» »

Kaj sotriti, če ti na banki odtrgajo 5.000.000,00 sit

Kaj sotriti, če ti na banki odtrgajo 5.000.000,00 sit

1
2
»

krneki ::

Pri upravnem postopku rubijo pač tistega, ki je prvi na njihovem "seznamu". Ko se un pritoži, rubiju drugega, potem tretjega in tako naprej, dokler en ne more dokazat, da to ni on. To vse na podlagi istega izvršilnega naslova ali celo istega sklepa. Sploh, da ne omenim, da je že verjetno odločba nična, ker niso ugotovila dejanskega stanja oz. izvedli ugotovitvenega postopka, kar je pogoj za izdajo odločbe (in da ti potem 2. stopenjski organ, ko stestira odločbo, reče da je znjo vse uredu, odnese pokrovko).

Zanimivo je tudi to, če gre zadeva po upravnem postopku, parkrat vprašajo upravno enoto za stalni naslov/emšo in upravna enota spet posreduje podatke samo od prvega na svojem "seznamu". Ne vem a imajo tako butast program, ki jim vrne samo vrednost za prvega človeka ali kaj. Recimo, ko grem jaz kaj na upravno enoto, moram zelo dobro prebrati kakšno potrdilo sem dobil v roke, ker do sedaj mi niti enega potrdila še niso dali pravega. Vedno so bili moji podatki zmešani s podatki nekoga drugega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eizvršbe - ima kdo izkušnje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7523893 (17274) MajorM
»

Izvršba na bančnem računu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9128999 (26280) OZZY
»

Neupravičena izvršba...

Oddelek: Loža
4913239 (11740) MoRp
»

Izvršba kljub pravočasni poravnavi terjatve - kaj storiti?

Oddelek: Loža
143419 (2887) PaX_MaN
»

javni dostop do številk tekočih računov !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10814137 (12383) MadMicka

Več podobnih tem