» »

Programi za dlancnik

Programi za dlancnik

BEGINER ::

Torej zadeva je sledeca...
Lastim si pocketPC HP iPAQ hx4700, pa bi rad mel programe najn nalozene.
Sem slisal da obstaja program ki ti skonverta DVIX film na cca 50MB, seveda temu je potem primerna slika ki je manjsa in zvok, ki je slabsi
Uglavnem vse poznavalce podrobnih zadev prosim da mi dajo kksn link do kaksnih uporabnih programov, kateri bodo uporabni na mojem dlancniku, seveda tudi kaksna igra pride prov, da mi vcasih prikrati dolgcas...

Za vse nasvete in kakrsnokoli pomoc vam bom nadve hvalezen

Pa se povezava za kateri dlancnik se gre: DLANCNIK
  • spremenil: BEGINER ()

JOKER ::

Tako bom rekel ....
Najprej se je potrebno vprašat, zakaj boš dlančnik, ki si ga lastiš sploh uporabljal ?
Če sprašuješ za igre, potem ti tukaj ne morem pomagat, saj svoj dlančnik uporabljam zgolj za zapiske, naslove, ter za opomnik opravil, predvsem pa za GPS navigacijo, saj sem ga zgolj zaradi tega pred leti tudi kupil ....

Za ta program, ki ti sprašuješ se imenuje DivX Pocket Encoder .... malo pogooglaj, baje da Google najde vse .... :)
Za ostale programe pa je tako, da moraš vedet kaj želiš delat in šele takrat se ti lahko pomaga .... Jaz osebno imam vse kar potrebujem že integrirano v dlančniku (mislim osnovne programe). Edino kar naložim nanj je program za predvajat DivXe in pa softwer za navigacijo.
________________________________________________________
Ka te češ ....

BEGINER ::

Osnovni programi so ze nalozeni...
Ampak me zanima kaksne moznosti sploh obstajajo...
Sem neki googlal, samo vseeno sem se odlocil da povprasam tudi tukaj na forumu...
Torej tudi kaksno igro bi odigral na dlancniku, pogledal kaksen film, za glasbo je ze poskrbljeno, ostali programi so zadovoljivi...

Tako informativno pa me zanimajo moznosti programske nadgradnje mojega dlancnika...

Tudi navigacaja bi mi prav prisla...

Skratka poskusam pridobiti cim vec koristnih informacij...

LP!

JOKER ::

Ja glede navigacije je tako, da moraš dokupit GPS Bluetooth sprejemnik, kar so spet dodatni stroški.
Moj prvi dlančnik pred cca. 2.5 leti je bil takšen, da sem moral posebaj nabavljat GPS in ker mi to ni najbolj všeč, sem se odločil, da bo naslednji z integrirano GPS anteno in tako sem pred malo več kot leto dni kupil dlančnik z že vgrajeno anteno in z SIRF III čipovjem, kar je takrat bila novost, danes pa imajo že vsi ....
Programov za navigacijo je kar nekaj .... , ampak žal naše male državice ni nikjer popolno narisane oz. pokrite. Razen v TT5 je Eastern Europa dobro porihtana tudi Slo, v drugih programih TT6, iGO, Navigon, destinator 6 .... pa je Slo samo Major Route, pomeni AC križ in basta.
Najbolje je Slo pokrita v programu AdriaRoute ! Prva liga !

Dobro je da si naložiš SPB Pocket Plus, ki ti omogoča, da si na "namizje" daš ikone kot pri računalniku. Nasplošno ti omogoča ta program vse mogoče, kar se izgleda tiče.
Stanje baterije in prostor na karticah ... itd imaš prikazano z ikonami ... zelo lep programček.
Drugače pa mislim, da ne rabiš več .... Office, IE, Messenger, MP3, Outlook imaš pa itak že gor tako da .....
________________________________________________________
Ka te češ ....

BEGINER ::

JOKER vidim da obvladas stvar, me zanima ce si kratis cas s kaksno igro...
Drugace pa hvala za nasvete, pomoce je bila zelo dobrodosla in jo pozdravljam

JOKER ::

Igric ponavadi ne igram na dlančniku.
Naložil sem si jih takrat ko sem imel prvi dlančnik pač zgolj zato, da sem videl kako to zgleda pa veš kako je ko je stvar nova in jo imaš prvič naložiš vse kar vidiš, čeprav potem zadevo obžaluješ, ker so igre demo ... itd.
Tu pa tam zaigram igro, ki je že naložena v dlančniku ... Bubble ali kako se imenuje ter Solitare, drugač pa ne. Raje pogledam kak domač video ali pa Music Video.
Z leti pa ti ni več do tega in predvsem dlančnik uporabljam za to, kar je namenjen.
________________________________________________________
Ka te češ ....

JOKER ::

Malo sem poiskal po netu, ter našel to stran.
Malo preglej ....... Klick!
________________________________________________________
Ka te češ ....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri GPS za v avto se splača kupit teh časih ?

Oddelek: Kaj kupiti
367238 (4477) Kr_Edn
»

dlančnik za navigacijo

Oddelek: Mobilne tehnologije
122355 (2249) gregaster
»

Dlančniki

Oddelek: Mobilne tehnologije
51852 (1668) Mih@@
»

kateri dlančnik naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
362498 (2132) mile
»

Dlančnik

Oddelek: Kaj kupiti
191510 (1256) Keyser Soze

Več podobnih tem