» »

Xpand rally

Xpand rally

Romčy ::

Raja, probajte ta rally boste prijetno presenečeni. Sam sem prvo mislil da je to še en rally za klince ampak je res kar cool narejen. Seveda ni brez napak ampak če bi mel za zbirat med collinom in tem bi brez razmišljanja vzel xpand. Zvok je neverjeten, pospeševanje avta too much ,grafika je tudi cool, pa vremenske spremembe. V glavnem rally full obeta, seveda pa nestrpno čakam Burnsa ki rula .

Sami ::

Ali je že zunaj cela verzija?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Skankulja ::

poljaki prijetno presenecajo ;) ). kenya prek mreze enostavno seka. mi pa gre starforce mocno v nos. sploh pa mi ni jasno zakaj sf pri demu?! :\

RC14 ::

Kako je z tem Xpand rally, a se da kje dol povlečt single player demo ( Bi prosil za link) , Kjerkoli sem gledal je bil multiplayer demo, js sem dol potegnu multiplayer in z tem ne morem sprobat igre,ker jo lahka igraš samo prek neta oz mreže.

lp

kilergas ::

Kako ne mores sprobat igre? enostavno gres create lan game in pol kar direkt start game in akcija po cesti.

Thanatos ::

sf je v demu ker so marsikateri pomembni fajli enaki v demu in v koncni verziji in bi z demom brez sf olajsali delo crackerjem.

RC14 ::

Sem zdej probal ta single player demo in mi je full dober, sam mi pa ni nič jasno da mi ne dela gladko, niti na medium quality. Mam pa bartona 2500 navitga na 3200+, 512 rama in ati radeon 9800 pro na XT frekvencah. Pa gor sem dal dx9.0c in tazadnje driverje 4.9 probal pa sem tud že 4.7 pa isto.

Mogoče kakšna razlaga??, ker da bi bil tolk zahteven skor ne verjamem.Tud če spreminjam medium oz high nastavitve ....se vedno giblje od 25-40 FPS in nimam tistega pravega občutka hitrosti.

Kako pa vam dela igra, koliko FPS??

hvala za odgovore.

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DiRT 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815945 (8207) TechBeats
»

Kaj od tega se splaca spilat?

Oddelek: Igre
283160 (3160) damjan11
»

Richard Burns Rally je med nami (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13311123 (6152) mzidy
»

Colin McRae Rally 2005

Oddelek: Igre
262375 (1666) Hammer
»

Call Of Duty (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1419200 (5540) mloncar

Več podobnih tem