» »

Težave z particijo

Težave z particijo

PP111 ::

Pozdravljeni!

Imam en problem. pred kakšnim tednom dni sem hotel zdužiti dve paticiji v eno. Dobil sem program Partition Magic, in združil particije. Nato je program zagnal ponovno računalnik in je v prednalaganju windowsov opravljal združevanje, v katerem je prišlo do napake in particija se ni združila ampak je izginila. potem sem z programom Acive@ Partition recovery dobil particijo nazaj, samo problem je, da je v raw formatu in windowsi javijo da je treba particijo formatirat. Ne želim pa formatirati ker imam določene pomembne podatke na paticiji.

Zdaj me pa zanima kako podatke dobiti nazaj.
Poskusil sem že z nekaterimi programi, vendar se potem datoteke, ko mi jih obnovi na drug disk večinoma neuporabne, to se pravi mi javi neke erorre. recimo mp3-ja noče predvajati.

LP

iro ::

Mislim da lahko particije sformatiras . Se bos naucu za celo zivljenje.:P

schurda ::

@ppekol:
Jst sem razširil particijo in imam podobne probleme: vsi podatki, so neuporabni, bilokateri program uporabim. A si ti slučajno kako zrihtal?
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

Jan987 ::

ce mas gor mp3 je pac formatiraj in bos pac par dni laufl P2P:D

Oven-2k ::

Nja... bol malo je šans da bo kej uporabnega iz tega... Iz napak se učimo in večinoma se prepozno naučimo, da igranju s particijami s kašnimi programi ki naj bi omogočali, da se ob tem podatki ohranijo, nemalokrat sledi katastrofa :( Sam česa takšnega raje sploh poskušal nisem na diskih s kakšnimi "pomembnimi" podatki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z zunanjim diskom - POMOČ (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6111209 (10179) Jerry000
»

Saj se ne more zgoditi meni - izbris particije wtf? (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
784616 (3598) Dejk0
»

Ne igrajte se s particijami!

Oddelek: Operacijski sistemi
282591 (1763) drejc
»

[Windows] Kako odstraniti Linux particijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
627796 (6880) buneech
»

problem particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
181904 (1770) Izi

Več podobnih tem