP ::

Če maš dnar sam za CPU pa si ne morš prvošt zamenjave plate pol se sevede splača. Sam prej mal po BIOSu poglej če ti plata podpira ta CPU.
Drgač pa kašne velike razlike med FPGA in Slot 1 procesorji ni. Razlika je sam to da majo različno obliko prklopa na socket. In če maš ti Socket 1 plato pol ti itak FPGA not ne bo pasov.
Live long and prosper!

KamikazA ::

Kao da ne obstajajo adapterji FC PGA na SLOT1.

aleskos ::

ma ja, saj jaz kupujem slot 1 PIII, samo te ne vem ,a je kaka razlika v hitrosti ( ni vgrajen cache ali je, kak itd) med temi novotarijami FPGA in slot 1. Ker danes sem sel po predracun za nadgradnjo in sem dobil duron 800 plus ena plata MSI za skoraj 70000. tolk pa ne dam.

bbobst ::

Mam isto vprašanje kot Aleskos.
Mam tudi ene 2 leti staro BX plato (ABIT BH6) in celerona 366@412 ker več ne gre in bom enga Pentiuma3 ubodu - Samo ne vem kerga: FCPGA ali Slot1. Plate ne bom menjal.
Mnenja prosim !!!

Ark4nge| ::

Jst mislim da en PIII 700 Mhz slot 1 ne bi škodi sam je predrag. Lahko pa izbereš bolj easy varianto in kupiš za 25k Celerona2 600@900 pa bo !;)
Višje! Hitreje! Močneje!

shark16 ::

Jst ti svetujem Coppernima 700. Se ga da prov dobro navit, se posebno z dobrim hlajenjem. 0:)

shadow ::

ja sam navijanje ti prov nc ne pomaga ker verjetno ma model maximum 700 mhz v biosu tko kot jast ... (bx6 2.0) ... tko da .. nevem .. ce mi kdo posodi bi probu ce se sploh da kej navit .. mam sicer 9x153 ... sam bohve kok se lahko kej zanasas na to ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tualatin Upgrade Adapter nasel v ZG!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
14410774 (7112) Spajky
»

i440BX z PIII@800eb

Oddelek: Strojna oprema
151030 (863) tomi_m
»

Najmočnejši procesor

Oddelek: Strojna oprema
181638 (1067) blazp88
»

ABIT BE6, staró ja...

Oddelek: Kaj kupiti
251423 (1202) dvokolaš
»

Pomoč Celeron

Oddelek: Pomoč in nasveti
171313 (1116) DeLonghi

Več podobnih tem