» »

kateri CD-ji so najboljši?

kateri CD-ji so najboljši?

loudek ::

Pridem v trgovino in bi rad kupil CD-je, ki mi bodo še čez 10 le berljivi, da bom lahko še takradt pogledu svoje digitalne fotke. Potem pa bi rad kupu tud CD-je, ki hjih rabim samo zato da prenesem kakšno datoteko, ali pa da poslušam glasbo v avtu,ki se je naveličam že po enem mesecu. Kaj predlagate za nakup, kako naj preverim kvaliteto CD-ja.

lep pozdrav vsem in dobro shranjene fotke vam želim Domen

Han ::

FujiFilm, v slim škatlicah, ne v torti...

Vikking ::

Sony, TDK

Caligula ::

Men delajo VSI CDji tud po 7 let stari neglede na firmo. Ne kompliciraj. CDji niso neki problematicni. Kupi poceni pa je. DVDji so problematicni in tam je treba pazit. CDji so pa vredu bolj al manj kar vsi.

icek ::

Caligula: s tem se nebi strinjal. Ko sem prvic kupil pekaca (okoli 6 let nazaj), sem kupoval vse vrste medijev. Fujifilm, Sony, TDK, Maxell mi se danes delajo, Princo in razni noname pa so ze vsi pocrkali.

Sam kupujem Fujifilm ze dolgo casa in se nisem imel problemov. Razni Smartbuyi pa so sranje.
Rider of Theli
www.air-tv.net

AndrejS ::

@Caligula Zgleda da še nisi imel opravka s SmartBuy

Sami ::

Sony, TDK, Traxdata, maxell,...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

OldSkul ::

Jaz uporabljam Sony, SKC, včasih probam tudi kakšne Maxell.Izogibajte pa se Princo CD-jev.

iso2000 ::

Kupujem samo Plextor (Taiyo Yuden). Za enkrat še niti enega uničenega cd-ja pri pečenju in tudi vsi posneti delujejo bp. Pekač je Sony/Liteon

Caligula ::

Problem so bli vasi bedni pekaci takrat pa slabi firmwari. Te mediji ki se dons prodajajo so vsi OK. Tud z Smartbuyi nikol ni blo problemov-kaj sele z eproformance.

Ce ste mel pa kmecke pekace tipa Teac, Samsung pol pa lahk da nagaja kej. Sam vglavnem so bli pred leti firmwari pa pekaci kilavi.

Jst ::

Priporočam: Sony, TDK, Verbatim in seveda Plextor.

Caligula: Plextor 24x in SmartBuy se ne razumeta. LiteOn in SmartBuy se ne razumeta. A se sploh kdo razume z SmartBuy-i??
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Caligula ::

Men se je Liteon (tako CD kot tudi DVD pekac) razumel odlicno. Samo crni ali plavi so bili baje slabi ampak jih nisem imel.
Eproformance pa je Liteon obozeval.

lambda ::

No ja, Teac je bil best buy vse do 40x serije, 48x je pa imel že hude probleme, ker so elektroniko zamenjal. Drugače mi pa 40x pečka še danes lepo služi, tako da Cačigula nikar o kmečkih pekačih, če nisi imel opravka z njimi ... Samsung je seveda druga zgodba.

BoBi ::

Tudi jaz uporabljam samo kvalitetne CDje Plextor. V PC H.ANDu (v Trzinu) jih majo 50 torta za 3630,90 sit. Če pa to ni pocen!!! In to za najboljše CDje, kar jih pri nas dobiš (poleg Verbatim).
Plextor in Verbatim sta edini znamki, pri katerih veš, da boš dobil kvalitetne medije, pri ostalih pa nikol ne veš, kaj dobiš in kako bo zapekl.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali so CD-R mediji izdelani v Sloveniji dobre kvalitete označba 1010

Oddelek: Kaj kupiti
302101 (1553) Poldi112
»

Kaj NE kupiti!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1379502 (5826) jastreb
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776202 (4113) pingo76
»

Poceni prazni CD-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
978378 (6624) Zheegec
»

uniceni CD-ji pri peki z Nerotom

Oddelek: Pomoč in nasveti
241466 (1018) City

Več podobnih tem