» »

Fiksna sirina in dolzina celice

Fiksna sirina in dolzina celice

leinad ::

Torej imam stran, ki je v obliki tabele, sedaj pa v zgornji celici imam menu v spodnji celici pa se mi prikazuje vsebina iz menujevih linkov, linke sem naredil s pomocjo php funkcije switch.
Sedaj pa nastopi problem, da se mi ta celica (kjer se prikazuje vsebina), v primeru, da je stran, ki bi naj bila v njej includana presiroka ali predolga, raztegne. Jaz bi pa rad, da se mi v takem primeru pojavijo drsniki.
Vem , da se stvar, da urediti s iframeji brez phpja, ampak jaz bi rad to naredil s phpjem, ki se ga ravnokar postopoma ucim in rad bi to v bodoce znal. Kolikor vem pa se v iframe ne da vkljuciti php kode ali pac?
  • spremenil: leinad ()

Ziga Dolhar ::

Nekaj bi rad naredil drugače ekskluzivno zaradi tega, ker bi to nekaj rad naredil na nek poseben način. In PHP ni namenjen nadzoru prikaza podatkov, tako da mi ni čisto jasno, kaj točno bi rad.

p.s.: še dobro, da si nisi zaželel težave rešit z objektnim programiranjem :P

p.p.s.: klik
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

leinad ::

Ziga thank you very much;)
Ravno to sem rabil.
Vse dela perfektno ampak malo me moti oz. mi ni jasno zakaj, ce narihtam temu scrollbar oknu width an 100% se mi razsiri za kakih 20-30px dalje kot pa je tabela siroka, sicer sem lahko to porihtal da sem nastavil rocno na 532px(do te cifre sem prisel s sprobavanjem) in takrat mi je bilo eno siroko kot tabela oz. celica v kateri se nahaja, ceprav sta tabela in celica siroki 550px?
Kako torej lahko zgleda polje z 532px enako siroko(na kranu seveda) tabeli z 550px?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse, kar ste si želeli vprašati o CSS, pa si niste upali. (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Izdelava spletišč
1298341893 (1030) sunniegoldie
»

Izdelava menija? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
767133 (6140) Jackass
»

Nadomestilo FRAME-ov?

Oddelek: Izdelava spletišč
161891 (1590) Jackass
»

stran s pomocjo tabele

Oddelek: Izdelava spletišč
5848 (779) tec
»

Kako izdelati spletno stran na osnovi tabele?

Oddelek: Izdelava spletišč
142022 (1760) Jackass

Več podobnih tem