» »

Prenosnik do 400.000 SIT

Prenosnik do 400.000 SIT

stany ::

Pozdrav! Ker ste tu sami strokovnjaki, taki in drugačni, me zanima vaše mnenje glede nakupa prenosnika. Namreč, prenosnik kupujem prvič u životu, zato nevem, na kaj naj bom pozoren. Od trgovcev pa tudi vsak govori po svoje...torej...moje zahteve za prenosnik so:

Procesor: Centrino 1.6
Pomnilnik: 512 DDR
Disk: 60 GB
Zaslon: 15" (1400 * 1050)
Grafika: min. 64 MB

To bi bilo v osnovi vse...cena naj ne presega 400.000, prenosnik je lahko tudi iz Nemčije, oziroma iz tujine, mora pa bit ena solidna firma (HP, Toshiba, IBM, Gericom, Acer). Pogoj je da ma super zaslon, oziroma da je slika ostra, in vidna iz širokega kota.

Torej, prosim vas, da mi pomagate pri izbiri. Sam sem gledal Toshibo Satellite Pro M30 in HP nx 7010. Zanima me še vaše mnenje o vsem skupaj.

Hvala za pomoč in odgovore, ter LP,
Stany

nurmaln ::

Pomoje si kar visoke zahteve postavil az prenosniko do 400k.:\

bili_39 ::

Eh, jaz bi imel tega: neki Fujitsu Siemens , pa nima slovenske tipkovnice.
Sicer nima čisto vseh tvojih zahtev ampak ga po mojem lahko downclockaš, vzameš ven 64 MB od grafike in ne uporabljaš 20 GB diska. :D

The Yankee ::

Meni se zdi tale super : Butterfly Mobile CM15k Cinema (JAE) LINK

bojsi ::

Ta Fujitsu-Siemens se tudi meni zdi ugoden za to, kar nudi. Samo tudi mene moti ta nemška tipkovnica...mogoče se pa pri nas dobijo kake nalepke?

bili_39 ::

Nalepke - ne hvala. Bom počakal, mogoče pa se pojavi kakšen uvoznik, ki bo poskrbel za to.
Sicer pa tudi model s 15 palčnim ekranom ni od muh, če le ne bo pri nas stal 100 kSIT več.

bojsi ::

Ja, saj to je problem... kakor hitro bo se nasel uvoznik bodo cene konkretno visje. Te visje cene pa zaradi par 'slovenskih' tipk ne mislim placat.

SONiK ::

prestigio 157 ti nudi enako konfiguracijo kot jo zahtevas..sestavljajo ga u sloveniji in karkoli bo narobe ti nebo treba cakat 10 dni pac pa max 3 dni!

najdes ga .net tuki ali pa tuki

lp,sonik

SONiK ::

www.nakupovanje.net se misli s prvim linkom.

jlpktnst ::

damn, odločit se morm naj si kupim to zadevo z radeonom ali pa brez 3d grafike...

Kelscho ::

Tak prenosnik kot ga iščes dobiš v Kiki (Celovec), za približno 330 kSIT (1400EU)
Gre pa za prenosnik ACER Aspire 1681, z sledečo konfiguracijo.

ATI RAGE 9700 64Mb
15.4 LCD
60Gb disk ATA100
512 Rama
1.5 Dothan...
DVD DUAL rekorder

Imajo tudi FUJITSU-SIEMENSA za isti denar z zelo podobno konfiguracijo.
L.P. Boris


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri prenosnik je pravi zame? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14916387 (7348) Seb4
»

15.4 vs 15

Oddelek: Kaj kupiti
201845 (1480) nurmaln
»

Kateri prenosnik ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
684949 (3818) _marko
»

Prestigio prenosnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
19517602 (9778) Utk
»

Kupujem prenosnik cca. 400kSIt (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1018537 (6494) nurmaln

Več podobnih tem