» »

FaxServer v win2k

FaxServer v win2k

matic ::

FaxServices v win2k itd..
A je kdorkoli to ze karkol sprobaval in mu dela?
Men neka serje.. namestim lepo printercek kot fax masino in ko nekaj potem printam na fax mi nacne posilat amapak poslje pa ne.. kao vse klice... modem se prov odziva.. pol pa nevem.. kot da se s faxom ne sporazume!?!?

freejack ::

Kak modem pa maš? (pa katereo različico Win2k)

matic ::

zanima me za Win2k pro in win2k adv. server .. sej so pr obeh popolnoma enake nastavitve in mislim da imajo itaq vsi wn2k ta service noter!? Tko da to ne igra vloge tolk.. pomoje...

Modem je pa 3com usr ISDN TA Pro ... znano ... tista varianta ki je pri telekomu pri isdn paketu..

freejack ::

Hmm,..no ja,..bolj ali manj je enako,.. Hmm,..imaš gonilnike novejše al zraven ISDNa dobljene? Ker namreč podoben modem mam tut jst, pa ne vem zakaj ti ne bi delalo..

matic ::

uporabljam win2k gonilnike.. no dej ce tebi dela.. opisi mi malo cesa je zmozen.. da vidim ce se mi splaca matrat al ne!

Fakse lepo posilja? Sporoci ce je faks res uspesno poslan ali ne? Sprejema fakse? V kak format jih spravi ce jih sploh sprejme? Se kaka dobra stvar tega?

Ce karkoli lahko pomagas... NAJLEPSA HVALA!! :D

freejack ::

Splača se že splača, sicer pa deluje kot navaden (teflonski :))) faks,.. Zadevo uspešno opravlja, o končanju pa tem, tut sporoči, glede formata se pa ne spomnem, ko je tga neki časa nazaj, kar sn nazadnje z njim delal. Prejete sn tko al atko avtomatsko sprintal, tko da ne vem. Je pa ena slaba lastnost, da moeš imet računalnik skoz na netu (če se da tu kaj spremenit ne vem)...Mi je žal zmanjkalo idej, kaj bi ti lahko povzročalo preglavice, se pa splača (no, občasno)...FOLK,..dejte mal pomagat, jst sn kapituliral. 8-)

matic ::

Skos na netu!?! Pa sej ce mam jest comp. prklollen na net, pol ne morem posilat faksa.. ker je modem zaseden z netom in ga fax srvice ne potem ne more uporabit... .. . . . ???

Loki ::

DOH ane...
Sej nimas ADSL.
I left my wallet in El Segundo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Server 2003 - mnenje ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
47029702 (13136) darkolord
»

Support za Win2k MCAS/MCSE sam do junija?

Oddelek: Loža
151299 (1102) darian
»

Operacijski sistemi[splosne izkusnje] (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
606298 (5192) LordWorm
»

3comUSR ISDN ProTA (telekom - problemi)

Oddelek: Strojna oprema
181704 (1532) sb
»

Kako kej hitr dowloadate?

Oddelek: Loža
321895 (1603) Miran

Več podobnih tem