» »

Bad sektors

Bad sektors

neki ::

Pred pol leta sm kupu IBM DTLA 30Gb 7200 ata100 in ze mam bed sektorje!!!!!!

A se to da reklamirat - tko de mi bodo disk zamenal ne pa sam formatiral tko d se bad sektorjev ne bo vec vidl?!?!?

Elemen_T ::

Ne, ne da se reklamirat!

To je popolnoma možno. Verjetno si izvajal veliko (un)installacij, verjetno si veliko uporabljal PC, skratka veliko si se ukvarjal s programi oz posledično z diskom.

Odstrani jih z Disk Defragmenter-jem (poglej download.com).

lp

JLP ::

neki:
Reklamiral ne bojo. Edin kar bojo nardil je da bojo pognal en program, ki nardi low level format in ti mastno zaračunal. Ta program ne skrije bad sektorjev ampak uporab dobre sektorje na disku in z njimi zamenja bad sectorje. Vsak disk ma zraven sektorjev ki so v uporabi še nekaj rezervnih rabno za take primere.
Tko da je najbol da greš na IBMovo stran in si dol potegneš ta program in to kar bi ti na servisu nardil in bi mogu plačat zastonj narediš sam.
Live long and prosper!

krucymucy ::

Zakwa ne bi reklamiral, sej je se v garanciji in ne bi smel tko hitr crknt!

TESKAn ::

Reklamiral? Dobiš nazaj ist disk, le da so na njem nardil LL format. Isto lahko sam nardiš, stane te pa nč ne. Pejt na IBM.com pa si dob programčič DRIVE FITNESS TEST, pa z njim nared LL format, clear disk al neki tacga. Men je pomagal, pa še cajt boš pršparu.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

neki ::

Hvala za odgovore - ze vlecem dol un pogram:))

Sam disk me je pa čist razočarov mam ga sele pol leta in sploh ga se nism obremenjevov kej hudo in ze bad sektorji;((;((
Prej sem mev Seagate 2.5Gb in res d je glasn sam delov je pa kt urca no sej dela še zdej in res sem ga obremenjevov!!!!!!
Mislem IBM SUXX;((;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

verjetno problem z HDD-jem (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
613524 (3027) TheJack
»

Win XP se je sesul!

Oddelek: Pomoč in nasveti
7967 (744) Zjeban
»

Bad sectorji

Oddelek: Strojna oprema
82047 (1786) Mr.B
»

Kako odstranit BAD SEKTOR?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151778 (1542) YiMMi
»

Disk in Bad sectorji!!??

Oddelek: Strojna oprema
222890 (2591) XtX

Več podobnih tem