» »

Incredimail

Incredimail

_EN_ ::

Zdravo
imam email na yahoo. Com zdej pa sm si hotel naredit incredimail pa ne gre kr neki serverji zabavajo. Probalč pa sm že serverja pop. Mail. Yahoo. Com for pop3; smtp. Mail. Yahoo. Com for smtp. Imam pa adsl povezavo. Zdej me pa zanima če bi mi mogoče znal kdo pomagat kr jst res več nevem kaj bi lahk blo narobe.
Za odgovore se že vam vnaprej zahvaljujem.
  • polepsal: CaqKa ()

Bakunin ::

kaj?8-O

Incredimail kot e-postni program? Uporabi raje Thunderbird.
Za pretvorbo/prenos uporabis kopiranje na ter iz IMAP streznik ali pa ta pretvornik.

Ce si na siol adsl bos moral za odhodno posto (smtp) uporabiti streznik mail.siol.net.

vec pa iz tvojega sporocila nisem znal razbrati.

_EN_ ::

ja ka pa je te za pop3 strežnik? sam jst bi raje imel inredimail kot pa kaj drugega, tak da bi raje tu rešil situacijo.

Ales ::

Od kod tebi ideja da yahoo omogoča pop3 in smtp? Nazadnje ko sem jaz gledal oni omogočajo samo webmail dostop... seveda pa se lahko motim. :D

mare_ ::

Omogočajo tudi pop3 dostop....samo ne zastonj ;)

mescaline9 ::

S programom Y!POP si loh tud zastonj:) naštimaš pop3 za yahoo webmail.

_EN_ ::

Problem je sam v tem,da ne znam najdit oziroma naštimat pop in smtp, če mam yahoo mail. Če pa ve slučajno kdo za email mi lahk pa zanj tud pove,kr sm si včeri naredu še na emailu mail.

Bakunin ::

Tako kot pri Yahoo ipd. so tudi za email.si NAVODILA ZA UPORABO!.

Preberi jih.

Na zalost so navodila v slovenscini, ki je ocitno zate tuj jezik.

(10x b)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bakunin ()

b ::

quote: ...ce sklepamo na tvoja sporocila.

Ti pa tudi ne.

vise ::

Ali kdo ve kako narediti da bo delala @ "afna" v incredimailu. Sploh nemoren narediti da lahko napisem z "alt gr in v"

Bakunin ::

Uporabi raje kaksen drug (delujoc) e-postni program.

vise ::

ne. mora biti incredimail
ali se kdo ve

Jebiveter ::

Ce povem po pravici iz srca sovrazim IncrediMailove HTML-formated zmazke! Mislim, to je taksen bloat da je grdo videt!
Kar se mene tice naj email ostane plain text... IMO
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Bakunin ::

kolega je KUPIL Incredimail in je tocno to vprasanje (kako do znaka @) poslal na njihovo podporo.....odgovor ni dobil....po 2 tednih cakanja je presedlal na Thunderbird.


a deluje "copy/paste" afne iz katerega drugega programa ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bakunin ()

jype ::

vise: glede na to da z uporabo programa Incredimail skodujes sebi in drugim te lepo prosim, da se odlocis za kakega drugega.

Nona ::

Drži Alt in na numeričnem delu tipkovnice vtipkaj 64.

CaqKa ::

mislim... na vprašanje kako dobiti afno v incredi mailu se zvrsti nekaj odgovorv o tem kako je incredi zanič in da tega ne uporabljat ker daje tako in tako kodo...
ej to ni bil odgovor na zastavljeno vprašanje!
zelo dosti ljudi daje nekaj na lepoto imejla in tem je incredi prav všeč. sporočilo pa vseeno prispe.
če nekdo bere sporočilo v plain formatu, bo tudi take iz incredi znal prebrat. nehajte se tožit ker smetite forum.

jype ::

Prijazno smo mu odsvetovali uporabo omenjenega programa. Ce ga zeli uporabljat ga seveda lahko, vendar ima program nekaj temeljnih napak:

- V glavo sporocila vcasih zapise 8 bitne ascii znake, zaradi cesar sporocilo ne ustreza standardu za zapis elektronskih sporocil.

- Datum posiljanja sporocila zapise v napacnem formatu

- Uporablja MSIE renderer za prikaz sporocil, kar pomeni da lahko za IncrediMail napisemo virus, ki se sam razmnozuje, brez interakcije uporabnika

- Elektronska posta ni namenjena izmenjavi multimedijskega gradiva ampak tekstovnih sporocil. Za drugo gradivo obstajajo drugi mehanizmi (spletne strani, javna omrezja za izmenjavo datotek, televizija).

Nehajte uporabljat IncrediMail ker smetite Internet.

Hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375266326 (11257) Matko
»

email client

Oddelek: Programska oprema
292184 (1107) tha_man
»

Mozilla Thunderbird v IncrediMail

Oddelek: Pomoč in nasveti
91398 (1324) kixs
»

Kateri program za pobiranje E-mailov

Oddelek: Programska oprema
152790 (2288) opeter
»

Nov članek na Slo-compu

Oddelek: Novice / Nova vsebina
342789 (2789) Ziga Dolhar

Več podobnih tem