» »

Vpis na Fakulteto. Ali zna biti problem....

Vpis na Fakulteto. Ali zna biti problem....

urkoman ::

Zanima me če ima kdo od vas izkušnje z vpisom na drugo fakulteto, hkrati pa opravlja izpite in diplomo na drugem faksu?

Se pravi, po domače: Nimaš več statusa na Ekonomiji, ostaneta ti dva izpita in diploma in se vpišeš na Teologijo :) zaradi statusa, ter normalno dokončaš Ekonomijo.

Ali je to možno in kakšne so verjetnosti, da se stvar zakomplicira?

Lp

lopov ::

Ce se imas status moras najprej pridobiti soglasje fakultete, na kateri si vpisan.

Ne vem pa kako je v primeru, ko delas diplomo (se pravi nimas vec statusa). Sklepam, da v taksnem primeru ne rabis nikogar obvescat.

Morda ni odvec ce povprasas na vpisno sluzbo.

b.

urkoman ::

Jap, statusa ni vec :(
Vpisno sluzbo bom povprasal, njihov odgovor mi je pa ze v naprej znan :))
lp

lopov ::

Vseeno povprasaj in ni treba navajati, da se vpisujes samo zaradi statusa :)

Res ne poznam pravil ampak tko po kmecko bi se (jaz) vpisal -- tvoje obveznosti rednega studijskega dela so izpolnjene in ce nimas statusa si "prost" obvznosti. V kolikor je treba tudi uradno zakljuciti studij na stari fakulteti (ali diplomirati ali se odjaviti) moras vloziti prosnjo. Kar zna zadevo zakompicirati je starost -- ce si star 27 ali vec se ne mores redno vpisati v 1. letnik ker je presezena maksimalna starost. Ostane se izredni vpis, kar pa pomeni $$$.

Res pa je da bos v prijavi moral navesti, da si gimnazijski maturant :)

-----

Pa se RL primer: pred leti se je kolegica tik pred diplomo na ekonomiji s prosnjo vpisala na arhitekturo. Razlika je bila pri sprejemnih izpitih, katere ni delala skupaj z ostalimi studenti pac pa s tujci in sebi podobnimi -- kvota za sprejem je bila (ce se ne motim) 10 studentov.

Diplomiraj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vpis na srednjo šolo za status (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šola
426198232 (37049) Filip8
»

Padec zadnjega letnika faksa?

Oddelek: Šola
82543 (2016) Phantomeye
»

Kako obdržat status študenta? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7516043 (9105) Jerry000
»

status - vpis na dve fakulteti

Oddelek: Šola
113945 (2562) lebang1
»

Vpis kar nekam zaradi statusa

Oddelek: Loža
249691 (8213) jeti51

Več podobnih tem