» »

Colin McRae Rally 2005

Colin McRae Rally 2005

kilergas ::

NO je ze kdo spobal demo ? Zgleda da bo kar 32avtkov za razbit na cesti:>,.drugace pa ,.se zmer so trdi prometni znaki,..tiste skale nadlezne ob cesti jih je se vec,se skrivaj ose v travi,..Nekateri sodi ob cesti so pa kar lepo leteli po zraku:D Avta pa nism prepoznal na koncu,toyota je bila cokoladno rjava :D

mloncar ::

jst ne vem kaj mate vsi take probleme s temi znaki, pa kamni in podobnimi ovirami.. ..sej se ni treba zaletavat!

sej v reliju se tut ne zaletavajo v vsak znak in kamen, ampak se vsem tem oviram izogibajo! v resnici prletiš na en večji kamen, pa je lahko konc relija (počenno vzmetenje ali vzmetna roka), v igrci lahko pa brez večjih problemou nadaljuješ!

pač mal bolj po pameti vozte, pa mal bol brezmzo uporablite in držte se idelane linije! sej ni tak težko :)
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

Witboy ::

Dej mi kak link za demoooo :)

Hvala

kilergas ::

kilergas ::

MA tis znaki so tko mal svinsko posavljeni,.mal vecji ovink da ga mal pocez presekas bum se znajdes v znaku,tist kamni so pa tud na takih cudnih mestih,.ko hoces mal lepo pocez ovink speljat,zadna guma mal po travi ,pa dobis kamn 1cm/1cm pod gumo in si na boku z zlomljeni zivci :>

Witboy ::

damn... 2x sm vleku dol pa je ta demo en file en .dll okuzen z virusom :(

l-note ::

Ni ni, tisti .dll ni virus (tako ga zazna Nod 32), ampak je nek anticheat protection al nekaj takega. (protect.dll)
Odpri Nod Control Center, izberi AMON, potem Setup in zavihek Exclusion -> tam mu pokaži pot do te datoteke (recimo C:\Program Files\Colin Mcrae Rally 2005 Demo\protect.dll). S tem boš Nod-u dopovedal, naj te datoteke ne zazna kot virus.

Witboy ::

JA no sej pol sm NODa sklopu pa naredu se enkrat clean install colina... pa pol k ga zazenem mi javi error pa ne dela :( Any clue?!?

Exilian ::

pa pol k ga zazenem mi javi error pa ne dela :( Any clue?!?
zanimivo... mogoče bi bil tako prijazen pa povedu kaj ti error sporoči? Ponavad ga moraš samo prebrat pa ti je vse jasno.
It's not the opensource i hate.
It's the fanclub I cannot stand.

Brilko ::

Men je nod32 isto javu ja, in pol file zbrisu. :D Tak da ker nisem mel vlk časa sem igrco kr dol vrgu.

Witboy ::

hm... cak da spet zdownloadam... sam sm res ze obupu :'(

Thanatos ::

3 tips for cmr 2005 demo:

1.) DX9.0c
2.) najnovejsi driverji
3.) izklopi razne reforce, ali podobne refresh lockerje

speed machine ::

Ta demo me ni preveč prepričal. Nekako se še kr oklepajo zaprtih načinov rallya. Imaš eno stezo, in ne moreš z nje, če pa že slčajn zaideš si pa takoj na nazaj cesti. Tukaj mi je bil Xpand rally veliko boljši. Kaj je lepšega da malo zaideš iz ceste in zgrmiš v prepad, igra ti pa celo pusti da vidiš kak treščiš na dno, preden te zopet postavi na cesto. Pa še avto lohk tukaj do konca uničiš, pr Xpand rally-u pa boš prej ubil voznika kot pa uniču avto. Men se zdi to mal bolj realno.
//

Witboy ::

Evo, ponovno poinstaliral DEMO, vsi driverji pa dx9c gor vse druge stvsri laufajo bp edin ta po**kan demo ne!!! :'( ko ga zazenem mi napise:
CMR5.exe - Application Error
The application failed to initialize properly (0xc0000022). Click on OK to terminate the application.


No kaka ideja?!?

Raw ::

hmm same here.
I am what I am and I do what I can

boych ::

V osnovi boljši od štirice, avto pa sem stolkel do kraja.

Witboy ::

AAAAAAAAAAA to ni fer... jst bi tut rad prooobal :( Pa sm dal evo, se na drugo masino pa je isto... pa je not cist drug HW :( smrk

bond007 ::

Men je isto napako vn metal. KO sm namestil nov directx z MS strani pa je začel delat. Če bote kej fural povejte mal cajte.. evo mojga:

Witboy ::

hm... ja sej vic je v tem da sm sp2 gor dal in je dx9c ze gor... ce ga bi pa hotu nekak se enkrat rocno nalozit pa tak pravi da je nalozen in ga noce povozt... tak da kot kaze ne bo nic s spilanjem :'(

RC14 ::

Witboy
men tud isto napiše : The application failed to initialize properly (0xc0000022). Pa mam gor tanove Catalist driverje in DX9.0c. Mogoče kdo ve kaj je vzrok da ne zažene igre??

lp

EssEncE ::

Na geforce2 ne dela. Mogoče je to pri nekaterih:) Vsaj pri meni pomojem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: EssEncE ()

RC14 ::

EssencE verjamem,sam js mam grafično 9800pro,vse druge igre mi delajo normalno to pa kr neki, mogoče še kakšen predlog??


Lp

Witboy ::

jst mam ti4600 pa mi vse dela bp edin to ne pa mam dx9.0c pa tut ta zadnje driverje :(

Exilian ::

pjte na njihov forum pogledat... če vs ma že tuki več folka isti problem, potem je tm že zihr odgovor.
It's not the opensource i hate.
It's the fanclub I cannot stand.

Thanatos ::

>Nekako se še kr oklepajo zaprtih načinov rallya. Imaš eno stezo, in ne moreš z nje, če pa že slčajn zaideš si pa takoj na nazaj cesti. Tukaj mi je bil Xpand rally veliko boljši. Kaj je lepšega da malo zaideš iz ceste in zgrmiš v prepad, igra ti pa celo pusti da vidiš kak treščiš na dno, preden te zopet postavi na cesto.

ce bi igral mulitplayer demo xpanda online bi vedel zakaj se se vedno oklepajo tega. colin s takimmi progami omejuje sekanje v MP nacinu (kolikor toliko uspesno) medtem ko je v xpandu navaden rally podoben fresstlyu v keniji in vsi vozijo cez ograde.

speed machine ::

medtem ko je v xpandu navaden rally podoben fresstlyu v keniji in vsi vozijo cez ograde.


Ja znajdi se.>:D

Drgač pa jz sm povedu sam svoje mnenje na SP. Maš pa prav da ne igram MP dirkačin. Mi bolj sedejo FPS pa strategije.
//

Hammer ::

tisti, ki imaste probleme z igro uporabite NOVIDEO komando:

"D:\Demo Igre\Codemasters\Colin McRae Rally 2005 Demo\CMR5.EXE" NOVIDEOS



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Colin McRae Rally 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11210028 (1253) opeter
»

DiRT 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815449 (7711) TechBeats
»

Richard Burns Rally je med nami (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13310813 (5842) mzidy
»

Xpand rally

Oddelek: Igre
61060 (881) RC14
»

Colin 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1408514 (5693) PrimozR

Več podobnih tem